Головна Головна -> Реферати українською -> Політологія -> РЕГУЛЮВАННЯ РЕКЛАМИ ТА СПОНСОРСТВА В АУДІОВІЗУАЛЬНИХ МЕДІА В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ СОЮЗІ: ПРИКЛАД ДЛЯ УКРАЇНИ

РЕГУЛЮВАННЯ РЕКЛАМИ ТА СПОНСОРСТВА В АУДІОВІЗУАЛЬНИХ МЕДІА В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ СОЮЗІ: ПРИКЛАД ДЛЯ УКРАЇНИ

Назва:
РЕГУЛЮВАННЯ РЕКЛАМИ ТА СПОНСОРСТВА В АУДІОВІЗУАЛЬНИХ МЕДІА В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ СОЮЗІ: ПРИКЛАД ДЛЯ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,82 KB
Завантажень:
250
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
УДК 659.44
Палагнюк Ю.В.
РЕГУЛЮВАННЯ РЕКЛАМИ ТА СПОНСОРСТВА В АУДІОВІЗУАЛЬНИХ МЕДІА В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ СОЮЗІ: ПРИКЛАД ДЛЯ УКРАЇНИ
У даній статті робиться аналіз регулювання реклами та спонсорства в аудіовізуальних засобах масової інформації на наддержавному рівні ЄС для виявлення європейського досвіду регулювання цієї сфери з можливим впровадженням в Україні у зв'язку з курсом нашої країни на європейську інтеграцію.
Ключові слова: реклама, спонсорство, медіа, аудіовізуальні медіа, Європейський Союз, державне регулювання, регулювання реклами, європейські стандарти.
В данной статье делается анализ регулирования рекламы и спонсорства в аудиовизуальных средствах массовой информации на надгосударственном уровне ЕС для выявления европейского опыта регулирования этой сферы с возможным внедрением в Украине в связи с курсом нашей страны на европейскую интеграцию.
Ключевые слова: реклама, спонсорство, медиа, аудиовизуальные медиа, Европейский Союз, государственное регулирование, регулирование рекламы, европейские стандарты.
The analysis of the regulation of the advertisement and sponsorship in the audiovisual media on the multi-governance level of the EU is made in this article with the goal of finding the European experience and its possible implementation in Ukraine.
Key words: advertizement, sponsorship, media, audiovisual media, European Union, state regulation, regulation of advertisement, European standards.
Європейський Союз (далі - ЄС) зараз відіграє суттєву роль у формуванні медіа- регулювання в Європі, на відміну від майже всього ХХ століття. Незважаючи на те, що ЄС ще й досі не має єдиної політики щодо комунікацій, інститути ЄС такі, як: Європейська Комісія, Європейський Парламент та їх комітети займаються питаннями, пов'язаними з комунікаціями. Більш того, починаючи з 1990-х рр., впливовість європейських консультативних органів постійно зростає [1]. Спільний європейський ринок, що є одним з найбільших досягнень європейської інтеграції, стосується аудіовізуального мовлення так само, як і всього іншого. Метою даної статті є аналіз регулювання реклами та спонсорства в аудіовізуальних засобах масової інформації (далі -
ЗМІ) на наддержавному рівні ЄС для виявлення європейського досвіду регулювання цієї сфери для можливого впровадження в Україні у зв'язку з курсом нашої країни на європейську інтеграцію.
Проблематиці регулювання ринкових процесів ЄС присвячені дослідження західних вчених А. Бенца, Ф.У. Паппі та К. Гуннінга. Роль структур ЄС у формуванні медіаполітики і медіа- регулювання досліджували Я. Ван Куіленбург, Д. МакКуаіл, Р. Вольдт, Л. Соєте та К. Камп, С. Віттл, Й. Бардоел, В. Моско та В. Рідаут.
Звернімося до розгляду терміна «регулювання», який у цій роботі використовується щодо реклами та спонсорства в мас-медіа. Поняття регулювання широко розповсюджене в економічній науці, наприклад, регулювати, відповідно до економічного тлумачного словника, означає впорядковувати; підпорядковувати певному правилу, послідовності; встановлювати правильну, необхідну для діяльності взаємодію підрозділів підприємства; робити що-небудь для одержання потрібних показників і результатів тощо. А регулювання економіки в сучасному економічному словнику тлумачиться як вплив на економіку з боку органів управління з метою підтримки тих процесів, які протікають у ній на певному рівні, чи упередження появи несприятливих явищ. Однак у словнику з державного управління В. Малиновського державне регулювання визначається як економічний метод державного управління, який є системою типових заходів законодавчого, виконавчого і контрольного характеру, що здійснюється відповідними державними органами та громадськими організаціями з метою стабілізації та пристосування існуючої соціально- економічної системи до постійно змінюваних умов. Звідси, регулювання можна визначити як економічний метод управління політичних процесів у державі, який широко використовується щодо регулювання ринку медіа [2].
Рівень рекламного ринку в країні пов'язаний у тому числі зі стабільним прибутком медіа та, відповідно, фінансовою незалежністю ЗМІ [3].

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: РЕГУЛЮВАННЯ РЕКЛАМИ ТА СПОНСОРСТВА В АУДІОВІЗУАЛЬНИХ МЕДІА В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ СОЮЗІ: ПРИКЛАД ДЛЯ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок