Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Виконання покарання у виді арешту

Виконання покарання у виді арешту

Назва:
Виконання покарання у виді арешту
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,16 KB
Завантажень:
151
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
ПЛАН

Вступ

1. Місця відбування та порядок і умових виконання

покарання у виді арешту

2. Матеріально-побутове забезпечення і медичне обслуговування засуджених до арешту, заходи заохочення та стягнення

3. Особливості відбування арешту засудженими військовослужбовцями

Висновки

Список використаної літератури

Вступ

За будь-які проступки людина має нести відповідальність. Наслідком такої відповідальності може бути покарання у різних видах: матеріальних, різних формах затримання, догана, позбавлення волі на певний термін тощо. Є більші та менші провини, у зв’язку з цим вибирається відповідна форма покарання

У даній роботі планується розглянути такий вид покарання як арешт. Як правило, арештом караються цивільні особи та військовослужбовці, які вчинили дисциплінарний проступок, або проступок, який не несе за собою тяжких наслідків.

У Кримінально-виконавчому Кодексі розписані основні положення щодо порядку та умов виконання покарання у виді арешту.

1. Місця відбування та порядок і умових виконання

покарання у виді арешту

Особи, засуджені до арешту, відбувають покарання, як правило, за місцем засудження в арештних домах, а військовослужбовці - на гауптвахтах.

Засуджений відбуває весь строк покарання в одному арештному домі.

Переведення засудженого до арешту з одного арештного дому до іншого допускається в разі його хвороби або для забезпечення його безпеки, а також з інших поважних причин, що перешкоджають дальшому перебуванню засудженого в даному арештному домі.

Засуджені до покарання у виді арешту тримаються в умовах ізоляції з роздільним триманням чоловіків, жінок, неповнолітніх та засуджених, які раніше відбували покарання в місцях позбавлення волі.

На засуджених до арешту поширюються обмеження, встановлені кримінально-виконавчим законодавством для осіб, які відбувають покарання у виді позбавлення волі.

Засудженим до арешту забороняється: побачення з родичами та іншими особами, за винятком адвокатів або інших фахівців у галузі права, які за законом мають право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи; одержання посилок (передач) і бандеролей, за винятком посилок (передач), що містять предмети одягу за сезоном.

Засуджені мають право витрачати на місяць для придбання продуктів харчування і предметів першої потреби гроші в сумі до сімдесяти відсотків мінімального розміру заробітної плати.

Засудженим до арешту надається прогулянка тривалістю до однієї години, а неповнолітнім - до двох годин.

За виняткових обставин засудженим до арешту може бути надано право на телефонну розмову з близькими родичами.

Засуджені можуть залучатися без оплати праці до робіт з благоустрою арештних домів, а також поліпшення житлово-побутових умов засуджених або до допоміжних робіт із забезпечення арештних домів продовольством.

До цих робіт засуджені залучаються, як правило, в порядку черговості і не більш як на дві години на день.

2. Матеріально-побутове забезпечення і медичне обслуговування засуджених до арешту, заходи заохочення та стягнення

Матеріально-побутове забезпечення і медичне обслуговування засуджених до арешту здійснюються відповідно до норм, встановлених для осіб, які відбувають покарання у виді позбавлення волі.

Матеріально-побутове забезпечення і медичне обслуговування в арештних домах здійснюються органами виконання покарань у порядку, передбаченому законодавством.

За сумлінну поведінку до осіб, засуджених до арешту, можуть застосовуватися заходи заохочення у виді подяки або дострокового зняття раніше накладеного стягнення.

За порушення порядку відбування покарання у виді арешту до осіб, засуджених до арешту, можуть застосовуватися заходи стягнення у виді догани або поміщення в карцер строком до десяти діб.

Порядок застосування заходів заохочення та стягнення щодо осіб, засуджених до арешту, регулюється Кодексом і здійснюється начальником арештного дому чи його заступником.

Стягнення у виді поміщення в карцер застосовується за постановою

начальника арештного дому.

3. Особливості відбування арешту засудженими військовослужбовцями

Військовослужбовці, засуджені до арешту, відбувають покарання на гауптвахті.

На гауптвахті роздільно тримаються:

засуджені військовослужбовці з числа офіцерського складу окремо від інших категорій військовослужбовців;

засуджені військовослужбовці, які мають звання прапорщиків, мічманів, сержантів і старшин, окремо від військовослужбовців рядового складу;

засуджені військовослужбовці, які проходять службу за призовом, окремо від засуджених військовослужбовців, які проходять службу за контрактом.

Військовослужбовці, засуджені до арешту, направляються на гауптвахту для відбування арешту в десятиденний строк після одержання розпорядження суду про виконання вироку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Виконання покарання у виді арешту

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок