Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Організація охорони об'єктів підрозділами Державної служби охорони

Організація охорони об'єктів підрозділами Державної служби охорони

Назва:
Організація охорони об'єктів підрозділами Державної служби охорони
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,87 KB
Завантажень:
94
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Стосунки підрозділів служби охорони з юридичними особами і громадянами, відповідальність, права та обов'язки сторін визначаються договорами. Договори на охорону укладаються відповідно до типових договорів після виконання замовником обов'язкових вимог служби охорони стосовно технічної укріпленості об'єкта та обладнання його засобами охоронної сигналізації. Обов'язковою умовою для укладання договору є надання службі охорони необхідних службових та допоміжних приміщень з оснащенням та інвентарем, забезпечення їх засобами зв'язку, водопостачанням, освітленням та опаленням, забезпечення норм техніки безпеки, передбачених законодавством про охорону праці. Вартість охорони визначається, виходячи з принципу самоокупності і договірних цін.

Укладенню договору передує обстеження об'єкта, в якому беруть участь представники відділу (відділення) охорони та власник майна, яке передбачається передати для охорони. В необхідних випадках до участі в комісії залучаються спеціалісти держпожнагляду, карного розшуку та інших спеціалізованих служб. За результатами цього обстеження в довільній формі складається акт, який затверджується начальником УДСО. Договір укладається лише після виконання усіх заходів по технічному укріпленню об'єкта, передбачених актом міжвідомчої комісії, та завершення робіт по обладнанню його засобами зв'язку, сигналізації, а також надання службових приміщень для розміщення особового складу охорони.

Охорона міліції на об'єктах виставляється не пізніше 4-х місяців після затвердження договору. З моменту виставлення поста (наряду) міліції об'єкт вважається взятим під охорону. Якщо сторони по договору за два місяці до закінчення строку його дії не повідомили одна одну про припинення договірних стосунків, то чинність договору автоматично продовжується на тих же умовах і на той же термін. Про зняття охорони також складається відповідний акт.

Як вже зазначалося, договір укладається лише після виконання власником об'єкта вимог акту обстеження його технічної укріпленності. Устаткування та оснащенність об'єктів, що охороняються відповідно до вимог нормативних документів з технічної укріпленності даної категорії об'єктів з метою забезпечення зовнішньої охорони та встановлення пропускного режиму. Існують вимоги до технічної укріпленності установ банків, приміщень, де зберігаються гроші, наркотики, дорогоцінні метали, об'єкти торгівлі і т. ін. Обладнання об'єктів, що охороняються, включає:

- створення огороджувальних споруд, зон відлучення, стежок для пересування постових (сторожі, дротяні загороди, грати на віконні пройоми, підсилення міцності дверей, засувів тощо);

- застосування приладів та засобів охоронно-пожежної та тривожної сигналізації, зв'язку і інших технічних засобів;

- освітлення підходів до території об'єктів, що охороняються.

Вмикнення освітлювальних приладів має здійснюватись з караульного приміщення або з поста. Освітлення встановлюється таким чином, щоб постовий міг пересуватися по території, перебуваючи поза зоною освітлення. Постовому мають бути створені всі необхідні умови для несення служби шляхом безперебійного обходу території поста та спостереження з місця.

Місця несення служби особовим складом охорони забезпечується службовою документацією, а також обладнуються засобами та приладами пожежогасіння, засобами зв'язку, оглядовою технікою, дверима, що міцно закриваються, засобами охоронної сигналізації. Залежно від категорії об'єкта, що охороняється, на ньому можуть встановлюватися спеціальні засоби: прилади нічного бачення, кнопки тривожної сигналізації, укриття для працівники! охорони і т. ін.

Залежно від характеру об'єктів, їх розташування та інших особливостей охорона може бути організована так:

- на контрольно-пропускних пунктах;

- по периметру огорожі об'єкта, який обладнується периметральною сигналізацією, коли наряди міліції виставляються по кордону території, що охороняється, перекривають доступ на неї поза

з перепускними пунктами:

і - по окремих дільницях (відокремлених приміщеннях), коли наряди міліції виставляються безпосередньо на об'єктах, що охороняються, або навколо них;

- змішаним способом, тобто по периметру та на окремих об'єктах одночасно.

Питання про вибір виду та способу організації охорони об'єктів, як правило, вирішується за згодою з власником об'єкта, що охороняється, та майна. Порядок організації охорони об'єктів підрозділами міліції охорони визначається Настановою по організації служби міліції охорони, затвердженою наказом МВС України N 743 від 14.11.1992 р. Згідно з Настановою, підрозділи міліції охорони утворюються для охорони за договорами об'єктів усіх форм власності юридичних та фізичних осіб від злочинних посягань і утримуються за рахунок коштів, що надходять за договорами. Головним завданням зазначених підрозділів міліції є забезпечення надійної охорони цих об'єктів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Організація охорони об'єктів підрозділами Державної служби охорони

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок