Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Міжнародні конфлікти

Міжнародні конфлікти

Назва:
Міжнародні конфлікти
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
27,60 KB
Завантажень:
307
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Зміст
Вступ
Право озброєних конфліктів: поняття, предмет регулювання
1.1. Коротке ведення в історію питання
1.2. Право озброєних конфліктів як галузь міжнародного права
1.3. Цілі і задачі міжнародно-правової регламентації озброєних конфліктів. Види озброєних конфліктів
Правова регламентация стадій і окремих режимів ведення війни
2.1. Початок війни і її правові наслідки. Театр війни
2.2. Правове положення учасників озброєних конфліктів
2.2.1. Нейтралітет під час війни
2.3. Засоби і методи ведення війни
2.3.1. Засоби і методи ведення морської війни
2.3.2. Засоби і методи ведення повітряної війни
2.4. Режим військової окупації
Захист прав особи під час озброєного конфлікту
3.1. Правовий режим поранених і хворих
3.2. Режим військового полону
Міжнародно-правова регламентація закінчення військових дій і стану війни
Висновок
Список використаних нормативних актів і літератури


Вступ
Постановка наукової проблеми, що стосується норм має рацію, вживаних в період озброєної боротьби, обумовлена досягнутим рівнем розвитку даної галузі міжнародного права, оскільки назріла необхідність по-новому підійти до наукової характеристики окремих її положень. Сучасне міжнародне право є складною системою юридичних норм і принципів, в яких знаходять свій вираз об'єктивні закономірності розвитку міжнародних відносин. Система міжнародного права, будучи віддзеркаленням міжнародних відносин, що постійно розвиваються, сама постійно розвивається.
Міжнародно-правова заборона агресивних воєн саме по собі ще не веде до викорінювання з суспільного життя причин, що породжують озброєні конфлікти. Не дивлячись на заборону звертатися до озброєної сили в міжнародних відносинах, держави не рідко ще вдаються до неї для дозволу виникаючих між ними суперечок і конфліктних ситуацій. Це зумовлює необхідність правового регулювання суспільних відносин, що виникають в ході озброєного конфлікту, в цілях його максимально можливої гуманізації. Відповідна група норм міжнародного права іноді умовно іменується “право озброєних конфліктів”. Вона включає ряд договірних і звичайно-правових принципів і норм, що встановлюють взаємні права і обов'язки суб'єктів міжнародного права щодо застосування засобів і методів ведення озброєної боротьби, регулюючих відносини між воюючими і нейтральними сторонами і визначаючих відповідальність за порушення відповідних принципів і норм.
Детальне опрацьовування цієї групи норм міжнародного права для Росії стає тим більше актуальніше, чим далі заходить конфлікт в Чечні. Враховуючи неослабну увагу Європейського Союзу до даної проблеми Росії необхідно здійснювати заходи, що проводяться по звільненню території Чеченської Республіки від банд формувань, екстремістів і терористів, в строгій відповідності з нормами міжнародного права регулюючих відносини між суб'єктами міжнародного права в період озброєних конфліктів. Але, якщо конфлікт в Чечні прирівнюється до озброєних конфліктів неміжнародного характеру, то у світлі останньої інформації про нанесення превентивних ракетно-бомбових ударів по території Афганістану, зокрема, по території, контрольованій терористичним рухом “Талібан”, російському уряду необхідні детальні консультації з фахівцями МІДа РФ і провідними юристами у області міжнародного права. Ґрунтуватися на прецеденті, допущеному Сполученими Штатами Америки, і тим більше керуватися ним не можна.
У даній роботі ми постараємося відобразити становлення права озброєних конфліктів як галузі міжнародного права, розглянувши дискусії з цього питання провідних юристів у області міжнародного права; класифікувати саму галузь по окремих правових режимах властивих міжнародному праву в період озброєних конфліктів, оскільки вважаємо, що дана галузь не має чіткої класифікації, що видно з учбової літератури, а також освітити саму галузь по чинних нормативних актах, монографіях і учбовій літературі.
Право озброєних конфліктів: поняття, предмет регулювання озброєних конфліктів: поняття, предмет регулювання
Коротке ведення в історію питання
Юридична наука до недавнього часу не могла виробити єдиного поняття, що визначає ту галузь права, норми якої регулюють ведення озброєної боротьби; серед учених немає єдності щодо змісту цієї галузі права.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Реферат на тему: Міжнародні конфлікти

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок