Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Правове регулювання діяльності підприємств з іноземними інвестиціями

Правове регулювання діяльності підприємств з іноземними інвестиціями

Назва:
Правове регулювання діяльності підприємств з іноземними інвестиціями
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
82,89 KB
Завантажень:
96
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
ВСТУП……………………………………………………………………………. .3

Розділ 1 .Загальні положення правового регулювання підприємств з іноземними інвестиціями :

1.1. Інвестиційний клімат в Україні…………………………………………..9

1.2. Законодавство та принципи регулювання діяльності П І І…………...22

1.3. Роль і місце П І І в економіці держави…………………………………35

Розділ 2. Державне регулювання діяльності П І І :

2.1. Роль вище стоящіх органів по управлінню П І І………………….…….49

2.2. Спільні підприємства та регулювання їх діяльність……………….…...53

Розділ 3.Юридична відповідальність за порушення законодавства:

3.1. Адміністративна відповідальність…………………………………….….76

3.2. Майнова відповідальність...........................................................................85

3.3. Кримінальна відповідальність…………………………………….……...88

ВИСНОВОК………………………………………………………………………..90

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ................................................................94

ДОДАТОК................................................................................................................99

ВСТУП

На сучасному етапі розвитку наша країна внаслідок трансформаційних процесів у минулому та теперішньому переживає період нестабільності та встановлення ( вже протягом двох десятиліть ) економічної, правової та соціальних структур. Будь які зміни подібного характеру не проходять без значних затрат ресурсів, а зміни в масштабі цілої країни потребують залучення капіталів колосального масштабу. Нажаль, наша економіка не може забезпечити достатній рівень інвестування. Внутрішні інвестиції гальмуються нерозвинутістю вітчизняного фондового ринку, а також станом банківської системи України. В результаті цього, питання залучення інвестиційних ресурсів з-за кордону в українські підприємства є досить актуальною вже протягом довготривалого періоду часу. Незважаючи на це, ситуація з зовнішніми капіталовкладеннями теж складається не кращим чином – внаслідок не найсприятливішого інвестиційного клімату та нестабільністю законодавства. Хоча спостерігаєть тенденція до збільшення об’ємів зовнішніх інвестиційних потоків, все одно країна відчуває їх нестачу.

Зараз ситуація, з точки зору експертів, повертається на краще.

Україні на сьогоднішній день необхідно в цілому 80-100 млрд. доларів іноземних інвестицій, заявляє голова інвестиційної ради Українського національного комітету Міжнародної торгівельної палати (УНК МТП) Володимир Коляденко.

Актуальність теми державного регулювання діяльності підприємств з іноземними інвестиціями полягає в тому, що на підприємства в які будуть інвестовані «старі європейські гроші» буде покладено завдання по обєднанню ресурсів двох та більше країн, обміну досвіду, зв язків. Створення підприємств з іноземними інвестиціями в Україні на сьогодні є позитивним, оскільки такіі підприємства дають значні інвестиції та нові технології управління, стимулюють процес виробництва в Україні конкурентоспроможної продукції, полегшують її вихід на міжнародні ринки.

Метою моєї роботи є формування системи теоретичних знань та практичних навичок у сфері державного регулювання діяльності ПІІ.

Предметом є заходи та дії держави, її політика яка стосується діяльність ПІІ.

Завданням даної теми є моніторинг діяльності підприємств з іноземними інвестиціями, дослідження законодавчої бази щодо них та прогнозування дій іноземних інвесторів у найближчому майбутньому. Для України, як держави з перехідною економікою важливо розглядати залучення іноземних інвестицій у контексті структурних змін і економічного зростання. Офіційно визначеними пріоритетними завданнями, які покликані розв'язати підприємства з іноземними інвестиціями, є: структурна реформа економіки; технологічне оновлення виробництва; виробництво товарів широкого споживання.

Але в цій темі існує одна проблема вже досить довгий час, а саме: що цілі інвесторів, які з'являються на вітчизняному ринку, приходять у суперечність з внутрішньою економічною програмою розвитку. Так, у структурі господарства їх, насамперед, цікавлять сировина, метал, вугілля, продукти хімічної промисловості тощо. Їх інтерес викликають підприємства, що мають певні технологічні переваги і перспективу розвитку, а також науково-технічний потенціал. Інакше кажучи, увагу іноземців привернула саме можливість спрощеного дешевого доступу до українських сировинного ринку, науково-технологічної бази і кваліфікованої робочої сили. Якщо Україна прагне дістати через ПІІ доступ до сучасних технологій, то західні фірми реалізують технології, які вже пройшли половину свого життєвого циклу і на світових ринках не є конкурентними. Невибагливість споживачів українського ринку надає застарілим і не прибутковим на західному ринку товарам можливість продовжити своє життя. Отже, конкурентоспроможні світові корпорації орієнтуються на глобальні експортні стратегії, а не на розвиток вітчизняного виробництва товарів в Україні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 Реферат на тему: Правове регулювання діяльності підприємств з іноземними інвестиціями

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок