Головна Головна -> Реферати українською -> Політологія -> реферат українською: Виклики європейським та євроатлантичним прагненням україни

Виклики європейським та євроатлантичним прагненням україни / сторінка 5

Назва:
Виклики європейським та євроатлантичним прагненням україни
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,02 KB
Завантажень:
34
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Щоб уникнути цього, керівництво Міністерства оборони України повинно вишукувати необхідні кошти за рахунок активізації економічної діяльності Збройних Сил України, скорочувати проведення соціальних та культурних програм.

Безумовно, армія повинна бути як поза політикою, так і поза комерцією. Причому стояти від комерції ще далі, аніж від політики. Це буде на користь і армії, і суспільства.

Політики повинні чітко усвідомлювати, що можна звести армію до розмірів роти почесної варти і військового оркестру для зустрічі почесних гостей, але це буде дуже небезпечно для держави. Гроші держава може отримати лише за рахунок добре працюючої власної економіки. Шукати гроші в армії - контрпродуктивно. В армію треба вкладати гроші - тоді вона буде оснащеною, боєздатною та готовою до виконання покладених на неї завдань.

І знову ж таки хочу зауважити, що виправити всі зазначені недоліки можна за рахунок якісного проведення оборонного огляду в Україні, основну роль в проведенні якого повинні відігравати саме цивільні органи законодавчої, судової та виконавчої влади. Громадяни мають право знати, куди й на що витрачаються фінансові ресурси, як відбувається військова реформа, чи відповідає чисельність ЗС нашим оборонним завданням, чи взмозі вітчизняна економіка утримувати армію, чи в достатній мірі забезпечені військові всім необхідним. На жаль, поки що ми не знайшли остаточного порозуміння з питання координації проведення оборонного огляду.

Про аспекти цивільного контролю за силовими структурами в Україні можна говорити безнастанно. Зрозуміло, що ідеальної універсальної моделі тут існувати не може. Проте якщо ми прагнемо створити в Україні сучасну, відкриту для суспільства і шановану в народі армію не тоталітарної, а демократичної держави, то обмежитися лише перебудовою Збройних Сил України та їх банальним скороченням не вдасться. Необхідно серйозно вникнути та розібратися у проблемах військових, диференційовано та зацікавлено підійти до їх спільного вирішення. Тим більше що самі військові не тільки не заперечують, а навіть закликають до цього.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему: Виклики європейським та євроатлантичним прагненням україни

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок