Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Взаємодія органів внутрішніх справ на транспорті з територіальними органами, адміністрацією і громадськими організаціями транспортних підприємств

Взаємодія органів внутрішніх справ на транспорті з територіальними органами, адміністрацією і громадськими організаціями транспортних підприємств

Назва:
Взаємодія органів внутрішніх справ на транспорті з територіальними органами, адміністрацією і громадськими організаціями транспортних підприємств
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,17 KB
Завантажень:
26
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
В організації охорони громадського порядку та боротьбі із злочинністю на транспортних магістралях важливе місце традиційно займає взаємодія органів внутрішніх справ на транспорті з територіальними органами внутрішніх справ, а також з органами державної безпеки, митними органами, адміністрацією, громадськими формуваннями транспортних підприємств.

МВС України, приділяючи цьому питанню значну увагу, самостійно і разом з іншими відомствами видало ряд наказів, спрямованих на подальше удосконалення взаємодії органів внутрішніх справ на транспорті з територіальними органами внутрішніх справ, іншими правоохоронними органами та адміністрацією транспортних організацій.

Необхідність такої взаємодії викликана рядом обставин, серед яких найбільш характерними є наявність злочинців-гастролерів, осіб, які розшукуються і намагаються переховатися на об'єктах транспорту або використати транспорт як засіб руху для здійснення злочинів в різних містах і районах; особливості поведінки окремих злочинців, які здійснюють злочини в містах, районах і на об'єктах транспорту поза районом проживання; місцеві особливості, що іноді вимагають за умовами оперативної обстановки посилення одного органу внутрішніх справ за рахунок сил і засобів інших.

Взаємодія органів внутрішніх справ на транспорті з територіальними органами полягає у взаємозв'язку інформуванні, плануванні та здійсненні спільних заходів. Обмін Інформацією здійснюється з таких основних питань і подій: про злочини, які готуються (наприклад, про наміри захоплення та викрадення повітряного судна, напади на об'єкти, пов'язані з постійним обслуговуванням інкасаторами, та на інкасаторів, втечі із установ по виконанню покарань, СІЗО, ІТЗ і т. ін.); про всі скоєні та нерозкриті тяжкі злочини; про злочинців, які розшукуються; про осіб, які пропали без вісті; про виявлення неопізнаних трупів; про доставлених правопорушників, особу яких не встановлено; про затриманих правопорушників, коли є достатні підстави припустити, що вони причетні до злочинів, скоєних на території органу, з якими здійснюється взаємодія; про аварії та катастрофи поїздів, суден, літаків; про інші пригоди, коли виникає необхідність спільного вирішення оперативно-службових питань.

Органи внутрішніх справ на транспорті надсилають до відповідних органів внутрішніх справ матеріали на правопорушників, які і раніше систематично відвідують об'єкти транспорту і раніше засуджених осіб для постановки на облік, вирішення питання про встановлення адміністративного нагляду із застосуванням заборони відвідування вокзалів, портів, аеропортів у певний час. Санкції за порушення такого обмеження застосовуються територіальними органами за інформацією, яка надходить з органів внутрішніх справ на транспорті.

З метою своєчасної та швидкої передачі інформації встановлюються прямі телефони і канали між органами, які взаємодіють, чергові частини оснащуються радіостанціями, що працюють на одних і тих же діапазонах хвиль.

Транспортні та територіальні органи внутрішніх справ здійснюють спільні заході щодо розкриття злочинів і розшуку злочинців, охорони громадського порядку під час прибуття поїздів, проведення масових заходів по боротьбі з бродяжництвом, пияцтвом, правопорушеннями неповнолітніх і дитячою безпритульністю.

Залежно від мети і завдань, які вирішуються в процесі взаємодії, з особового складу транспортних і територіальних органів внутрішніх справ створюються спільні слідчо-оперативні, оперативно-пошукові групи, оперативні заслони, посилені міліцейські пости та патрульні групи.

Під час розшуку та затримання особливо небезпечних і озброєних злочинців розстановка сил і засобів територіальних і транспортних органів внутрішніх справ здійснюється за єдиним планом. Начальник органу внутрішніх справ на транспорті або його заступник входить до складу оперативного штабу МВС, УМВС по керівництву операцією.

Для транспортних і територіальних органів внутрішніх справ характерна спільна діяльність при надзвичайних обставинах (катастрофах, аваріях на транспорті). Особовий склад зазначених органів залучається для виконання таких завдань: блокування району катастрофи, охорона громадського порядку; забезпечення збереження документів і предметів, які стосуються повітряної чи іншої пригоди; збирання відомостей про потерпілих і створення умов для нормальної діяльності комісії з службового розслідування причин катастрофи або аварії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Взаємодія органів внутрішніх справ на транспорті з територіальними органами, адміністрацією і громадськими організаціями транспортних підприємств

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок