Головна Головна -> Реферати українською -> Політологія -> реферат: Українська партія соціалістів-федералістів у громадсько-політичному житті української держави

Українська партія соціалістів-федералістів у громадсько-політичному житті української держави / сторінка 2

Назва:
Українська партія соціалістів-федералістів у громадсько-політичному житті української держави
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,48 KB
Завантажень:
35
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
В результаті проведення наприкінці жовтня 1918 р. під впливом зовнішньополітичних як визначальних та внутрішньополітичних причин реорганізації уряду до нього потрапили як представники УНС чотири провідних діячів УПСФ, декому з яких вдалося не лише задекларувати свої наміри, а й здійснити певні досить вагомі кроки у державному будівництві. Загалом два тижні існування так званого другого кабінету Ф. Лизогуба стали для УПСФ спробою вивести Україну на демократичний шлях розвитку, перехопити ініціативу з рук російських політичних кіл, використати внутрішні і зовнішні обставини для зміцнення державності України. І хоча в тих умовах їх політика була приречена на поразку, однак залишилася в історії однією зі спроб національного буржуазно-демократичного державного будівництва. Одним із найголовніших завдань міністрів від УПСФ було досягнення згоди гетьмана й уряду на скликання Українського національного конгресу, ідею якого висунув ще на початку червня 1918 р. один із лідерів УПСФ А. Ніковський. Соціалісти-федералісти до останнього сподівалися на порозуміння гетьмана з УНС.

Украй критично сприйнявши наміри УСДРП, УПСР і Української партії самостійників-соціалістів підняти антигетьманське повстання, УПСФ усе ж підтримала Директорію Української Народної Республіки, сподіваючись, як і за часів Центральної Ради, істотно скоригувати політичний курс українських соціалістів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: Українська партія соціалістів-федералістів у громадсько-політичному житті української держави

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок