Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Адміністративне і фінансове право радник з питань етики

Адміністративне і фінансове право радник з питань етики

Назва:
Адміністративне і фінансове право радник з питань етики
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,53 KB
Завантажень:
159
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему:
Адміністративне і фінансове право радник з питань етики


Історія становлення та повноваження
Протягом багатьох років в Канаді було прийнято цілий ряд законів, інструкцій, положень, кодексів, які б допомагали державним посадовим особам, що обіймають політичні посади, уникати конфліктів інтересів або в разі необхідності правильно поводитися в таких ситуаціях. На сьогодні міністри Кабінету, державні секретарі, парламентські секретарі В канадській системі партія, яка набирає найбільшу кількість голосів у виборчих округах, переважно формує уряд, а голова цієї партії стає Прем’єр-міністром. Прем’єр-міністр, як правило, вибирає з-поміж обраних членів Парламенту тих, хто даватиме йому поради, і разом з Прем’єр-міністром ці люди називаються "Урядом". Більшість цих "радників" очолюють урядові міністерства і називаються "міністрами". Прем’єр-міністр і міністри формують так званий "Кабінет". Крім того, існують ще два інші види вищих посадових осіб: "державні секретарі" та "парламентські секретарі". Державний секретар – це член Парламенту від правлячої партії, призначений для того, щоб надавати допомогу міністрові Кабінету щодо певних питань, віднесених до компетенції останнього. Державні секретарі є членами Уряду, але не є членами Кабінету. Парламентські секретарі – це члени Парламенту від правлячої партії, які допомагають міністрам Кабінету виконувати їхні обов’язки. Наприклад, парламентський секретар може відповідати на запитання депутатів Палати громад від імені міністра в разі відсутності останнього. Парламентські секретарі не є членами ні Кабінету, ні Уряду., працівники міністерств та різні посадові особи Кабінету Призначення на посаду федерального державного службовця в Канаді здійснюється двома шляхами: урядовим органом або Комісією з питань державної служби (Public Service Commission), яка є незалежним органом, що стоїть на сторожі цінностей професійної державної служби: компетентності, безпартійності і принципу представництва. Призначення особи на певну посаду Комісією з питань державної служби переважно здійснюється після проведення відкритого конкурсу і на відміну від призначень урядовими органами є неполітичним за характером. Радник з питань етики займається виключно особами, призначеними на політичні посади. На звичайних державних службовців, що обіймають неполітичні посади, поширюється окрема система. зобов’язані дотримуватися положень Кодексу поведінки державних посадових осіб при конфлікті інтересів та після закінчення державної служби (далі "Кодекс поведінки")[1]. Кодекс покликаний зміцнити впевненість суспільства у доброчесності державних посадових осіб і неупередженості процесу прийняття рішень в органах влади.
У цьому дослідженні розглядаються питання створення, ролі й становлення Служби Радника з питань етики у зв’язку з проблемою конфлікту інтересів Служба Радника з питань етики також відповідає за дотримання положень Закону про реєстрацію лобістів (Lobbyists Registration Act) та Кодексу поведінки лобістів (Lobbyists Code of Conduct). Ці окремі напрями діяльності Радника з питань етики у цьому дослідженні не висвітлюються.. Щоб скласти правильне уявлення про цю службу в контексті її появи та становлення, слід передовсім розглянути діяльність того органу, який здійснював нагляд за дотриманням відповідних норм та положень ще до створення Служби Радника з питань етики.
Ситуація, що передувала створенню служби радника з питань етики
На початку 70-х років у суспільстві суттєво зросло занепокоєння питаннями етики в органах державної влади, і в самих владних структурах визріло розуміння того, що багаточисельна та структурно складна державна служба вже більше не може керуватися неписаними правилами поведінки [2, c.6]. Норми, що регулювали в Канаді питання конфліктів інтересів стосовно депутатів Парламенту, були розпорошені по різних нормативних актах і містилися, зокрема, в Законі Канади про вибори, Кримінальному кодексі Канади, Законі про Палату громад, Законі про Сенат і Палату громад, Регламенті Палати громад, Регламенті Сенату, а також у законах і звичаях Великобританії [3, c.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Адміністративне і фінансове право радник з питань етики

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок