Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Безкоштовно реферат на тему: Криміногенна ситуація та стан економіки в аграрному секторі України

Загрузка...

Криміногенна ситуація та стан економіки в аграрному секторі України / сторінка 11

Назва:
Криміногенна ситуація та стан економіки в аграрному секторі України
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,06 KB
Завантажень:
460
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 

Так, на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 15.07.97 р. №  щодо порядку передачі іноземної техніки сільськогосподарським товаровиробникам та проведення розрахунків за неї НВАТ “Агроінком” м. Києва (директор та засновник М. Г. Лобас) було отримано від Української аграрної біржі 40 комбайнів “Кейс”, поставлених під гарантію Уряду України. Згідно з указаним порядком та угодою, укладеною між Украгробіржею та НВАТ “Агроінком”, біржі заборонено продавати, переуступати, здавати у сублізинг, закладати, передавати забезпечення боргу або будь-яким іншим чином розпоряджатися правом власності лізингодавця на техніку.
Проте, в порушення ст. 10 Закону України “Про лізинг”, М. Г. Лобас продав сім комбайнів “Кейс” спільному підприємству “Дако” (м. Черкаси) та чотири комбайни ЗСАТ “Авангард” (м. Овідіополь, Одеської обл.) без дозволу Украгробіржі. Від протиправної реалізації комбайнів М. Г. Лобас отримав коштів (грошима, сільгосппродукцією та сільгосптехнікою) на загальну суму понад 3,3 млн грн.
Не повною мірою врегульованим на урядовому рівні залишається питання правонаступництва підприємств, які реформуються, щодо повернення іноземних кредитів, отриманих під гарантії Уряду на закупівлю сільськогосподарської техніки. Так, тільки за іноземними кредитами, за які закуплено сільськогосподарську техніку фірми “Джон Дір”, понад 300 сільськогосподарських підприємств мають заборгованість понад 15 млн дол. США. Аналогічна ситуація спостерігається і стосовно заборгованості за іншими кредитами.
Викрито непоодинокі факти порушення вимог Закону України “Про оренду землі” та Постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження порядку реєстрації договорів оренди земельних часток (паїв)”.
У Макіївській міській раді Донецької області не проводилася реєстрація угод оренди паїв, що оформлені за результатами реформування КСП, а у міському управлінні земельних ресурсів угоди оренди земельних паїв своєчасно не передаються на реєстрацію до міськради. Виконком Зайцевської сільської ради, що у Дніпропетровській області, відмовив 360 власникам сертифікатів у реєстрації договорів оренди з фермерським господарством “Південний”.
Аналогічні порушення виявлено у Львівській, Чернівецькій та інших областях.
Так, у Рохманівській сільській раді Тернопільської області із земель запасу без рішення ради та укладання договору незаконно передано 9 га землі у користування Шумському державному мисливському господарству.
Не виконуються належним чином вимоги Указу Президента України “Про забезпечення економічних інтересів і соціального захисту працівників соціальної сфери села та вирішення окремих питань, що виникли в процесі проведення земельної реформи” від 12.04.2000 р. Зокрема, у Майнулівській, Першотравенській та Василівській сільських радах Кіровоградської області не забезпечено своєчасне формування на їх територіях земельних масивів у розмірі не менш ніж 50наявної площі цих земель для надання у користування земельних ділянок працівникам соціальної сфери та пенсіонерам з їх числа.
Таборівським сільським головою Миколаївської області безпідставно відмовлено у наданні земельних ділянок 12 вчителям середньої школи.
У КСП “Ранок” та КСП ім. Крупської Олександрівського району Донецької області безпідставно відмовлено пенсіонерам у видачі сертифікатів на право власності на земельний пай.
У поточному році лише до управління агропромислового комплексу Тернопільської облдержадміністрації надійшло понад 60 заяв і скарг громадян з питань реформування аграрного сектора. На жаль, окремі жителі сіл Кременецького, Теребовлянського та Зборівського районів відповіді не отримали, що змусило їх звертатися до органів прокуратури та внутрішніх справ.
Неналежним чином керівники окремих сільськогосподарських підприємств проводять розрахунки з бюджетом за отримані матеріально-технічні ресурси.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: Криміногенна ситуація та стан економіки в аграрному секторі України

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок