Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Міжнародні, регіональні та національні органи управління у силових видах спорту

Міжнародні, регіональні та національні органи управління у силових видах спорту

Назва:
Міжнародні, регіональні та національні органи управління у силових видах спорту
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,63 KB
Завантажень:
38
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Міжнародні, регіональні та національні органи управління у силових видах спорту
Однією із найстаріших міжнародних федерацій у силових видах спорту є Міжнародна федерація важкої атлетики (ІWF), яка була заснована у 1920 р. її засновниками є фран-цузькі аматори важкої атлетики. Перший президент ІWF Жуль Россе займав цю посаду до 1952 р. Після нього пре-зидентами ІWF обиралися: Б. Нюберг (Фінляндія), К. Джонсон (США), з 1972 р. ІWF очолює австрієць Г. Шьодль. По-саду генерального секретаря-скарбника із 1976 р. обіймає Т. Аян (Угорщина).
Згідно зі статутом завданнями ІWF є:*
організація, управління та розвиток важкої атлетики у різних країнах світу;*
розвиток і зміцнення дружби та співробітництва між національними федераціями і спортсменами усіх країн;*
надання допомоги національним федераціям у їх ді-яльності;*
розв'язання спірних питань між федераціями — чле-нами ІWF;*
розробка правил змагань, організація та контроль усіх міжнародних змагань, що затверджені ІWF;*
реєстрація усіх світових рекордів.
ІWF визначена Міжнародним олімпійським комітетом (МОК) як єдиний керівний орган у світі з питань міжнарод-ної важкої атлетики. Федерація є членом Генеральної Асамблеї міжнародних спортивних федерацій. У своїй ді-яльності ІWF дотримується олімпійських ідеалів і принципів.
Органами ІWF є: конгрес, виконавчий комітет, комітети.
Конгреси проводяться щорічно перед чемпіонатом світу та Іграми Олімпіад, він складається з представників федерацій, котрі входять до складу ІWF.
Якщо конгрес проводиться перед початком чемпіонату світу, то на ньому обговорюються: технічна інформація щодо чемпіонату світу, під-сумкові заявки учасників, прийняття нових членів, затвердження щоріч-них звітів про діяльність Виконкому та комітетів тощо.
Олімпійський конгрес проводиться протягом двох днів перед Іграми Олімпіад та додатково розв'язує такі питання: вибори посадових осіб до керівних органів ІWF, зміни у статуті та правилах ІWF. Його рішення схвалюються більшістю голосів, а засідання носять закритий характер.
У період між конгресами діяльністю ІWF керує Виконком, до якого входять: Президент, Генеральний секретар-скарбник, шість віце-прези-дентів, президенти континентальних федерацій та ін.
На конгресах проводяться вибори у чотири комітети: технічний, науково-дослідний, медичний та ревізійний. Члени комітетів обираються на конгресі таємним голосуванням із членів Виконкому. Усі комітети проводять свої засідання не частіше, ніж один раз на рік.
Технічний комітет призначає суддів на чемпіонати світу, проводить семінари та іспити для суддів, контролює виконання правил ІWF, веде облік суддів тощо.
Науково-дослідний комітет займається вивченням проблем, що пов'язані з підготовкою важкоатлетів до змагань, виготовляє фільми, технічну документацію, готує публікації, розробляє семінари для трене-рів тощо.
Медичний комітет здійснює контроль за станом здоров'я важкоат-летів, консультує організаторів чемпіонатів світу щодо санітарно-гігієніч-них умов і харчування, обмінюється інформацією стосовно специфічних травм, методики їх лікування та профілактики.
Ревізійний комітет перевіряє рахунки ІWF, готує річний звіт, його члени працюють як радники у Виконкомі з економічних і фінансових питань.
Європейська важкоатлетична федерація (ЕWF) створена у Вар-шаві у 1969 р. і є самостійною континентальною федерацією, що спів-працює з ІWF. Вона здійснює свою діяльність у Європі на основі стату-ту з урахуванням розроблених принципів олімпійського руху, котрий за всіма основними положеннями подібний до статуту ІWF. У складі ЄВФ працюють такі комісії: технічна, медична та ревізійна.
Федерація важкої атлетики України (ФВАУ) як самостійна громад-ська організація була створена 5 грудня 1991 р. на конференції пред-ставників обласних, профсоюзних, відомчих федерацій. Вона визнає правила і принципи Олімпійської хартії й здійснює свою діяльність у тіс-ній взаємодії з НОК України. Федерація користується правами юридичної особи, має розрахунковий і валютний рахунки та право корис-туватися кредитами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Міжнародні, регіональні та національні органи управління у силових видах спорту

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок