Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> ТРУДОВИЙ ДОГОВІР НАЙМУ ЖИТЛА

ТРУДОВИЙ ДОГОВІР НАЙМУ ЖИТЛА

Назва:
ТРУДОВИЙ ДОГОВІР НАЙМУ ЖИТЛА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,57 KB
Завантажень:
432
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
ТРУДОВИЙ ДОГОВІР НАЙМУ ЖИТЛА
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 22 червня 1998 р. N 939
Київ
Про вдосконалення системи державного 
регулювання розміру квартирної плати та плати за утримання будинків і при будинкових територій
З метою поліпшення умов господарювання підприємств житлового господарства, підвищення їх відповідальності за надання житлових послуг, а також запровадження плати за обслуговування та утримання житла залежно від його споживчих якостей Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Надати право Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям встановлювати плату за користування житлом (квартирну плату) та за утримання житла.
При цьому необхідно виходити з того, що зміна розміру зазначеної плати здійснюється лише за умови економічного її обгрунтування залежно від переліку та якості послуг, що надаються підприємствами житлового господарства.
2. Затвердити склад витрат підприємств житлового господарства, пов'язаних з утриманням будинків і прибудинкових територій, що входять до квартирної плати (плати за утримання житла), та Типовий договір найму житла в будинках державного і комунального житлового фонду (додаються).
3. Державному комітетові будівництва, архітектури та житлової політики до 1 жовтня 1998 р. розробити та затвердити:
єдиний класифікатор житлових будинків залежно від якості житла та наявного інженерного обладнання;
методичні рекомендації щодо:
визначення норм витрат підприємств житлового господарства, пов'язаних з утриманням будинків і прибудинкових територій;
розрахунків економічно обгрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги за погодженням з Міністерством економіки.
4. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям забезпечити переукладення договорів найму житла в будинках державного і комунального житлового фонду та підвищення якості послуг, що надаються підприємствами житлового господарства.
5. Визнати такими, що втратили чинність:
пункт 1 постанови Ради Міністрів УРСР від 11 серпня 1988 р. N 243 "Про затвердження Типового договору найму жилого приміщення в будинках державного і громадського житлового фонду в Українській РСР та Правил користування жилими приміщеннями, утримання жилого будинку і придомової території в Українській РСР" (ЗП УРСР, 1988 р., N 9, ст. 40);
(ЗП України, 1996 р., N 15, ст. 413).
6. Державному комітетові будівництва, архітектури та житлової політики здійснювати постійний контроль за виконанням цієї постанови.
 
Прем'єр-міністр України | В. ПУСТОВОЙТЕНКО 
Інд. 24
 


  |
ЗАТВЕРДЖЕНО 
постановою Кабінету Міністрів України 
від 22 червня 1998 р. N 939 
СКЛАД 
витрат підприємств житлового господарства, пов'язаних з утриманням будинків і прибудинкових територій, що входять до квартирної плати (плати за утримання житла)
1. До складу витрат підприємств житлового господарства на утримання будинків і прибудинкових територій належать такі витрати:
а) на утримання обслуговуючого персоналу.
Враховуються витрати на оплату праці молодшого обслуговуючого персоналу (двірників, прибиральниць, робітників будинку, ліфтерів та інших робітників, праця яких пов'язана з утриманням внутрішньобудинкових приміщень і прибудинкової території), а також відрахування на соціальні потреби від витрат на оплату праці зазначеного персоналу;
б) на експлуатацію будинкового господарства.
Враховуються витрати на прибирання прибудинкової території, прибирання, вивезення і знешкодження відходів та сміття, чищення димоходів, освітлення і утримання місць загального користування, здійснення протипожежних заходів, дезінфекцію і дератизацію, озеленення та інші витрати на утримання будинкового господарства;
в) на амортизацію (знос) будівель, споруд, машин, обладнання, інвентаря.
Враховуються амортизаційні відрахування на повне відновлення (знос) будівель, споруд, машин, обладнання, інвентаря та іншого майна, що належить до основних засобів, крім житлового фонду;
г) на капітальний ремонт будівель, споруд, машин, обладнання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: ТРУДОВИЙ ДОГОВІР НАЙМУ ЖИТЛА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок