Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> реферат українською: Методологія правової інформатики в систематизації податкового законодавства України як чинник боротьби з корупцією

Методологія правової інформатики в систематизації податкового законодавства України як чинник боротьби з корупцією / сторінка 5

Назва:
Методологія правової інформатики в систематизації податкового законодавства України як чинник боротьби з корупцією
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,23 KB
Завантажень:
29
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
1. Організаційне забезпечення розробки проекту ПКУ повинно базуватися на принципах наукового забезпечення правотворчої діяльності щодо систематизації в сфері податкових правовідносин: системний та комплексний підходи у вирішенні проблем правотворчості; ґрунтовне фундаментальне та прикладне теоретичне обґрунтування новацій (понять, категорій тощо); демократизм – залучення широкого кола вітчизняних фахівців до обговорення проблем кодифікації податкового законодавства; недопустимість необґрунтованого копіювання зарубіжного досвіду; проведення економіко-правових та кримінологічних експертиз щодо можливого застосування новацій у податкових правовідносинах у антисоціальних (особливо злочинних) цілях, зокрема – корупції.

2. Систематизація податкового законодавства повинна проводитися методом агрегації: удосконалення окремих правових норм чи створення нових міжгалузевих правових інститутів не повинно порушувати цілісність та призначення законодавства, а удосконалювати його дієвість в цілому, створювати нову системну якість, яка не притаманна окремим його складовим. Напрями, підцілі, завдання систематизації законодавства повинні чітко формуватися відповідно до теорії системи підцілей (“дерева цілей”).

Список використаних джерел

1. Мельник П.В., Попович В.М., Цимбалюк В.С. Щодо проблем правової інформатки у фінансовій сфері // Правова інформатика. – 2004. – № 2. – С.11–15.

2. Мельник П., Попович В., Цимбалюк В. Становлення фінансово-право вої інформатики у сфері оподаткування // Правова інформатика. – 2004. – № 3. – С. 7 –15.

3. Правова інформатика: Підручник. У 2-х т. – К.: Парлам. вид-во, 2004. – Т. 1. – 416 с.

4. Проект кодекса налоговых законов для государств Центральной и Восточной Европы: Федеральное министерство финансов ФРГ. – 1993. – 463 с.

5. Таранушенко Д. Новая редакция Налогового кодекса и ее последствия для малого бизнеса // Факты и комментарии. – 2001. – 15 дек.

6. Вступ до інформаційної культури та інформаційного права: Монографія / В.М. Брижко, В.Д. Гавловський, Р.А. Калюжний, В.М. Попович та ін.; За ред. М.Я. Швеця, Р.А. Калюжного. – Ужгород: ІВА, 2003. – 240 с.

7. Інформаційне забезпечення управлінської діяльності в умовах інформатизації: організаційно-правові питання теорії і практики: Монографія / Р.А. Калюжний, В.О. Шамрай, В.Д. Гавловський та ін. / За ред. Р.А. Калюжного та В.О. Шамрая. – К.: АДПС України, 2002. – 296 с.

8. Основи інформаційного права України: Навч.посіб. / В.С. Цимбалюк, В.Д. Гавловський та ін.; За ред. М.Я. Швеця, Р.А. Калюжного та П.В. Мельника. – К.: Знання, 2004. – 274 с.

9. Правова інформатика: система інформатизація законотворчої, правозастосовсовчої, правоохоронної, судочинної та правоосвітньої діяльності в Україні: Монографія / В.М. Брижко, В.Д. Гавловський, О.В. Глодківська та ін. / За ред. М.Я. Швеця, Р.А. Калюжного. – Ужгород: ІВА, 2003. – 168 с.

10. Попович В.М. Теорія детінізації економіки. – Ірпінь: Академія ДПС України, 2001. – 524 с.

11. Організація правової роботи в органах державної податкової служби України: теорія, методологія, практика: Монографія. – Ірпінь: НАДП

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему: Методологія правової інформатики в систематизації податкового законодавства України як чинник боротьби з корупцією

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок