Головна Головна -> Реферати українською -> Політологія -> Скачати реферат: Політико - географічний аналіз США

Політико - географічний аналіз США / сторінка 4

Назва:
Політико - географічний аналіз США
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,07 KB
Завантажень:
1793
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Також важливим аспектом діяльності США на світовій арені є боротьба із міжнародними терористичними організаціями. В жовтні 1999 року держсекретар Мадлен Олбрайт видала вказівки відповідним інстанціям країни, в яких міститься перелік 28 міжнародних терористичних угруповань, а також і заходів, яких потрібно вжити для максимального ускладнення їх діяльності. Цей список поновлюється щороку.

Великою проблемою в США є нелегальна міграція. Для контролю за нею існує Еміграційна Служба, яка є першою інстанцією і має найвищі повноваження щодо контролю за мігрантами.

Дуже велика увага в США надається боротьбі із міжнародним наркобізнесом. Створено багато організацій по боротьбі із наркотиками. Конгрес США започаткував програму “Світ без наркотиків” у 1997 році. Щороку на цю програму виділяється 1 000 000 доларів США. Багато робиться в США і профілактичних заходів для молоді: створюються клуби “вільні від наркотиків”, проводяться різноманітні роз’яснювальні заходи в школах та коледжах, публікуються статті в періодиці. Працює більше 50 федеральних агенцій і Головний Офіс Національного Відділу по боротьбі із наркотиками. Існує багато реабілітаційних програм для бажаючих позбавитися наркотичної залежності.

Загалом, можна сказати, що вирішення більшості міжнародних ускладнень і питань значною мірою залежить від ставлення США до даної проблеми. США є супердержавою і може якоюсь мірою диктувати свою волю на світовій арені використовуючи фінансові чи в гіршому разі силові важелі.

VI. Наявність української діаспори та її діяльність

Український Конґресовий Комітет Америки – це центральний представницький орган українців в Америці. Його діяльність зосереджена на просвітництві, шкільництві, репрезентації українців у Вашінґтоні та допомозі Україні у всіх ділянках життя. УККА налічує 76 відділів у США і функціюнує через свої ради, комісії та бюро в Ню Йорку і Вашінґтоні. До видань УККА входить Український Квартальник, який видається з 1944 року. Цей журнал є єдиним англомовним журналом, який висвітлює внутрішні справи та міжнародні відносини України та країн Східної Европи.

Комітет активно підтримує українців у США: провів серію конференцій для своїх відділів, на яких серед найважливіших питань, винесених на обговорення, було залучення нових імігрантів до громадського життя української громади, утримування суботніх шкіл, діяльність молодіжних організацій та функціонування сучасних засобів масової інформації, у тому числі, інтернету та локальних радіо-програм.

Впродовж 1999 та напочатку 2000 років Крайова Канцелярія Комітету подала кілька пропозицій на одержання ґрантів до різних фундацій для підтримки наступних проектів:

“Створення Президента” - 10 серпня УККА одержав ґрант у розмірі $180,000 від Американського Аґенства Міжнародного Розвитку (USAID) для проведення інформативної програми з громадськістю напередодні виборів президента України 31 жовтня. Таким чином, було проведено неурядову всесторонньо-інформативну програму під назвою "Створення Президента", спрямовану на глибше розуміння ролі президента держави та обдуманий вибір під час голосування.

“Програма 4-ї Хвилі” - було розроблено спеціальну програму для допомоги новоприбулим імігрантам з України: курси вивчення англійської мови, користування комп"ютером та різноманітні освітні програми.

Як і в минулі роки, УККА брав активну участь на виборах в Україні 31 жовтня, організувавши делегацію міжнародних спостерігачів, до якої входили 29 осіб. Делегація УККА була третьою делегацією, зареєстрованою Центральною Виборчою Комісією України, та четвертою за кількістю її членів.

Комерційні Законопроекти. 12 листопада 1999 року Дорадча Рада Проекту Комерційного Права в Україні, яка займається збіркою усіх комерційних законів України для їх подальшого вивчення та вдосконалення, провела першу зустріч у Вашінгтоні, у центральному бюрі Американської Асоціації Адвокатів. Діяльність Ради, ініційована Американською Асоціацією Адвокатів (їїСхідно-Центральною Европейською Ліґою), фінансується Аґенством США з Міжнародного Розвитку. Під час зустрічі було узгоджено основні напрямки роботи дорадчої Ради, обрано її Голову в особі п. Джеймса Гантворк та обговорено конкретні плани для ефективного втілення проекту Комерційного Права в життя.

VII. Стосунки із Україною

Протягом останніх семи років Американо-українські стосунки значно розширилися. Сьогодні США і Україна – стратегічні партнери. Це партнерство віддзеркалює певну схожість національних інтересів наших країн і готовність рахуватися з турботами одне одного у ключових питаннях. Однією сферою є регіональна роль, яку може грати Україна.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему: Політико - географічний аналіз США

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок