Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> реферат: Досвід США по застосуванню процедур банкрутства

Досвід США по застосуванню процедур банкрутства / сторінка 2

Назва:
Досвід США по застосуванню процедур банкрутства
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,02 KB
Завантажень:
26
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
"Боржник у володінні" бере на себе повний контроль над діяльністю боржника та його активами на весь період реорганізації згідно з главою 11.

3. Права та обов'язки

3.1. Права та обов'язки "боржника у володінні" включають:

• Звітність щодо майна;

• Вивчення вимог кредиторів і подання заперечень проти них;

• Подання інформаційних звітів;

• Подання щомісячних звітів щодо діяльності, доходах і витратах;

• Подання податкових декларацій;

• Подання вищезазначених документів для їх вивчення під присягою державною довіреною особою США та кредиторами;

• Залучення, у разі затвердження судом, адвокатів, бухгалтерів, оцінювачів, аукціоністів, брокерів та інших експертів, які допомагають "боржнику у володінні" в його роботі щодо реорганізації.

3.2. Здійснення звичайної діяльності підприємства

Відповідно до глави 11 "боржник у володінні" автоматично дістає право проводити звичайну діяльність підприємства.

Боржник може використовувати, продавати або здавати в оренду майно підприємства в ході "звичайної діяльності" підприємства, не потребуючі на це дозволу суду.

Боржнику дозволяється приймати обгрунтовані рішення для ведення справ підприємства в ході його звичайної діяльності без втручання збоку.

3.3. За межами звичайної діяльності підприємства

У разі, коли "боржник у володінні" пропонує використати, продати чи здати в оренду майно, що виходить за межі звичайної діяльності підприємства, він зобов'язаний сповістити про це своїх кредиторів і одержати схвалення суду.

3.4. Грошова застава

Якщо "боржник у володінні" збирається продовжувати використовувати свої грошові кошти, договірні інструменти, цінні папери або дебіторську заборгованість, які є забезпеченням для кредитора, зацікавленого у забезпеченні, боржник повинен заздалегідь одержати згоду забезпеченого кредитора на використання такої "грошової застави".

Якщо забезпечений кредитор не погоджується, у такому разі боржник зобов'язаний відокремити заставні кошти і звернутися з проханням щодо надзвичайних слухань та схвалення судом цих дій (як правило, по телефону) до того часу, коли він зможе продовжити користування "грошовою заставою". Суд майже завжди схвалює використання грошової застави боржником протягом перших 30 - 60 днів діяльності після подачі клопотання про порушення справи про банкрутство.

3.5 Адекватний захист

Забезпечений кредитор може просити про призначення слухань в суді у справах про банкрутство після сповіщення боржника та всіх інших кредиторів з метою, щоби суд заборонив або ж обумовив використання застави у тій мірі, в якій це необхідно для захисту майнових інтересів кредитора.

"Адекватний захист" - це інструмент, який використовується забезпеченими кредиторами для захисту їхньої застави від зменшення вартості, що виникає у результаті автоматичної заборони чи продовження використання застави боржником.

Адекватний захист може набрати форми періодичних платежів з боку боржника, або боржник може надати кредитору додаткову чи альтернативну заставу.

4. Прийняття чи відхилення зобов'язань щодо поточних контрактів та діючих договорів оренди

Термін "поточні контракти" не визначений у Законі про банкрутство, проте суд звичайно вважає за такі контракти, які повинні виконуватися протягом певного часу обома сторонами після подачі клопотання. Після звернення із клопотанням контракт, який виконується, або діючий договір оренди знаходяться у стані невизначеності доти, поки суд не затвердить їх прийняття чи відхилення. При цьому доцільність діяльності підприємства є вирішальним фактором.

4.1. Продаж більшої частини активів боржника

До схвалення плану реорганізації боржник може продати більшу частину своїх активів після сповіщення кредиторів і проведення слухань у суду у справах про банкрутство, коли суд вирішить, що боржник надав достатні докази "обгрунтованості та доцільності" такого продажу для діяльності підприємства.

Фактори, що допомагають встановити обгрунтованість і доцільність, включають:

• Вартість активів пропорційно до вартості всього майна;

• Період часу, що пройшов після звернення із клопотанням;

• Вірогідність запропонування та затвердження плану реорганізації у разі схвалення продажу;

• Вплив продажу на подальші плани реорганізації;

• Надходження від продажу у порівнянні з ринковою вартістю;

• Зменшується чи збільшується вартість активів.

4.2. Продаж незалежно від застави

Дуже важливим інструментом "боржника у володінні" є здатність розпоряджатися майном із конкурсної маси вільно і незалежно від застав, які можуть виникати на майно у зв'язку із запереченнями забезпеченого кредитора, який заінтересований у заставі майна.

Рішення суду щодо продажу буде передбачати, щоб застава на користь забезпеченого кредитора покривала виручку від продажу. Пізніше суд винесе рішення щодо того, чи має право кредитор отримати кошти від продажу.

4.2.1. Право ухилення

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему: Досвід США по застосуванню процедур банкрутства

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок