Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Скачати: Досвід США по застосуванню процедур банкрутства

Загрузка...

Досвід США по застосуванню процедур банкрутства

Скачати:* Captcha
* - щоб завантажити роботу, введіть в поле код з картинки і натисніть кнопку "Завантажити"

Загрузка...Назва:
Досвід США по застосуванню процедур банкрутства
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,02 KB
Завантажень:
26
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
1. Вступ

Дана стаття присвячена розгляду й аналізу глави 11 Закону про банкрутство Сполучених Штатів Америки.

Глава 11 Закону про банкрутство Сполучених Штатів Америки дає можливість підприємствам, які зазнають фінансових проблем, провести фінансову реструктуризацію та продовжити основну діяльність, зберегти робочі місця, сплатити борги перед кредиторами і заробити прибуток для своїх акціонерів.

Глава 11 дозволяє зберегти підприємство боржника як цілісний майновий комплексу (принцип безперервності діяльності підприємства), яку було би втрачено у разі ліквідації.

Глава 11 також дозволяє керівництву та власникам боржника, котрі, як правило, краще за інших знають своє підприємство, зберегти за собою управління активами і діяльністю підприємства доти, поки вони ведуть переговори про реструктуризацію підприємства.

Боржник і кредитор дістають користь від законної процедури ведення переговорів, на яких присутні всі заінтересовані сторони і діють відомі усім сторонам правила та процедури, що визначають провадження у справі про банкрутство відповідно до глави 11.

Глава 11 дозволяє боржнику відстрочити чи зменшити борги, знизити поточні витрати і здійснити інші кроки щодо відновлення платоспроможності.

Застосування Закону про банкрутство є ключем до успішної реорганізації.

2. Як працює глава 11 - реальний механізм дії

2.1. Клопотання про банкрутство

2.1.1. Примусове

Переважна більшість заяв про порушення справ про банкрутство у США подаються боржниками. Клопотання, які подаються кредиторами, називаються "Клопотаннями про примусове банкрутство".

З клопотанням про примусове банкрутство можуть звернутися три чи більше кредиторів, які мають вимоги, що не залежать від умовних зобов'язань і не є предметом істинного спору. Сума незабезпечених вимог має складати не менше 10,775 доларів США.

Клопотання про примусове банкрутство починається з повідомлення боржника. Боржник зобов'язаний подати відзив протягом двадцяти днів, інакше він автоматично програє, і суд винесе ухвалу про визнання боржника банкрутом без проведення наступних слухань.

Якщо боржник надасть відзив, в якому містяться заперечення щодо клопотання (вимог) кредиторів, то суд проведе слухання, щоби вирішити, чи слід порушувати провадження у справі.

Період між поданням клопотання про примусове банкрутство та проведенням судових слухань щодо доцільності визнання боржника банкрутом

називається "Проміжним періодом". У цей період боржник зберігає за собою повний контроль над своїми активами і продовжує звичайну діяльність підприємства.

Протягом проміжного періоду діє автоматична заборона для всіх кредиторів вживати будь-яких заходів щодо стягнення боргу з боржника.

Під час слухань суд винесе ухвалу про задоволення вимог кредиторів, але тільки в тому випадку, коли кредитори доведуть, що боржник не сплачує по своїх зобов'язаннях, які також не є предметом істинного спору, і настав строк їх погашення.

Якщо кредитори одержать позитивне рішення щодо свого клопотання про примусове банкрутство, суд винесе ухвалу, згідно з якою в боржника буде 15 днів для надання документів, в яких має міститися вся фінансова інформація щодо боржника.

Якщо кредитори не нададуть достатніх доказів, суд відхилить клопотання про примусове банкрутство, й автоматичну заборону буде знято. У разі, якщо суд також виявить, що клопотання про примусове банкрутство було подано неналежним чином, наприклад, якщо ініціатором порушення справи про примусове банкрутство виступає один кредитор, який бажає використати примусове банкрутство як інструмент для стягнення боргу, або коли конкурент придбав кредиторську вимогу з єдиною метою усунути боржника з бізнесу, то суд може провести оцінку завданої шкоди чи збитків від штрафів/ санкцій та витрат на найняття адвокатів і зобов'язати кредиторів, що подали клопотання, відшкодувати таку шкоду, збитки і витрати.

2.1.2. Добровільне клопотання

Клопотання, яке подає боржник в суд у справах банкрутства, називається "Клопотанням про добровільне банкрутство". Негайно після подачі добровільного клопотання боржником суд приймає рішення про задоволення вимог кредиторів і порушенні справи про банкрутство боржника. Клопотання повинне містити таку стандартну інформацію:

• Найменування боржника;

• Податковий ідентифікаційний номер;

• Місцезнаходження активів;

• Опис активів;

• Назву, адреси та черговість кредиторів;

• Детальну бюджетну інформацію про щомісячні доходи і витрати;

• Звіт щодо фінансового становища;

• Документи щодо валового доходу в минулому;

• Місцезнаходження документації підприємства;

• Імена посадових осіб, директорів та акціонерів.

2.1.3. Боржник у володінні

Одразу після подачі добровільного клопотання або після винесення судом у справах банкрутства ухвали щодо клопотання про примусове банкрутство, боржник стає новим суб'єктом, який називається "Боржник у володінні".

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему: Досвід США по застосуванню процедур банкрутства

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок