Головна Головна -> Реферати українською -> Політологія -> Безкоштовно реферат скачати: Ультраправі партії

Ультраправі партії / сторінка 9

Назва:
Ультраправі партії
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
29,04 KB
Завантажень:
56
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
“Приватизація не повинна проводитися, коли нема обов’язкової для всіх декларації про доходи і майно” 2). За допомогою цього ПСЄУ має на меті уберегти економіку України від “мафіозно-номенклатурного клану”.

Через значний соціальний ухил ПСЄУ тісно співробітничає з лівими, зокрема СПУ, а також з Громадянським Конгресом.

Підтримуючи тісні контакти з російськими правими, члени ПСЄУ поширюють їхню пресу.

ПСЄУ брала участь у відомій Слов’янській Асамблеї, що була скликана УНА-УНСО після прийняття останьою “слов’янської доктрини”. Досить цікавий альянс УНА-УНСО-ПСЄУ розпався вже через декілька місяців, оскільки бойовики ПСЄУ воювали на боці абхазців, а УНА-УНСО-грузинів в Грузинсько-Абхазьському комфлікті. Причому члени ПСЄУ входили до складу відомого “Руського легіону” (відкололися від Націонал-республіканської партії Росії Лисенка) учасників війни у Боснії на боці сербів. В цьому сенсі досить цікавим є факт створення молодіжної філії ПСЄУ - “Дикі лебеді”, а в перспективі видання часопису з такою назвою. Часопис буде мати характер видання для професійного найманця, своєрідний аналог “Soldier of Fortune”.

В Запоріжжі місцева філія ПСЄУ, що є одночасно філією РНЄ (баркашовці), уклала союз з місцевим ЛКСМУ для видання газети “Штурм”. Газета так і не вийшла, однак союз залишився.

На останньому з’їзді ПСЄУ мова заходила навіть про існування окремої нації - ”русичі”, що утворилося внаслідок злиття українського, російського та бєларуського народів в одну спільноту. Інтереси цієї соціокультурної групи ПСЄУ має на меті відстоювати.

Останнім часом, можливо, через активізацію ПСЄУ, партія має деякі неприємності. В першій половині жовтня 1995 року невідомі вчинили погром у штаб-квартирі ПСЄУ у Києві.

Основою ПСЄУ є первинні організації. Районні організації створюються рішенням регіональної Ради. Регіональні (обласні, республіки Крим, м.Севастополь) організації створюються членами партії за територіальною ознакою у відповідних регіонах.

Вищим керівним органом партії є її з’їзд. У період між з’їздами керівним органом партії є Політрада, роботу якої координує Голова партії. Координаційна Рада партії (КР) - це допоміжний орган, що допомагає Політраді проводити в життя на місцях політику партії. КР складається з голів регіональних партійних організацій або представників, уповноважених на це регіональною організацією. Комісія партійного контролю - головний контролюючий орган партії. Ревізійна комісія контролює правильність використання майна та грошових коштів партії:

Голова ПСЄУ - Карпенко І.В. Лідери: О.Бахтіяров, В.Цибулькін та ін.

ПСЄУ видає часопис “Славянское единство” та має намір видавати газету для молоді.

Література

1. БіленчукП. Д., ЗадоянийМ. Т., Форостовець В. А. Місцеві податки і збори. Правове регулювання: Навч. посіб. — К.: АТІКА, 1999.

2. Болдырев Г. И. Подоходный налог на Западе и в России. — Л., 1924.

3. Боголепов Д. Краткий курс финансовой науки. — Харьков: Пролетарий, 1929.

4. Василии О. Д. Державні фінанси України. — К.: Вища шк., 1997.

5. Величко О., Дмитренко І. Іноземний досвід реформування податкової системи // Економіст. — 1998. —№ 7-9. С. 120-123.

6. Гридчина М. В., Вдовиченко Н. И., Калина А. В. Налоговая система Украины: Учеб. пособие. — К.: МАУП, 2000.

7. Дикань Л. В. Налогообложение. —Харьков: Консум, 1996.

8. Д'яконова І. І. Податки та податкова політика України. — К.: Наук, думка, 1997.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: Ультраправі партії

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок