Головна Головна -> Реферати українською -> Політологія -> Скачати реферат на тему: Партійно-політичний спектр сучасної України. Ліві партії.

Партійно-політичний спектр сучасної України. Ліві партії. / сторінка 10

Назва:
Партійно-політичний спектр сучасної України. Ліві партії.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,93 KB
Завантажень:
259
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
У той же час, підтримуючи на папері «розвиток орендних і фермерських господарств з наданням їм землі у тривале чи безстрокове користування з правом передачі в спадщину, але без права купівлі і продажу» 1).
Як бачимо, програма СелПУ є набором різних постулатів, що суперечать один одному, тим більше конкретним діям партії у справі «захисту» фермерських господарств та приватизації, яку «селяни” розпинають «цукровими кредитами», не лишаючи навіть шпарини для фермерства.
Оголосивши «основним напрямком своїх найближчих дій - не допустити подальшого вирішення долі селян без їх участі», СелПУ змогла встановити прямий зв’язок з головами колгоспів, сільрад, міністерствами та сільгоспкерівництвом різних рівнів.
«У новому парламенті повинна бути така кількість депутатів від села, - пишеться в програмі СелПУ, - яка б дала змогу грамотно і в повному обсязі вирішувати аграрні питання» 2). Очевидно, мається на увазі: вирішувати проблеми селян, надавши всю повноту влади головам колгоспів.
Усі з’їзди СелПУ відбуваються за зачиненими дверима. Це викликає деяку плутанину серед політологів в оцінці СелПУ. Одні відносять її до ліво-центристів (за програмою), інші - до лівих (КПУ, СПУ), покликаючись на спільний електорат.
Фракція далеко не в усьому підтримує лівих, а в деяких питаннях виступає у блоці з фракцією «Єдність». Особливо це виявилось під час розколу фракції на фракцію СелПУ та “Аграріїв за реформи”. Перші залишились репрезентантами СелПУ, в той час як “Аграрії за реформи” проголосили своєю метою захист інтересів фермерів.
Таким чином, маємо досить цікавий феномен партії-фантома, який «матеріалізується» лише під час виборів.
Головою партії з 3 березня 1992 року є п. Довгань. СелПУ складається з первинних осередків, сільських, районних та обласних організацій. Вищі органи - збори, конференції та з’їзди. З’їзд обирає Раду партії у складі Голови партії, трьох його заступників, редактора центрального друкованого органу (якого зараз нема) та її членів. Практичну організаційну роботу між з’їздами веде секретаріат партії.
Література
БіленчукП. Д., ЗадоянийМ. Т., Форостовець В. А. Місцеві податки і збори. Правове регулювання: Навч. посіб. — К.: АТІКА, 1999.
Болдырев Г. И. Подоходный налог на Западе и в России. — Л., 1924.
Боголепов Д. Краткий курс финансовой науки. — Харьков: Пролетарий, 1929.
Василии О. Д. Державні фінанси України. — К.: Вища шк., 1997.
Величко О., Дмитренко І. Іноземний досвід реформування податкової системи // Економіст. — 1998. —№ 7-9. С. 120-123.
Гридчина М. В., Вдовиченко Н. И., Калина А. В. Налоговая система Украины: Учеб. пособие. — К.: МАУП, 2000.
Дикань Л. В. Налогообложение. —Харьков: Консум, 1996.
Д'яконова І. І. Податки та податкова політика України. — К.: Наук, думка, 1997.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: Партійно-політичний спектр сучасної України. Ліві партії.

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок