Головна Головна -> Реферати українською -> Політологія -> Вибори Президента України 2004 , лідер опозиції

Вибори Президента України 2004 , лідер опозиції

Назва:
Вибори Президента України 2004 , лідер опозиції
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,42 KB
Завантажень:
72
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Вибори Президента України 2004
, лідер опозиції


Зміст
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Передвиборча кампанія
Для участі в президентській кампанії зареєстровано 26 кандидатів. (див. ).
Технічні кандидати
По причині такої кількості претендентів на посаду президента України, більшість з яких не мали широко відомого ім'я в політиці, а відповідно, і дуже незначні шанси на перемогу, в українській політиці з'явилось поняття "технічний кандидат". Роль "технічних кандидатів" широко обговорювалась в . Основною метою "технічного кандидату" було використання ефіру та квот в виборчих комісіях на користь яншого кандидату.
Передвиборча кампанія очима Європи
2004 року Моніторинговий Комітет закликав органи української влади провести виборчий процес з абсолютною неупередженістю та дотриманням стандартів , дозволити всім кандидатам змагатись на чесній і рівноправній основі.
2004 схвалено заяву Моніторингового Комітету ПАРЄ стосовно президентських виборів в Україні. Комітет висловлює жаль з приводу того, що його пепередні заклики, схоже, були проігноровані. Співдоповідачки Комітету по Україні, пані Северинсен та пані Вольвенд, повернувшись з чергової поїздки зі збору фактів у та , виклали свої висновки стосовно поточної передвиборчої ситуації, які, на їх думку, залишають підстави для серйозної стурбованості. Комітет наголосив, що результати президентських виборів та висновки міжнародної спільноти стосовно того, як вони були проведені, стануть важливою перевіркою рішучості України по–справжньому дотримуватись європейських стандартів та цінностей.
Результати моніторингу виборчої компанії
, який проводив виборчої компаніі з березня 2004 року, перед першим туром виборів опублікував звіт про ситуацію щодо передвиборчої кампанії. (З повним текстом звіту можна ознайомитись на офіційному сайті КВУ [http:/www.cvu.org.ua]). За підсумками моніторингу КВУ констатував незаконне втручання органів влади у виборчий процес, використання адмінресурсу на підтримку кандидата від влади та для протидії іншим кандидатам, тиск на ЗМІ та громадські організації, недостовірність списків виборців. КВУ висловив ряд рекомендацій органам влади та засобам масової інформації щодо усунення зазанчених у звіті порушень.
[]
Передвиборчі "технології"
Під час передвиборчої кампанії один з основних претендентів на посаду президента, опозиційний кандидат неодноразово заявляв про факти стеження за ним та замаху на його життя. 10 вересня 2004 року, після кількаденного перебування під спостереженням українських лікарів, в важкому стані був госпіталізований Віденською клінікою "Рудольфінерхауз". Після його повернення в Україну, виходячи зі стану його здоров'я та ушкоджень організму, було висунуто версію про отруєння. , по заяві керівника виборчого штабу Віктора Ющенко , порушила кримінальну справу за статтею 112 Кримінального кодексу (замах на життя державного або громадського діяча) для "повного й об'єктивного розслідування" обставин отруєння кандидата в президенти. Потім кримінальна справа була передана для розслідування в , після чого знов була повернута в Генпрокуратуру. 2004 року , перед першим туром голосування, прокуратура обнародувала висновки комісії українських експертів, які констатували, що погіршення стану здоров'я Ющенка було обумовлене "активізацією латентної вірусної герпетичної інфекції", і кримінальна справа була припинена.
Перший тур
український народ переконливо довів, що попри брутальний тиск, залякування і численні спроби фальсифікації він може перемогти владу.
- Центрвиборчком оголосив остаточні результати виборів:
набрав 11 125 395 голосів, (39,87%).
набрав 10 969 579 голосів, (39,32%).
набрав 5,81%
- 4,97%.
Цей день був останнім терміном, передбаченим законодавством для оголошення остаточних результатів виборів.

Чергові вибори Президента України 2004-10-31


Другий тур
Національний екзит-пол (Проводився консорціумом: КМІС, Центр ім. Разумкова, Фонд "Демократичні ініціативи" методом анонімного анкетування ): набрав 54% голосів, набрав 43% голосів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Вибори Президента України 2004 , лідер опозиції

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок