Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Прийняття касаційної скарги чи подання та порядок призначення їх разом зі справою до касаційного розгляду

Прийняття касаційної скарги чи подання та порядок призначення їх разом зі справою до касаційного розгляду

Назва:
Прийняття касаційної скарги чи подання та порядок призначення їх разом зі справою до касаційного розгляду
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,03 KB
Завантажень:
443
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Р Е Ф Е Р А Т
на тему:
Прийняття касаційної скарги чи подання та порядок призначення їх разом зі справою до касаційного розглядуПЛАН
Надходження касаційних скарг чи подання.
Наслідки надходженнякасаційних скарг чи подання.
Винятки з правила про зупинку набрання сили рішення суду.
Порядок передачі справи на розгляд у касаційний суд.
Подача касаційних скарг (подань) на вироки і постанови апеляційного суду, постановлені ним в апеляційному порядку.
Рух справи в касаційній інстанції.
Доповнення, зміна і відкликання касаційних скарг і подання.
Особи, які мають право на доповнення, зміну і відкликання касаційних скарг і подання.
Відкликання касаційної скарги.
Прийняття касаційним судом нових матеріалів по справі


1. Надходження касаційних скарг чи подання.
1.1 Подання касаційних скарг чи подання на судові рішення, зазначені у ч. 1 ст. 383 КПК, зупиняє набрання ними законної сили (ч. 1 ст. 389 КПК). У цей час заборонено направляти особу, засуджену до позбавлення волі, для відбування міри покарання в місця позбавлення волі; звертати до виконання інші основні і додаткові міри покарання (стягувати штраф, конфісковувати майно та ін.); виконувати вирок у частині цивіль-ного позову, стягувати судові витрати.
Набуття законної сили судовими рішеннями припиня-ється стосовно всіх підсудних по конкретній справі — як тих, що подали, так і тих, що не подали касаційну скаргу, або стосовно яких внесене чи не внесене касаційне подання.
1.2 Як виняток, закон передбачає виконання виправдувального вироку і вироку, що звільняє підсудного від покарання, негайно після його проголошення. Якщо підсудний перебуває під вартою, суд звільняє його з-під варти в залі судового засідання.
1.3 Апеляційний суд, що ухвалив судові рішення, про над-ходження скарги (подання) оповіщає прокурора й інших учас-ників процесу, інтересів яких стосується скарга (подання), забез-печує їм можливість ознайомитися зі скаргою (поданням), вручає її копії і роз'яснює право подати свої заперечення.
Касаційні скарги (подання) і заперечення на них приєд-нуються до кримінальної справи.
Виконавши всі дії по ознайомленню з протоколом судово-го засідання і матеріалами справи, розглянувши зауваження на протокол судового засідання, повідомивши заінтересованих осіб про надходження касаційних скарг і подань і вручивши їм їхні копії (копії скарг не подає тільки засуджений, що знаходиться під вартою), апеляційний суд протягом семи діб зобов'язаний передати справу разом з усіма скаргами, поданнями і оскаржен-нями на них у касаційний суд.
Апеляційний суд призначає дату розгляду справи і пові-домляє про неї учасників судового розгляду. Справа признача-ється до касаційного розгляду не пізніше двох місяців із дня її направлення.
До справи додаються документи, які підтверджують, що всі заінтересовані учасники процесу сповіщені про скарги і по-дання, що надійшли, а також про день розгляду справи в касаційній інстанції.
1.4 Подача касаційних скарг (подань) на судові рішення, за-значені в ч.2 ст.383 КПК, не зупиняє вступ цих рішень у законну силу.
Касаційну скаргу (подання) на зазначені судові рішення до розгляду призначає сам касаційний суд.
Про призначення до розгляду скарги (подання) касацій-ний суд повідомляє прокурора й осіб, зазначених у ст.384 КПК: засуджених, виправданих, їхніх законних представників і захис-ників; позивача, відповідача або їхніх представників, потерпі-лого, його представника.
Касаційний суд роз'яснює названим особам, що вони вправі подати заперечення на скаргу (подання), а також, що прокурор має право внести власне подання, а інші учасники процесу — свої скарги про перегляд справи в касаційному порядку в межах повноважень і строків, встановлених законом.
Після виконання вимог, передбачених ст. 351 КПК, суд, який постановив вказані судові рішення, протягом семи діб передає справу разом з поданою скаргою, поданням і запереченнями на неї до касаційного суду і визначає дату розгляду справи, про що повідомляє сторони у справі (частини 1 і 2 ст.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Прийняття касаційної скарги чи подання та порядок призначення їх разом зі справою до касаційного розгляду

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок