Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> реферат українською: Досвід США по застосуванню процедур банкрутства

Загрузка...

Досвід США по застосуванню процедур банкрутства / сторінка 5

Назва:
Досвід США по застосуванню процедур банкрутства
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,02 KB
Завантажень:
26
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Затвердження плану означає, що все майно, звільнене від застави, передається боржнику, крім випадків, коли затверджений план спеціально зберігає заставу на користь кредитора.

Після затвердження плану боржник перестає бути "боржником у володінні" й повертається до статусу боржника.

Затверджений план є обов'язковим для всіх кредиторів, незважаючи на те, передбачає він погашення їхніх вимог чи ні.

Дія вимог щодо звітності перед судом і перед службою державної довіреної особи США припиняється. Затвердження плану припиняє також дію прав акціонерів, окрім випадків, коли планом передбачено інше.

6.9 Питання, що виникають після затвердження плану

Затверджений план може зберігати за боржником право заперечувати вимоги і відхиляти певні зобов'язання щодо оренди та поточним контрактам після затвердження плану. Боржник починає розподіл призначених для сплати коштів, як це передбачається умовами затвердженого плану.

7 Остаточне рішення о припиненні провадження у справі

Боржник може звернутися до суду з проханням про припинення справи після початку розподілу сплат. Остаточним рішенням провадження у справі про банкрутство припиняється, і також припиняється дія юрисдикції суду над кредитором. Будь-які подальші спори щодо умов затвердженого плану вирішуються не в суді з питань банкрутства, а у загальних судах.

8 Висновки

Конгрес США дійшов висновку, що в нашому суспільстві, де широко використовується кредит, дуже важливим є наявність виходу з важкої ситуації пригніченого боржника з тим, щоби він мав змогу одержати нові можливості для діяльності як реорганізований боржник.

Водночас Конгрес визнав, що продовження існування боржника в якості життєздатного підприємства, замість його ліквідації, є економічно доцільним, оскільки зберігаються робочі місця й не припиняється виробництво товарів і послуг.

Таким чином, закони про банкрутство у США передбачають збалансованість інтересів боржників, кредиторів і суспільства в цілому.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему: Досвід США по застосуванню процедур банкрутства

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок