Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Взаємодія органів міліції та органів фінансового контролю у протидії зловживанням і корупційним явищам у сфері державних закупівель

Взаємодія органів міліції та органів фінансового контролю у протидії зловживанням і корупційним явищам у сфері державних закупівель

Назва:
Взаємодія органів міліції та органів фінансового контролю у протидії зловживанням і корупційним явищам у сфері державних закупівель
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,80 KB
Завантажень:
27
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Однією з широких сфер для зловживань у фінансово-господарській діяльності суб’єктів господарювання є державні закупівлі.

В Україні до проблем протидії правопорушенням у сфері державних закупівель неодноразово зверталися провідні вітчизняні вчені та практичні працівники правоохоронних і контролюючих органів, серед них: В. Симоненко, Л. Кириченко, О. Кальман, В. Бровкін, П. Андрєєв, Т. Корнякова, В. Семенюк, П. Хукаленко, М. Бариніна-Закірова, І. Стефанюк, Г. Черненко, М. Волонтирська та ін. Незважаючи на досить велику кількість публікацій, а також враховуючи останні зміни, що відбулися в законодавстві з даної проблематики, питання протидії зловживанням і корупції у сфері державних закупівель потребують додаткового розгляду.

Метою даної статті є розгляд теоретичних засад удосконалення механізму взаємодії органів міліції і державних органів фінансового контролю у протидії правопорушенням, в тому числі їх корупційних проявів, у сфері здійснення закупівель розпорядниками державних коштів.

Відповідно до статистичної документації лише підрозділами Державної контрольно-ревізійної служби (далі – ДКРС) протягом останніх двох років встановлено порушень чинного порядку здійснення закупівель на приблизно 3900 об’єктах контролю (з понад 14 300 – перевірених) на загальну суму більше 320,2 млн. грн., що становить близько 90 % суми фінансування, виділеного їм на дані цілі [1].

Такі дії розпорядників державних коштів не сприяють ні ефективному та прозорому їх використанню, ні розвитку конкурентного середовища для здійснення закупівель за державні кошти.

Відповідно до звітів контролюючих та правоохоронних органів до найбільш розповсюджених порушень у сфері державних закупівель, яких припускаються розпорядники державних коштів, належать такі:

– укладання договору без проведення процедури закупівель;

– уникнення процедури закупівлі шляхом роздрібнення її суми на частини;

– проведення торгів з обмеженою участю без погодження з уповноваженим органом;

– фальсифікація матеріалів проведення торгів (тендеру);

– фальсифікація протоколів розкриття тендерних пропозицій та проведення тендеру з метою підвищення ціни закупівлі;

– укладання договорів закупівлі за цінами, вищими, ніж були в інших учасників торгів;

– створення умов для перемоги окремого виконавця шляхом зміни перед проведенням тендеру номенклатури закупівлі;

– необґрунтоване застосування процедури закупівлі одного учасника;

– сприяння виконавцю у звільненні від сплати обов’язкових платежів до бюджету, здійснення яких в кінцевому результаті зводиться до перекачування державних грошей на рахунки “нечистих” власників та їх подільників [2].

Важливою ланкою у процесі запровадження конкурентних процедур під час закупівель є система фінансового контролю та взаємодії правоохоронних та контролюючих органів, яка визначається першочергово законодавчими актами.

На виконання Указу Президента України від 16.11.2000 № 1242 “Про додаткові заходи щодо посилення боротьби з корупцією, іншими протиправними діями в соціально-економічній сфері та забезпечення економного витрачання державних коштів” і подальших рішень уряду органами ДКРС та міліції в ході проведення контрольних заходів в обов’язковому порядку здійснюються перевірки з питань дотримання норм Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” та нормативно-правових актів, яких прийнято на його виконання протягом 2000–2006 років близько п’ятидесяти [3].

Загалом же, відповідно до Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” державна закупівля – “придбання замовником товарів, робіт і послуг за державні кошти”, при цьому є певна особливість – здійснення закупівлі одним замовником в інтересах іншого забороняється, крім випадків здійснення закупівлі товарів на засадах міжвідомчої координації.

До органів, що здійснюють державний нагляд, контроль та координацію у сфері закупівель товарів, робіт і послуг, згідно зі статтею 3 вказаного Закону належать:

– Верховна Рада України;

– Кабінет Міністрів України;

– спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади з питань координації закупівель товарів, робіт і послуг (статтею 31 цього ж Закону таким органом визначено Антимонопольний комітет України, завданням якого є реалізація основної мети зазначеного Закону щодо створення конкурентного середовища у сфері закупівель);

– Рахункова палата України;

– Державна контрольно-ревізійна служба України;

– Державне казначейство України;

– спеціально уповноважений центральний органом виконавчої влади у галузі статистики;

– правоохоронні органи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 



Реферат на тему: Взаємодія органів міліції та органів фінансового контролю у протидії зловживанням і корупційним явищам у сфері державних закупівель

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок