Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Імідж державної податкової служби як умова її ефективної діяльності

Імідж державної податкової служби як умова її ефективної діяльності

Назва:
Імідж державної податкової служби як умова її ефективної діяльності
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,57 KB
Завантажень:
26
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Податки і податкові системи країн світу є різними, і це закономірно, оскільки вони формувалися і продовжують формуватися під впливом різних економічних, політичних і соціальних умов. Необхідно зазначити, що їх імідж, тобто авторитет, в основному досить стійкий серед населення. Системи податків у різних країнах відрізняються одна від одної: за структурою, видами, способами їх стягнення, податковими ставками, фіскальними повноваженнями різних рівнів влади [9, С. 5].

Наприклад, Німеччина пройшла різні стадії політичного і економічного устрою, не раз піднімалася з розрухи, викликаної світовими війнами, виросла в економічно сильну федеративну державу з розвиненою ринковою промисловістю, зорієнтованою на пріоритетне рішення соціальних проблем. У даний час податки в ФРН розглядаються урядом як головна зброя впливу держави на розвиток економіки країни, їх місце в бюджеті держави досить високе. У загальних доходах бюджету податки становлять, як правило, майже 80 %. У країні діє розгалужена і багатогранна система податків, що охоплюють усі сторони життєдіяльності суспільства [10, С. 66].

Податки у Франції є основним джерелом надходжень до центрального бюджету, які складають більше 90 % його дохідної бази. Характерними рисами податкової системи країни є підвищення ефективності економіки, соціальна направленість ряду податкових заходів, облік територіальних аспектів розвитку. Жорстка законодавча регламентація дозволяє централізовано керувати всією податковою системою. Законодавча основа податків гарантує надійну захищеність прав платників податків [10, С. 104–105]. Держава в особі податкової служби Франції і служби казначейства здійснює систематичний контроль за правильністю ведення бухгалтерського і аналітичного обліку на підприємствах. При необхідних відступах від основного Плану рахунків, які викликають спотворення фінансових результатів, приховування доходів, на підприємства накладаються великі штрафи [10, С. 136].

Звичайно, всі завдання податкової служби можуть виконуватися лише тоді, коли для цього є необхідні умови. Але аргументи, наведені вище, говорять про позитивний імідж і сильний авторитет податкових служб розвинених країн. А вираз, який є досить популярним у США: „У американців є дві невідворотні речі: смерть і сплата податків”, – чи не говорить він про імідж податкової служби? Звичайно, всі держави досягли цього не швидко, але йшли впевнено і без вагань.

Відомо, що імідж – це вже частина успіху. У дослівному перекладі з англійської слово „image” означає „образ”. Отже, якщо йдеться про імідж, то маємо на увазі образ. Більше того, під „образом” розуміється не тільки візуальний, зоровий образ ( вигляд) суб’єкта, але і спосіб його мислення, дій, вчинків тощо. Отже, у даному випадку слово „образ” повинно вживатися у широкому розумінні – як уявлення про щось. Поняття іміджу включає не тільки природні властивості особистості, але й спеціально створені.

Поняття „імідж” може бути застосоване не тільки до людини, а і до установи, і, навіть, до країни („імідж України на Заході...”). Але імідж фірми, організації створюють люди. Отже, який імідж України за її межами, такий імідж і українців, імідж людей, які представляють Україну на міжнародній арені. Тому можна вважати, що імідж фірми залежить від особистого іміджу співробітника, але правильним є і зворотне твердження: імідж фірми впливає і на імідж її працівників [1, С. 9].

На думку Джона Честара, видатного американського ентузіаста public relation ( по-нашому „піарщика”), враження про людину, її імідж, і, навіть, репутація складається з вчинку + зворотної реакції + їх інтерпретації співрозмовниками [11, С. 64].

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Імідж державної податкової служби як умова її ефективної діяльності

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок