Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Морально-правові проблеми зміни статі в Україні

Морально-правові проблеми зміни статі в Україні

Назва:
Морально-правові проблеми зміни статі в Україні
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,83 KB
Завантажень:
103
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
КУРСОВА РОБОТА
На тему: Морально-правові проблеми зміни статі в Україні


Під час роботи над даною курсовою роботою мені не вдалося знайти конкретних матеріалів по заданій тематиці в підручниках, тому мені прийшлось звернутись до мережі «Internet» хоча і там нічого конкретного, тому що тема ну дуже неординарна, бо викликає у людей найрізноманітніші погляди на це питання, а звідси випливає, об'єктивної відповіді не існує, тому я підібрав на всеукраїнському форумі по обговоренню внесених змін до статті 51 Основ законодавства України про охорону здоров'я, декілька різнопланових думок української інтелігенції, і пропоную їх вашій увазі.
, 17.07.2006, 17:31
Про внесення змін до статті 51 Основ законодавства України про охорону здоров'я"
Цей законопроект спрямований на недопущення проведення в Україні операцій по зміні статті. Вважаю, що після проведення такої операції особа втрачає свою людську природу. Така особа вже реально не є ні чоловіком, ні жінкою, а є чимось невідомим. Так як від народження людина мужської статті отримує набір чоловічих хромосом, а жіночої статті -набір жіночих хромосом, які і після такої операції залишаються в неї. Таким чином маємо "щось", як результат людської деградації, - істоту з тілом, внутрішніми органами і хромосомами протилежної статті, а попросту, якусь потвору.
, 19.07.2006, 13:58
Повністю підтримую законопроект, оскільки явище, з яким він покликаний боротися, є протиприродним і може мати деструктивні для суспільства наслідки.
Єдине, що хочу запропонувати, це редакційна правка. У фразі:
"Медичні працівники, які всупереч закону, здійснили зміну (корекцію) статевої належності особі..."
Мені здається більш зрозумілим "...здійснили зміну (корекцію) статевої належності особи...". Хоча, може, я втратив граматичний контекст.
, 19.07.2006, 14:24
Згоден. Зараз зроблю заміну.
, 19.07.2006, 15:46
Не можна забороняти людям змінювати стать. Чому Вам "подобається " насилля над ближнім? Зміна статі для декого ціль всього життя.
, 19.07.2006, 15:58

Не можна забороняти людям змінювати стать. Чому Вам "подобається " насилля над ближнім?
Нам не подабається насилля над ближнім. Але зміна власної статі - це насилля, в першу чергу, над собою. Я вважаю, що людина не повинна так недбало розпоряджатися своїм тілом (оскільки вірю, що його людині дали покористуватися). Це необхідно заборонити, принаймні, на території України.
|
Зміна статі для декого ціль всього життя
А для когось ціль життя - знищення людства; ще для когось - вічна нірвана в наркотичному сп'янінні. Це не може бути аргументом. Треба дивитися в корінь явища, а не на чиїсь окремі бажання.
, 19.07.2006, 16:40

Не можна забороняти людям змінювати стать
Вважаю, що навіть необхідно заборонити зміну статі. Бо вже після зміни статі це будуть не люди, а якісь потвори.
, 19.07.2006, 16:49
Моя дружина - психолог. І дуже багато розповідала про таких осіб...
Проблема гендерного позиціонування лежить набагато глибше.
Уявіть собі, що людина психічно народжується жінкою, а фізично - чоловіком... Вона(він) відчуває себе жінкою, їй(йому) подобаються чоловіки, але так склалося що він(вона) має чоловічі статеві ознаки.
Вихід один - операція, зміна статі. До речі, кожній такій операції обов'язково передує висновок психіатричної експертизи, яка визначає доцільність проведення такої операції. Без експертизи жоден хірург не візьметься оперувати. До того ж, в багатьох випадках експерти відмовляють у наданні дозволу. Наприклад, є одна жінка, яка дуже хоче стати чоловіком, оскільки їй подобаються жінки. Але психіатри не надали озвіл на зміну статі, тому що насправді у жінки немає проблеми гендерного позиціонування, насправді вона є ординарною гомосексуалісткою (лесбіянкою), тому в операції їй було відмовлено...
Моя думка: кожна людина через свої психічні природні особливості повинна мати невід'ємне право приводити своє тіло у відповідність із складом психіки (за умови дотримання всіх юридичних процедур). Тому я проти такої заборони.
, 19.07.2006, 17:02

Уявіть собі, що людина психічно народжується жінкою, а фізично - чоловіком.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Морально-правові проблеми зміни статі в Україні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок