Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Взаємодія органів внутрішніх справ на транспорті з територіальними органами, адміністрацією і громадськими організаціями транспортних підприємст

Взаємодія органів внутрішніх справ на транспорті з територіальними органами, адміністрацією і громадськими організаціями транспортних підприємст

Назва:
Взаємодія органів внутрішніх справ на транспорті з територіальними органами, адміністрацією і громадськими організаціями транспортних підприємст
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,78 KB
Завантажень:
250
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
РЕФЕРАТ
На тему:
Взаємодія органів внутрішніх справ на транспорті з територіальними органами, адміністрацією і громадськими організаціями транспортних підприємств


В організації охорони громадського порядку та боротьбі із зло-чинністю на транспортних магістралях важливе місце традиційно займає взаємодія органів внутрішніх справ на транспорті з терито-ріальними органами внутрішніх справ, а також з органами державної безпеки, митними органами, адміністрацією, громадськими форму-ваннями транспортних підприємств.
МВС України, приділяючи цьому питанню значну увагу, самостій-но і разом з іншими відомствами видало ряд наказів, спрямованих на подальше удосконалення взаємодії органів внутрішніх справ на транс-порті з територіальними органами внутрішніх справ, іншими право-охоронними органами та адміністрацією транспортних організацій.
Необхідність такої взаємодії викликана рядом обставин, серед яких найбільш характерними є наявність злочинців-гастролерів, осіб, які розшукуються і намагаються переховатися на об'єктах транспор-ту або використати транспорт як засіб руху для здійснення злочинів в різних містах і районах; особливості поведінки окремих злочинців, які здійснюють злочини в містах, районах і на об'єктах транспорту поза районом проживання; місцеві особливості, що іноді вимагають за умовами оперативної обстановки посилення одного органу внутрішніх справ за рахунок сил і засобів інших.
Взаємодія органів внутрішніх справ на транспорті з територі-альними органами полягає у взаємозв'язку інформуванні, плануван-ні та здійсненні спільних заходів. Обмін Інформацією здійснюється з таких основних питань і подій: про злочини, які готуються (напри-клад, про наміри захоплення та викрадення повітряного судна, на-пади на об'єкти, пов'язані з постійним обслуговуванням інкасато-рами, та на інкасаторів, втечі із установ по виконанню покарань, СІЗО, ІТЗ і т. ін.); про всі скоєні та нерозкриті тяжкі злочини; про злочинців, які розшукуються; про осіб, які пропали без вісті; про виявлення неопізнаних трупів; про доставлених правопорушників, особу яких не встановлено; про затриманих правопорушників, коли є достатні підстави припустити, що вони причетні до злочинів, скоє-них на території органу, з якими здійснюється взаємодія; про аварії та катастрофи поїздів, суден, літаків; про інші пригоди, коли виникає не-обхідність спільного вирішення оперативно-службових питань.
Органи внутрішніх справ на транспорті надсилають до відпові-дних органів внутрішніх справ матеріали на правопорушників, які і раніше систематично відвідують об'єкти транспорту і раніше засу-джених осіб для постановки на облік, вирішення питання про вста-новлення адміністративного нагляду із застосуванням заборони від-відування вокзалів, портів, аеропортів у певний час. Санкції за пору-шення такого обмеження застосовуються територіальними орга-нами за інформацією, яка надходить з органів внутрішніх справ на транспорті.
З метою своєчасної та швидкої передачі інформації встановлю-ються прямі телефони і канали між органами, які взаємодіють, чер-гові частини оснащуються радіостанціями, що працюють на одних і тих же діапазонах хвиль.
Транспортні та територіальні органи внутрішніх справ здійсню-ють спільні заході щодо розкриття злочинів і розшуку злочинців, охорони громадського порядку під час прибуття поїздів, проведен-ня масових заходів по боротьбі з бродяжництвом, пияцтвом, пра-вопорушеннями неповнолітніх і дитячою безпритульністю.
Залежно від мети і завдань, які вирішуються в процесі взаємо-дії, з особового складу транспортних і територіальних органів внут-рішніх справ створюються спільні слідчо-оперативні, оперативно-пошукові групи, оперативні заслони, посилені міліцейські пости та патрульні групи.
Під час розшуку та затримання особливо небезпечних і озброє-них злочинців розстановка сил і засобів територіальних і транспортних органів внутрішніх справ здійснюється за єдиним планом. На-чальник органу внутрішніх справ на транспорті або його заступник входить до складу оперативного штабу МВС, УМВС по керівництву операцією.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Взаємодія органів внутрішніх справ на транспорті з територіальними органами, адміністрацією і громадськими організаціями транспортних підприємст

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок