Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> реферат безкоштовно: Культура спілкування в професійній діяльності працівників органів внутрішніх справ. Правила спілкування з окремими категоріями громадян

Культура спілкування в професійній діяльності працівників органів внутрішніх справ. Правила спілкування з окремими категоріями громадян / сторінка 6

Назва:
Культура спілкування в професійній діяльності працівників органів внутрішніх справ. Правила спілкування з окремими категоріями громадян
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,17 KB
Завантажень:
102
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
При порушення водієм автомобіля правил вуличного руху зупиніть його, підійшовши, привітайтеся, назвіть своє звання, прізвище і запропонуйте пред’явити документи на право керування транспортом. Якщо порушення є незначним, а документи не викликають зауважень, поясніть причину зупинки і ввічливо зробіть водію зауваження. Якщо ж порушення було серйозним, таким, що представляє загрозу для здоров’я і життя людей, застосуйте до водія належні міри впливу (попередження, штраф, складення протоколу, доставляння у підрозділ внутрішніх справ). Однак, перш ніж застосувати адміністративне покарання, переконайтеся у його правомірності і відповідності його тяжкості порушення.

Завжди намагайтеся вчиняти так, щоби Ваші дії були правомірними, зрозумілими для оточуючих і обов’язково виражені в тактовній формі.

Може трапитися, що співробітнику міліції доведеться виконувати службові обов’язки недалеко від цвинтаря або приймати участь у поховальній процесії. При цьому потрібно пам’ятати наступне: військова честь віддається автомашині з тілом небіжчика, що проїжджає повз Вас, і при опусканні труни в могилу. Самі процесії військова честь не віддається.

Входячи на територію цвинтаря (у формі або у цивільному одязі), бажано зняти головний убір, щоби цим засвідчити свою повагу до померлих. Але якщо Ви, виконуючи службові обов’язки, входите на територію цвинтаря групою, то головні убори не знімаються.

Відвідання закладів

Під час виконання працівником міліції службових обов’язків може виникнути необхідність відвідати той чи інший заклад. У цьому випадку належить наперед домовитися про час зустрічі з людьми, які Вас цікавлять.

Прийшовши до закладу, зніміть пальто і головний убір. Отримавши запрошення увійти до кабінету, не затримуйтеся. Привітайтеся, представтеся, якщо потрібно, пред’явіть посвідчення особистості. Коротко і чітко викладіть мету Вашого візиту. Не беріть на себе ініціативу першим подавати руку. Якщо Вас запрошують присісти, не відмовляйтеся.

Може скластися так, що особа. Яка Вас запросила, продовжує з кимсь бесіду або розмовляє по телефону, проявляйте витримку, не вступайте в розмову без запрошення прийняти в ній участь.

Під час бесіди будьте уважними. Не перебивайте свого співрозмовника і не змушуйте його повторювати одне й те саме кілька разів. На поставлене питання дайте коротку вичерпну відповідь.

У кабінеті бажано не палити, навіть якщо це Вам дозволяють.

В якому б напрямку не розвивалася бесіда, не втрачайте самоконтролю, будьте стримані, ввічливі.

Встаньте, якщо встав Ваш співрозмовник. Проявляйте інтерес до всього, про що з Вами говорять, і не поглядайте на годинник, висловлюючи бажання швидше закінчити зустріч.

Прощаючись, подякуйте за те, що Вам приділили увагу. Виходячи, Ви маєте йти попереду співрозмовника, якщо він проводжає Вас до дверей.

Прощаючись, іще раз подякуйте за прийом.

В процесі виконання службових обов’язків працівник міліції опиняється в різних ситуаціях спілкування, що вимагають від нього рішучих дій, професійних знань, навичок і вмінь.

На наш погляд, всі ситуації спілкування в діяльності міліції можна розділити на стандартні (штатні), які не є надзвичайними, нестандартні (екстремальні), що вимагають від працівника відваги, особистої мужності, стійкості, і, навіть, героїчних вчинків, їх неможливо запланувати, але співробітники ОВС завжди повинні бути готові морально і психологічно діяти в таких умовах.

Культура спілкування працівника міліції в стандартних ситуаціях визначається положеннями етики державного службовця, основи якої закріплені в статті 5 Закону України “Про державну службу”, “Етичний кодексом співробітника ОВС України”, який конкретизує положення сть. 5, щодо професійної діяльності ОВС.

Основні вимоги культури спілкування з громадянами, ґрунтуються на вимогах загальнолюдської моралі та етичних і культурних цінностях сучасного суспільства.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: Культура спілкування в професійній діяльності працівників органів внутрішніх справ. Правила спілкування з окремими категоріями громадян

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок