Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Проблеми ідентифікації злочинів і адміністративних проступків

Проблеми ідентифікації злочинів і адміністративних проступків

Назва:
Проблеми ідентифікації злочинів і адміністративних проступків
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,63 KB
Завантажень:
32
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
План

1. Поняття адміністративного правопорушення.

1.1 Поняття правопорушення.

1.2 Загальні риси адміністративних правопорушень.

1.3 Види адміністративних правопорушень.

1.4 Відмінність адміністративного правопорушення від злочину.

2. Кваліфікація злочинів

2.1 Кваліфікація злочину – поняття

2.2 Правильна і неправильна кваліфікація злочину

2.3 Поняття об’єкту злочину та його структура

2.4 Класифікація об’єктів злочину

3. Висновок

ВСТУП

Оформлення реферату на тему “Проблеми ідентифікації злочинів і адміністративних проступків” має за мету дослідити особливості адміністративного законодавства, пов’язані з характеристикою протиправних діянь, визначити, які з них підпадають під категорію “проступок”, і “злочин” , і взагалі визначення самого терміну “проступок, злочин”.

Актуальність даної роботи пояснюється постійним зростанням ролі законів у вирішенні спірних питань у побуті і бізнесі. Як кваліфіковані менеджери ми повинні знати основні моменти пов’язані зі сферою нашої безпосередньої діяльності, тобто з бізнесом.

Як правило, вони (адміністративні проступки) регулюються нормами адміністративного, фінансового й інших галузей права і не зв'язані з використанням службових обов'язків (наприклад, порушення правил протипожежної безпеки; незаконне використання спеціальних технічних засобів негласного одержання інформації; останнім часом - порушення митних правил: недоставляння в митницю товарів і документів для контролю, ушкодження митного забезпечення, розвантаження, видача і використання імпортних вантажів без дозволу митниці, порушення зобов'язань по транзиті).

У боротьбі з правопорушеннями основні зусилля спрямовані на профілактику цих провин і на усунення причин, що їх породжують. Однак це не виключає можливості використання правових санкцій у відношенні осіб, винних у здійсненні адміністративних правопорушень.

Роботу щодо припинення, запобігання і попередження адміністративних правопорушень здійснює велика кількість державних органів і органів місцевого самоврядування. Важливість цієї теми не можливо переоцінити оскільки вона є однією з найважливіших тем в адміністративному праві – оскільки за допомогою вивчення природи правопорушень, запобігання і їх попередження можливо забезпечити безпеку суспільних відносин, що складаються в сфері державного управління, що охороняються законом. Також, актуальною дана робота є через те, що “Незнання законів не звільняє від відповідальності”, наша діяльність пов’язана с масою спірних питань, і ми повинні бути проінформовані про особливості вирішення даних питань у межах закону.

Завданням реферату є дослідження адміністративного законодавства України, аналіз найважливіших статей і наведення основних фактів і наслідків із цих статей, які є безпосередньо пов’язаними зі нашою діяльністю.

Поняття адміністративного правопорушення

Діяльність людини складається з вчинків. Вчинок - головний елемент людських взаємин, у якому виявляються різні якості особистості, як похвальні, так і негативні, відношення до проблем дійсності, до оточуючих. Усякий вчинок спричиняє неминучі результати: зміни у відносинах людей, у їхній свідомості, він також тягне за собою наслідки і для самого діючої особи. Учинок завжди зв'язаний з визначеною відповідальністю людини за свої дії.

У сфері адміністративно-правових відносин учинок може мати подвійне значення. Основну частину актів поведінки особистості складають вчинки правомірні - тобто такими, що відповідають нормам права, вимогам законів. Антиподом правомірного поводження є поводження неправомірне, тобто суперечне нормам права. Неправомірне поводження виражається в правопорушеннях, як це випливає із самого терміна, актах, що порушують право, противних йому.

Відповідно до ст.9 Кодексу України про адміністративні правопорушення адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.

Чи іншими словами, під адміністративним правопорушенням, як підставою адміністративної відповідальності розуміється винне, протиправне і суспільно-небезпечне діяння, що посягає на встановлені правом і забезпечені адміністративно-правовими санкціями правила поведінки громадян і посадових осіб у сфері державного управління.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Проблеми ідентифікації злочинів і адміністративних проступків

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок