Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Організація інкасації грошових коштів державною службою охорони при МВС України

Організація інкасації грошових коштів державною службою охорони при МВС України

Назва:
Організація інкасації грошових коштів державною службою охорони при МВС України
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,24 KB
Завантажень:
88
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Діяльність Служби інкасації, охорони грошових знаків і цінних паперів, що перевозяться, регулюються інструкцією МВС України „Про порядок інкасації Службою інкасації, охорони грошових знаків і цінних паперів, що перевозяться, Державної служби охорони при МВС України”, затвердженою наказом МВС України від 23 вересня 1997 року № 643 „Про створення в системі Державної служби охорони при МВС України Служби інкасації, охорони грошових знаків і цінних паперів, що перевозяться, та затвердження нормативних актів з питань діяльності цієї Служби” [4]; інструкцією МВС України „Про охорону Службою інкасації, охорони грошових знаків і цінних паперів, що перевозяться, Державної служби охорони при МВС України грошових знаків і цінних паперів, що перевозяться уповноваженими на те особами підприємств, установ та організацій усіх форм власності”, затвердженою цим же наказом [3]; наказом МВС України від 28 листопада 1997 року № 798 „Про затвердження організаційних документів щодо забезпечення роботи Служби інкасації” [1]; наказом Головного управління Державної служби охорони (ГУДСО) при МВС України від 28 листопада 1997 року № 272 „Про затвердження типових договорів про порядок збирання грошових знаків, доставки грошових коштів і цінних паперів, про охорону грошових знаків і цінних паперів, що перевозяться уповноваженою на те особою підприємства, установи та організації усіх форм власності служби інкасації, охорони грошових знаків і цінних паперів, що перевозяться, Державної служби охорони при МВС України, матеріальну відповідальність працівників цієї Служби” [2]; наказом ГУДСО при МВС України від 03 вересня 2002 року № 247 „Про затвердження типових договорів про охорону Службою інкасації, охорони грошових знаків і цінних паперів, що перевозяться, Державної служби охорони при МВС України, грошових знаків і цінних паперів, що перевозяться уповноваженими на те особами суб’єктів господарювання усіх форм власності, та про забезпечення безпеки Службою інкасації, охорони грошових знаків і цінних паперів, що перевозяться, Державної служби охорони при МВС України, уповноважених осіб суб’єктів господарювання усіх форм власності під час перевезення ними грошових знаків і цінних паперів” [8]; інструкцією ГУДСО № 11/2-4-1298/Шп/еп від 17 квітня 1998 року „Про порядок розрахунків підрозділів ДСО за надані послуги по інкасації та охороні грошових знаків, що перевозяться” [6]; вказівкою ГУДСО № 11/7-1-85 від 22.02.2000 р. „Про взаємодію з НБУ по передачі дільниць інкасації підрозділам ДСО” [7]; вказівкою МВС України № 2855/Бч від 22.05.1998 року „Про використання вогнепальної зброї відомчою воєнізованою охороною та іншими недержавними структурами” [5].

Аналіз перерахованих відомчих нормативних актів, інструкцій та вказівок дозволяє зробити висновок, що організація інкасації грошових коштів і їхній захист здійснюється так.

Збирання і доставка грошових знаків, цінних паперів та інших цінностей під час інкасації здійснюється на спеціальних автомобілях, які для інкасації грошових знаків подаються безпосередньо до вхідних дверей банку чи місця інкасації. Рух спеціальних автомобілів повинен здійснюватися без зупинок і відхилень від розробленого та затвердженого, спеціального маршруту.

У разі необхідності зміни маршруту, виникнення небезпеки або затримки на маршруті з обставин, незалежних від працівників Служби інкасації, старший по екіпажу повинен негайно повідомити про це чергового підрозділу Охорони (пульт централізованої охорони, далі – ПЦО) по радіостанції.

У разі нападу на спеціальний автомобіль або інкасатора наряд негайно сповіщає про це по радіостанції чергового підрозділу охорони (ПЦО) чи територіального органу внутрішніх справ та вживає заходів до відбиття нападу.

Під час руху спеціального автомобіля, його зупинки чи стоянки, наряд (старший по екіпажу, водій) веде постійне спостереження за обстановкою навколо, звертаючи особливу увагу на автотранспорт і пішоходів, які перебувають поблизу спеціального автомобіля та вхідних дверей пункту інкасації.

Під час входу в банк або до іншого приміщення інкасатор повинен оцінити обстановку, звертаючи увагу на сторонніх осіб, які перебувають на шляху його руху, а при виході з приміщення – без зупинок прямувати до спеціального автомобіля.

У випадку поломки спеціального автомобіля старший по екіпажу повинен негайно сповістити про це по радіостанції чергового підрозділу охорони (ПЦО). У цей час виходити з автомобіля до прибуття іншої автомашини забороняється. Спеціальний автомобіль, який прибуває для заміни зламаного, подається якомога ближче до дверей, з яких буде здійснюватися перевантаження сумок. Водії обох автомобілів забезпечують охорону, а старший по екіпажу та інкасатор безпосередньо здійснюють перевантаження сумок з коштами, після чого екіпаж у старому складі на прибулому спеціальному автомобілі продовжує виконання своїх обов’язків.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Організація інкасації грошових коштів державною службою охорони при МВС України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок