Головна Головна -> Реферати українською -> Політологія -> реферат: Ультраправі партії

Ультраправі партії / сторінка 2

Назва:
Ультраправі партії
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
29,04 KB
Завантажень:
56
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Щоб ми вижили як нація, перевага в нашій державі повинна надаватися всьому українському: українцям необхідно надати перевагу при прийомі на роботу, соціальному забезпеченні, наданні дешевого житла, у приватизації. Під час скорочень українець звільнюється останнім.

Виступаємо проти демократичного хаосу та комуністичних порядків, за міцну національну владу, могутнє українське військо, озброєне ядерною зброєю.

Тільки національна диктатура виведе Україну з хаосу і доведе її до держави”.

ДСУ вимагає “України для українців”. Цікавою в цьому плані є стаття А. Щербатюка “Основи санації”, що надрукована в органі ДСУ (відтепер ОУН в Україні) “Нескорена нація”. Щербатюк пише: “В слушний момент треба вбивати не лише тіло ворога, але й найкоштовніший його скарб - інтегруючу самовідроджувану особистість... Наївно сподіватись якогось якісного революційного стрибка в їхній моралі. Цей рід мусить відійти. Ми не можемо далі везти на собі паразитів... Встромлений в тіло України чужий етнічний уламок має бути знищений. Розправа над неповноцінними і зайвими учасниками соціальної гри повинна бути рішучою і миттєвою”.

На відміну від інших ультра, ДСУ має поважну теоретичну базу. Книга Р.Коваля “Підстави націократії” є теоретично опрацьованою, філософськи обґрунтованою ідеологією.

Взагалі, ідеологія ДСУ мала незвичайну еволюцію. Так, у теоретичному часописі “Напрям” В.Яворський зазначає, що євреї є союзниками українців у боротьбі з росіянами й не будуть складати великої небезпеки, якщо усунути єврейську еліту з держапарату та інших важливих сфер суспільного життя України.

Сам Р.Коваль в недалекому минулому писав, що євреї не є головним ворогом України. Р.Коваль навіть заявив в інтерв’ю “Молоді України”: “...Ми - українці, тому говоримо і думаємо по-українськи, мислимо національними категоріями, продукуємо українські ідеї. Ми хочемо, щоб в Україні домінував український капітал, щоб влада керувалася національними інтересами. Якщо це фашизм, антисемітизм чи русофобія, то вибачте, будь ласка...”.

Показовою є участь ДСУ в кампанії за звільнення І.Дем’янюка з ізраїльської в’язниці. ДСУ фактично стала єдиною українською організаціэю, що з таким ентузіазмом боролася за Дем’янюка. Це об’єктивно додало плюси ДСУ серед української діаспори та національно-радикальної частини населення.

ДСУ однозначно виступила на підтримку Є.Марчука як можливого наступного Президента України.

В релігійних справах ДСУ вимагає забезпечення умов для рівноправного функціонування традіційних українських церков та злиття їх надалі в єдину Українську церкву. Окрім цього, значну підтримку надає ДСУ РУНВірі і, взагалі, язичництву. Досить довгий час симпатиком ДСУ виступав відомий український емігрант П.Рубан. Окрім того, під егідою ДСУ утворено “Українську спілку підприємців-державників”, яка має на меті фінансування національних організацій. Відомість, яку ДСУ отримало в Україні та за її межами, організація має завдяки добре налагодженій пресовій службі, пресрелізи якої розповсюджуються по всіх засобах масової інформації.

Під час виборів до Верховної Ради та Президента України ДСУ висувала своїх кандидатів. На президентських виборах об’єднання підтримало Таланчука, а в парламент не потрапив жоден кандидат від ДСУ. Декілька членів ДСУ стали депутатами міських, обласних та районних рад.

Організаційною основою ДСУ є первинна організація - осередок. Базовою ланкою ДСУ є обласна організація, що формується з районних, міських та міськрайонних організацій. Керівними органами обласної організації є: збір обласної організації; провід обласної організації; Голова (Провідник) обласної організації, його заступник. Вищим керівним органом є збір ДСУ, який обирає Провід ДСУ, Голову ДСУ, його заступника. Голова ДСУ призначає голів організацій нижчих рівнів.

Офіційний орган ДСУ - газета “Незборима нація”.

II. Організація українських націоналістів в Україні (ОУНвУ) та інші ультраправі угрупування.

Організація Українських Націоналістів в Україні виникла в результаті розколу, що стався в ДСУ. Почесний голова ДСУ І.Кандиба відійшов до новоствореної ОУНвУ, прихопивши партійний часопис “Нескорена нація”, засновником якого він був.

Ідея відновлення ОУН в Краї існувала в Західній Україні давно. Ще наприкінці 1989 року виникла ОУН-Крайова Частина. У своїй політичній декларації ОУН-КЧ заявила, що сповідує “офірну вірність українському ідеалові; український націоналізм...” 1). І твердо стоїть на платформі побудови УССД. Програмні документи ОУН-КЧ дуже перегукувалися з Постановами Надзвичайного Збору Українських Націоналістів серпня 1943 року. Особливо в економічних питаннях: різні форми власності з домінуючою ринковою системою господарювання.

Окрім цього з 1990 року велися переговори ініціативних груп по створенню осередків ОУН з керівництвами ОУН, як з “мельниківцями”, так і “бандерівцями”. Представники з України були присутні на зборах ОУН(б) та ОУН(м) і виражали свої інтереси.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: Ультраправі партії

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок