Головна Головна -> Реферати українською -> Політологія -> реферат: ДЕЯКІ ОСОБЛИВОСТІ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ІЄРАРХІЧНИХ СТРУКТУР

ДЕЯКІ ОСОБЛИВОСТІ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ІЄРАРХІЧНИХ СТРУКТУР / сторінка 2

Назва:
ДЕЯКІ ОСОБЛИВОСТІ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ІЄРАРХІЧНИХ СТРУКТУР
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,01 KB
Завантажень:
213
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 

Системи чинників, що впливають на трансформацію ціннісних орієнтацій особи, діляться на зовнішні чинники, що включають макросере- довище (революції, реформи, зовнішню експансію, війни та інші впливи на суспільство в цілому), мікросередовище (сім'ю, систему освіти, трудовий колектив, коло друзів і т.д.) і внутрішні чинники, такі як вік, стать, професійну діяльність. Як ми бачимо, чинники, що безпосередньо цікавлять нас, знаходяться у двох групах - трудовий колектив у мікросередовищі та професійна діяльність у групі внутрішніх чинників.
Для індивіда або групи будь-яка діяльність має психологічне забарвлення. Іншими словами, участь людей у професійній діяльності, що має спільні ознаки, веде до формування у них схожих рис особи, обумовлених професійними вимогами до психічних і психофізіологічних особливостей людини. У процесі професійної діяльності, при позитивній мотивації, формується професійна придатність, яка накладає помітний відбиток на весь вигляд людини, на утворення стереотипів мови і мислення, на її ціннісні орієнтації, так що для кожної певної професійної групи характерні свій сенс діяльності, своя система [2]. Тобто стосовно до нашої тематики видно, що на практиці все, що складає предмет потреби, професійної необхідності, кожна соціально-культурна цінність буття особистості може стати її відносно постійною особистісною цінністю за умови попереднього оволодіння нею у формі мотиву.
Отже, нас цікавлять особливості існування особистості в ієрархічній організації. Деякі цікаві моменти щодо цього питання містяться у працях класиків менеджменту М. Мескона та Ф. Хедоу- рі. Зокрема, вони зазначають, що кожна організація, свідомо або несвідомо, встановлює свою власну систему цінностей. Як і більш велике суспільство, організація прагне мати свою власну мораль, звичаї і табу [7, с. 103-104].
Хоча окрема особа може поводитися по- різному в різних ситуаціях, ми все ж говоримо, що маємо шаблон поведінки, тобто стійкий набір характеристик, внутрішньо відносно узгоджених. Це поєднання стабільних характеристик визначає нашу особистість, яка виявляється через характеристики окремої людини та її поведінки, які згруповані таким чином, що відображають унікальний характер пристосування даної особи до навколишнього середовища.
Можна виділити два аспекти навколишнього середовища, які настільки сильно впливають на характер поведінки працівника, що необхідно дати їм коротку характеристику.
Першим аспектом є групи, в яких існує особистість в ієрархічній структурі (трудовий колектив, колеги тощо). Члени групи формують установки, цінності і очікування, що розділяються ними в питаннях, пов'язаних з розумінням пове- дінкової норми. Нормою називаються стандарти поведінки, що визнаються прийнятними в даних умовах. Чим більшою мірою людина цінує свою приналежність до групи, тим більшою мірою її поведінка співпадатиме з груповими нормами.
Іншим аспектом, безумовно, є лідерство (або більш формальне його визначення - керівництво, управління). Щоб бути ефективним менеджером, необхідно бути й ефективним лідером. Лідерство - це засіб, за допомогою якого керівник впливає на поведінку людей, примушуючи їх поводитися певним чином. Стиль керівництва, лідерства відображає цінності та погляди менеджера, його відношення до підлеглих, його самооцінку й особистість. Ефективність конкретного стилю залежить від ситуації, яка включає зміст виконуваної роботи та індивідуальні характеристики підлеглих.
Більшість дослідників сходяться на думці, що сферою, в якій вплив на особистість є найбільш трансформуючим, є влада та політика. Поза сумнівом, важливий вплив справляють явища, пов' язані з виконанням владних повноважень - популярність, пошана, матеріальний статус, які починають сприйматися як атрибути особи, а не посади. Не можна заперечувати і того, що певні риси особи, що виявилися релевантними політичній діяльності, можуть отримати в її умовах надмірну вираженість, наприклад, прагнення до досягнення мети, упевненість у собі.
Безперечно, невід'ємною складовою способу життя кожної людини, важливим засобом формування та розвитку її як особистості є професійна діяльність.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему: ДЕЯКІ ОСОБЛИВОСТІ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ІЄРАРХІЧНИХ СТРУКТУР

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок