Головна Головна -> Реферати українською -> Політологія -> РОЛЬ І МІСЦЕ МОЛОДІЖНИХ ОБ'ЄДНАНЬ У ПОЛІТИЧНОМУ ЖИТТІ

РОЛЬ І МІСЦЕ МОЛОДІЖНИХ ОБ'ЄДНАНЬ У ПОЛІТИЧНОМУ ЖИТТІ

Назва:
РОЛЬ І МІСЦЕ МОЛОДІЖНИХ ОБ'ЄДНАНЬ У ПОЛІТИЧНОМУ ЖИТТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,32 KB
Завантажень:
311
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
УДК 329.78
Кербаль М.О.
РОЛЬ І МІСЦЕ МОЛОДІЖНИХ ОБ'ЄДНАНЬ У ПОЛІТИЧНОМУ ЖИТТІ
На основі аналізу різноманітних джерел аналізуються проблеми молодіжного руху та розглядається вплив молодіжного руху на подільший розвиток української державності.
Ключові слова: політичне життя, молодь, роль, місце, держава, суспільство, виборчі списки, депутати, організована діяльність.
На основе анализа разнообразных источников анализируются проблемы молодежного движения и рассматривается влияние молодежного движения на дальнейшее развитие украинской государственности.
Ключевые слова: политическая жизнь, молодежь, роль, место, государство, общество, избирательные списки, депутаты, организованная деятельность.
On the base of the analysis of various scientific sources the problems of youth movement are analized. Also the influence of youth movement on development of the independent Ukrainian state is desscused.
Key words: political life, the youth, role, place, state, society, voting lists, deputies, organized activity.
Перспективу суспільства політичні та державні діячі, науковці справедливо пов'язують з молоддю. Але об'єктивно енергія, сила і потенції молодого покоління здатні відіграти позитивну роль у розвитку суспільства лише за певних обставин. Виховання життєздатного покоління, становлення молоді як творчої сили в суспільстві неможливе без її самодіяльності, самостійності, самоуправління. Молодіжна самостійність і ініціатива, прагнення молоді до самостійної участі в житті суспільства і держав, у задоволенні і реалізації власних потреб і інтересів ведуть до створення і функціонування громадських рухів, організацій, об'єднань. Вони виступають середовищем спілкування і взаємодії людей, де діють власні норми і правила, права і свободи, обов' язки і відповідальність.
Проблемам формування та реалізації молодіжної політики, участі молоді, молодіжних об' єднань у процесах державотворення, розвитку громадянського суспільства присвячено праці видатних українських вчених М. Головатого, В. Головенька, В. Куліка, М. Пірен, М. Перепелиці, В. Ребкало, в яких автори в цілому дослідили проблему формування та реалізації молодіжної політики, питання професійної соціалізації молодого покоління. Висвітлюючи складнощі розвитку молодіжних об'єднань, автори намагаються аналізувати роль і місце держави в їх вирішенні.
Щодо дослідження з проблем становлення та росту молодіжних об'єднань, молодіжного руху та їх впливів на політику держави слід відзначити роботу, яку ведуть у галузі історико- політологічного аналізу сучасного молодіжного руху відомі українські науковці О. Корнієвський [1] та В. Якушик [2], які у спільній праці «Молодіжний рух та політичні об'єднання в сучасній Україні» представили розгорнуту класифікацію молодіжних організацій та визначили її головні критерії. Окрім цього вченими закладено теоретико-методологічне підґрунтя дослідження політичної діяльності молоді. Питанням політичної суб'єктності молодіжних об'єднань у державотворчих процесах України присвячені праці молодого українського вченого Я. Яроша [3].
Аналізові проблеми політичної суб'єктності молодіжних об'єднань сприяють доробки науковців Українського інституту соціальних досліджень, які впродовж багатьох років видавали колективні збірники, що базувалися на матеріалах формування та реалізації програм і проектів «Молодь України: стан, проблеми, шляхи розв'язання» [4].
Недостатньо дослідженими на сьогодні залишаються питання щодо методів та форм участі молодих громадян у розвитку місцевої демократії, зокрема дієвого залучення молодіжних об'єднань до розв'язання проблем місцевих громад, їх співпраці з органами місцевого самоврядування, підготовки до роботи та професійне зростання молоді в місцевих органах влади, її участі у виборчих процесах. Вивчення ролі молодіжних об'єднань у державотворчих процесах українською політичною наукою тільки розпочинається.
Аналіз ролі і місця молодіжних об'єднань у політичних процесах дає змогу виділити такі головні аспекти. По-перше, молодіжні організації розглядаються, як суб' єкти політики, якими намагаються маніпулювати різні соціально-політичні сили; по-друге, молодіжні організації все більше виступають суб'єктами політики, беручи участь у її формуванні та реалізації; по-третє, в рамках вказаних проблем детальніше розглядається державна молодіжна політика.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему: РОЛЬ І МІСЦЕ МОЛОДІЖНИХ ОБ'ЄДНАНЬ У ПОЛІТИЧНОМУ ЖИТТІ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок