Головна Головна -> Реферати українською -> Політологія -> реферат на тему: ДЕЯКІ ОСОБЛИВОСТІ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ІЄРАРХІЧНИХ СТРУКТУР

ДЕЯКІ ОСОБЛИВОСТІ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ІЄРАРХІЧНИХ СТРУКТУР / сторінка 3

Назва:
ДЕЯКІ ОСОБЛИВОСТІ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ІЄРАРХІЧНИХ СТРУКТУР
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,01 KB
Завантажень:
213
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Успішне виконання професійних обов' язків викликає позитивні емоції в особистості, тоді як професійна неспроможність веде до появи згорання чи професійної деформації.
На думку К. Маслач та М. Лейтер, згорання - це результат невідповідності між особистістю та професійною діяльністю, наслідок невідповідності між очікуваннями особистості та реаліями професійної діяльності. Дослідники виок-ремлюють шість сфер невідповідностей між особистістю та професією:
між вимогами, які висуваються до працівника та його ресурсами. Основним є завищені вимоги до особистості та її можливостей. Згорання може привести до погіршення якості роботи та розриву стосунків між колегами;
між прагненням працівників мати більшу самостійність у своїй професійній діяльності, визначати способи досягнення тих результатів, за які вони несуть відповідальність, та жорсткою і нераціональною політикою адміністрації щодо організації робочої активності та контролем за нею. Результат - виникнення почуття непотрібності, марності своєї діяльності, відсутність відповідальності за неї;
між роботою та особистістю. Причиною виникнення невідповідності є відсутність винагороди, що сприймається працівником як невизнання його праці;
між особистістю та професійною діяльністю через втрату почуття позитивної взаємодії із співробітниками. Коли працівники ізольовані один від одного або мають формальні соціальні контакти, вони не можуть задовольнити своє природне прагнення почувати себе повноцінними й повноправними членами групи, відчувати підтримку, схвалення, розраду від тих, кого люблять і поважають;
між особистістю та роботою, що може виникнути за відсутності уявлення про справедливість. Справедливість забезпечує уявлення про самоцінність працівника;
між етичними принципами особистості та вимогами професійної діяльності (наприклад, від людини вимагають говорити те, що не відповідає дійсності тощо) [7, с. 186-193].
Отже, дослідники виділяють цілий ряд чи- ників, які можуть спричинити трансформацію особистості, адже досить часто людина не може просто піти з організації, що в якихось питаннях не відповідає її цінностям та нормам. Це пояснюється тим, що будь-яка професійна діяльність надає людині цілий ряд переваг, заради яких вона і буде продовжувати займатися цією діяльністю та намагатися досягти кращих результатів.
Переходячи до характеристики конкретних прикладів трансформації особистості, авторка вважає за доцільне розглянути роботу державного службовця. Процес професійної деформації у діяльності державного службовця має свої особливості. Розглянемо основні показники такої професійної деформації детальніше:
Перенесення манери професійного спілкування (методів, прийомів) на позапрофесійну сферу.
Надмірна узагальненість у ставленні до громадян, сприйняття кожного конкретного громадянина тільки як типового представника, не враховуючи його конкретних особливостей і, тим самим, знижуючи ефективність вирішення його проблем та впливу на нього.
Професіоналізація особистого життя. Емпіричні прояви спостерігаються у стійкій заклопотаності професійними справами, навіть поза роботою.
Зміни в образі Я, емпіричні прояви якого:
стійка завищена професійна самооцінка;
поблажливість в оцінці професійних якостей колег по роботі;
хвороблива реакція на критику своєї діяльності;
фіксована орієнтація на власний досвід тощо.
Глибинний рівень трансформації характеризується постійними емпіричними проявами за всією системою показників. Людина потрапляє в повну залежність від професійної діяльності, її деформовані якості функціюють переважно в автономному режимі, тобто вони не просто актуалізуються за сприятливих умов, а самі «створюють» ситуації для власного прояву [7, с. 186-193].
Говорячи про трансформацію особистості державного службовця у такій типовій ієрархічній структурі як орган держслужби, помилкою було б не пригадати відомі закони С. Паркінсона, сформульовані англійським науковцем іноді у дещо іронічній, проте у цілком правдивій формі.
Паркінсон вважає, що бюрократія (у нашому випадку - державні службовці) - дзеркало найгірших сторін суспільства, більш того, вона виправляє суспільство за своїм образом та подібністю.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему: ДЕЯКІ ОСОБЛИВОСТІ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ІЄРАРХІЧНИХ СТРУКТУР

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок