Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Порушення прав на об’єкти промислової власності. Пошкодження релігійних споруд чи культових будинків

Порушення прав на об’єкти промислової власності. Пошкодження релігійних споруд чи культових будинків

Назва:
Порушення прав на об’єкти промислової власності. Пошкодження релігійних споруд чи культових будинків
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,72 KB
Завантажень:
39
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
Порушення прав на об’єкти промислової власності. Пошкодження релігійних споруд чи культових будинків


1. Незаконне використання винаходу, корисної моделі, промислового зразка, кваліфікованого зазначення походження товару, топографії інтегральних мікросхем, сорту рослин, якщо ці дії завдали матеріальної шкоди у велнкому розмірі,—
караються штрафом від ста до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання і матеріалів, призначених для її виготовлення.
2. Ті самі дії, якщо вони вчинені повторно або завдали матеріальної шкоди в особливо великому розмірі,—
караються штрафом від двохсот до восьмисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до двох років, з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання і матеріалів, призначених для її виготовлення.
Примітка, Матеріальна шкода вважається завданою у великому розмірі, якщо її розмір у сто і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, а завданою в особливо великому розмірі - якщо її розмір у тисячу і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.
1. Об’єктом злочину є права інтелектуальної власності щодо винаходів, корисних моделей, промислових зразків, кваліфікованих Зазначень походження товарів, топографій інтегральних мікросхем, сортів рослин.
2. Обов’язковою ознакою злочину є потерпілий. Ним можуть бути: а) винахідник, який створив винахід чи корисну модель; б) автор промислового зразка; в) власник свідоцтва про право на зазначення місць походження товарів; г) автор топографи інтегральної мікросхеми; д) автор сорту і власник патенту на сорт рослин, а також їх правонаступники.
3. Предметам злочину, передбаченого ст. 177, є відповідні результати творчої діяльності людини: винаходи, корисні моделі, промислові зразки, кваліфіковані зазначення походження товарів, топографії інтегральних мікросхем, сорти рослин.
Винахід і корисна модель — це результати творчої діяльності у будь-якій галузі технології. Об’єктом винаходу може бути продукт (пристрій, речовина, штам мікроорганізму, культура клітин рослини і тварини), а також спосіб, а об’єктом корисної моделі — конструктивне виконання пристрою. Селекційне досягнення в галузі племінного тваринництва — група племінних тварин, створена в Результаті цілеспрямованої творчої діяльності, яка має нові корисні господарські ознаки і стійко передає їх нащадкам,— також належить до винаходу,
Промисловий зразок — результат творчої діяльності людини у галузі художнього конструювання. Ним може бути форма, малюнок чи розфарбування або їх поєднання, які визначають зовнішній вигляд промислового виробу і призначені для задоволення естетичних та ергономічних потреб.
Кваліфіковане зазначення походження товару — це термін, що охоплює назву місця походження товару і географічне зазначення походження товару. При цьому перше і друге означають назву географічного місця, яка вживається як позначення у назві товару, що походить із зазначеного географічного місця (країна, регіон як частина країни, населений пункт, місцевість тощо), але, крім того, мають певні змістовні відмінності, безпосередньо визначені у Законі “Про охорону прав на зазначення походження товарів”.
Топографія інтегральної мікросхеми — зафіксоване на матеріальному носії просторово-геометричне розміщення сукупності елементів інтегральної мікросхеми — мікроелектронного виробу кінцевої або проміжної форми, призначеного для виконання функцій електронної схеми, елементи і з’єднання якого неподільно сформовані в середині і (або) на поверхні матеріалу, що становить основу такого виробу, незалежно від способу його виготовлення,— та з’єднань між ними.
Сорт рослин — штучно відібрана сукупність рослин у межах одного і того ж ботанічного таксону з притаманними їм біологічними ознаками і властивостями, що характеризують їх спадковість, яка має хоча б одну відмінність від відомих сукупностей рослин того ж ботанічного таксону і може вважатися єдиною з точки зору придатності для відтворення сорту.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Порушення прав на об’єкти промислової власності. Пошкодження релігійних споруд чи культових будинків

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок