Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Організаційно-правові аспекти вдосконалення аудиторської діяльності в Україні

Організаційно-правові аспекти вдосконалення аудиторської діяльності в Україні

Назва:
Організаційно-правові аспекти вдосконалення аудиторської діяльності в Україні
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,50 KB
Завантажень:
78
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Становлення і розвиток аудиту починається з прийняття в 1993 році Закону України „Про аудиторську діяльність”, де визначено суб’єкти аудиторських відносин, адміністративно-правовий режим їх функціонування та інші питання аудиторської діяльності [1]. Загальнотеоретичні засади проведення аудиту, методологія та організація його здійснення досить детально розглядалися у вітчизняній літературі [2–5]. Однак адміністративний режим регулювання аудиту, який би дозволив йому стати ефективною ланкою системи детінізації економічних відносин в Україні, ще не достатньо розроблений і потребує суттєвого вдосконалення.

Дослідження сучасних підходів до організації та правового забезпечення аудиторської діяльності в Україні та за кордоном показують, що аудит як форма фінансового контролю за суб’єктом його ініціювання та здійснення може бути двох видів – державним і недержавним. Тобто аудиторська перевірка може виконуватися за адміністративно-правовим приписом держави або з ініціативи суб’єкта господарювання, може здійснюватися підрозділами Державної контрольно-ревізійної служби [6], аудиторськими підрозділами державної податкової служби [7], підрозділами внутрішнього аудиту банків [8; 9] або аудиторських фірм [1]. Порядок ліцензування, сертифікації, організації і проведення аудиторських перевірок аудиторськими фірмами доцільно розглянути більш детально.

Діяльність аудиторських фірм регламентується в першу чергу Законом України „Про аудиторську діяльність” 1993 року (далі – Закон) [1]. Положення цього Закону діють на території України і поширюються на усі господарюючі суб’єкти незалежно від форм власності та видів діяльності, органи державної виконавчої влади.

Відповідно до статті 3 Закону, „аудиторська діяльність включає в себе організаційне і методичне забезпечення аудиту, практичне виконання аудиторських перевірок (аудиту) та надання інших аудиторських послуг”. Аудиторські послуги можуть надаватись у формі аудиторських перевірок (аудиту) та пов’язаних з ними експертиз, консультацій з питань бухгалтерського обліку, звітності, оподаткування, аналізу фінансово-господарської діяльності та інших видів економіко-правового забезпечення підприємницької діяльності фізичних та юридичних осіб.

Закон також закріплює поняття аудиту, зокрема, під ним у статті 4 Закону розуміється „перевірка публічної бухгалтерської звітності, обліку, первинних документів та іншої інформації щодо фінансово-господарської діяльності суб’єктів господарювання з метою визначення достовірності їх звітності, обліку, його повноти і відповідності чинному законодавству та встановленим нормативам”.

Слід зазначити, що Закон України „Про аудиторську діяльність” регулює питання організації, методичного забезпечення виконання аудиторських перевірок та надання інших аудиторських послуг тільки незалежними аудиторами чи аудиторськими фірмами, уповноваженими суб’єктами господарювання. Згідно з ч. 2 ст. 2 зазначеного Закону інші види аудиторської діяльності регулюються спеціальним законодавством.

Враховуючи, що в преамбулі Закону України „Про аудиторську діяльність” заявлено, що він спрямований на створення системи незалежного фінансового контролю та правових засад аудиторської діяльності в Україні, то повинен бути комплексним і врегульовувати всі види аудиторської діяльності.

Згідно зі ст. 10 Закону аудит може проводитись як з ініціативи господарюючих суб’єктів, а також обов’язково, у випадках, передбачених у приписах чинного законодавства.

Так, проведення аудиту є обов’язковим для:

1) підтвердження достовірності та повноти річного балансу і звітності комерційних банків, фондів, бірж, компаній, підприємств, кооперативів, товариств та інших господарюючих суб’єктів незалежно від форми власності та виду діяльності, звітність яких офіційно оприлюднюється, за винятком установ та організацій, що повністю утримуються за рахунок державного бюджету і не займаються підприємницькою діяльністю. Обов’язкова аудиторська перевірка річного балансу і звітності господарюючих суб’єктів з річним господарським оборотом менш як двісті п’ятдесят неоподатковуваних мінімумів проводиться один раз на три роки;

2) перевірки фінансового стану засновників комерційних банків, підприємств з іноземними інвестиціями, акціонерних товариств, холдингових компаній, інвестиційних фондів, довірчих товариств та інших фінансових посередників;

3) емітентів цінних паперів;

4) державних підприємств при здачі в оренду цілісних майнових комплексів, приватизації, корпоратизації та інших змінах форми власності;

5) порушення питання про визнання неплатоспроможним або банкрутом.

Даний перелік підстав для здійснення аудиту не є вичерпним, оскільки Закон України „Про аудиторську діяльність” передбачає можливість обов’язкового проведення аудиту в інших випадках, передбачених законами України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 



Реферат на тему: Організаційно-правові аспекти вдосконалення аудиторської діяльності в Україні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок