Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Порядок ведення книги обліку розрахункових операцій (КОРО), Книги обліку доходів та витрат, Розрахункової книжки

Порядок ведення книги обліку розрахункових операцій (КОРО), Книги обліку доходів та витрат, Розрахункової книжки

Назва:
Порядок ведення книги обліку розрахункових операцій (КОРО), Книги обліку доходів та витрат, Розрахункової книжки
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,34 KB
Завантажень:
121
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Порядок ведення книги обліку розрахункових операцій (КОРО), Книги обліку доходів та витрат, Розрахункової книжки


Книга обліку розрахункових операцій (далі КОРО) - прошнурована та відповідним чином зареєстрована в органах державної податкової служби України книга, яка містить щоденні звіти, які складаються на підставі розрахункових документів по руху готівкових засобів, товарів (Додаток №1).
Господарюючий суб’єкт повинен забезпечити використання КОРО в тій господарюючий одиниці або з тим реєстратором розрахункових операцій, які вказані на титульному аркуші книги при її реєстрації.
В КОРО, яка зареєстрована на певну господарюючу одиницю, вносяться записи про реквізити розрахункових квитанцій до початку використання розрахункової книжки та безпосередньо після її використання в межах робочого дня або зміни, а також щоденно ведуться записи про рух готівки.
Розрахункова книжка - належним чином зброшурована та прошнурована книжка, зареєстрована в органах державної податкової служби України, що містить номерні розрахункові квитанції, які видаються покупцям у випадках, коли не застосовуються реєстратори розрахункових операцій.
Розрахункова квитанція - це розрахунковий документ, бланк якого виготовлений друкарським способом, а окремі реквізити заповнюються від руки або шляхом проштамповування при реєстрації розрахункових операцій за продані товари або при видачі коштів покупцеві у разі повернення товару. (Додаток № 2 ).
Розрахункова квитанція складається з двох частин - корінця та відривної частини. В розрахунковій квитанції повинні бути внесені обов’язкові реквізити про продавця товару, данні про проданий товар, його кількість, ціну, загальну вартість усіх товарів оплачених по цій квитанції, підпис особи що здійснила розрахунки, дату продажу та деякі інші відомості. У разі відсутності хоча б одного з обов'язкових реквізитів, а також недотримання сфери призначення, документ не є розрахунковим.
У разі коли розрахунок за проданий товар не перевищує 0,3 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян може бути застосована Спрощена розрахункова квитанція - розрахунковий документ, бланк якого виготовлений друкарським способом, а окремі реквізити заповнюються від руки або шляхом проштамповування при реєстрації розрахункових операцій, якщо відповідно до чинного законодавства розрахунки проводяться без застосування реєстратора розрахункових операцій. Така квитанція також повинна мати обов’язкові реквізити. (Додаток №3 ).
Суб’єкти малого підприємництва – юридичні особи, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності зобов’язані вести „Книгу обліку доходів і витрат суб’єкта малого підприємництва – юридичної особи, який застосовує спрощену систему оподаткування, обліку та звітності”, до якої в хронологічній послідовності на підставі первинних документів здійснює записи про операції, які проведені в звітному періоді. Ведення цієї Книги передбачено Інструкцією про порядок ведення „Книги обліку прибутків і витрат суб’єкта малого підприємництва – юридичної особи, який застосовує спрощену систему оподаткування, обліку і звітності”, затвердженої наказом ДПА України №477 від 13.10.98 (в редакції від 12.10.99 №554).
Суб'єкти підприємницької діяльності - фізичні особи, оподаткування доходів яких здійснюється згідно із законодавством з питань оподаткування суб'єктів малого підприємництва (у тому числі шляхом отримання свідоцтва про сплату єдиного податку), а також особами, які мають пільговий торговий патент для продажу товарів (крім підакцизних) відповідно до законодавства з питань патентування деяких видів підприємницької діяльності, якщо такі особи не є платниками податку на додану вартість, ведуть „Книгу обліку доходів і витрат”.
Прошнурована і пронумерована книга реєструється в органі державної податкової служби за місцем державної реєстрації суб'єкта підприємницької діяльності.
До органу реєстрації подається належним чином оформлений примірник книги разом із заявою про її реєстрацію.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Порядок ведення книги обліку розрахункових операцій (КОРО), Книги обліку доходів та витрат, Розрахункової книжки

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок