Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Виконання господарських договорів щодо приймання продукції

Виконання господарських договорів щодо приймання продукції

Назва:
Виконання господарських договорів щодо приймання продукції
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,26 KB
Завантажень:
394
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
ПЛАН
Вступ
1. Виконання господарських договорів щодо приймання продукції
2. Приймання поставленої продукції по кількості: місце, строки.
3. Особи, які здійснюють приймання.
4. Оформлення повноважень на участь в прийманні. Акт приймання.
Висновок
ВСТУП
Основними завданнями юридичної служби є правова робота спрямована на правильне застосування, неухильне додержання та запобігання невиконання вимог актів законодавства, інших нормативних документів підприємством, а також їх керівниками та працівниками під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов’язків.
Хоча юридична служба не має право брати участь в прийманні продукції, але вона організовує навчання представників від громадськості, а також матеріально-відповідальних осіб у питаннях правильної організації і ппроведеня приймання продукції.
В своїй роботі вона керується стандартами, технічними умовами, договорами, інструкцією П-6.
Через навчання та роз’яснення особам, які приймають участь в прийманні продукції юридична служба здійснює одну зі своїх головних функцій – боротьба з розкраданнями, нестачами, розтратами, безгосподарністю.
1. Виконання господарських договорів щодо приймання продукції.
Загальні принципи і умови договорів, у тому числі господарських, врегульовані розділом 15 "Виконання зобов'язань" Цивільного Кодексу. Щодо господарських договорів діють і спеціальні умови виконання, передбачені нормативними актами про окремі види договорів.
На господарські договори поширюються такі інститути і категорії загального зобов'язального права, як загальні умови виконання зобов'язань, забезпечення виконання зобов'язань, відповідальність за порушення зобов'язнь, умови про строк та місце виконання зобов'язаньтощо. Особливості виконання господарських договорів в тому, що дані категорії та інститути значно деталізуються ще й господарським законодавством про окремі види договорів.
Принципи виконання господарських договорів.
Ці принципи є загально-договірними. Коротко їх суть можна визначити формулою: "Виконання господарських договорів має бути чітким і точним".
Але основним принципом - є принцип незалежного виконання господарського договору. Тобто, це означає виконання його належним суб'єктом (боржником) відповідно до предмета виконання, визначеного у договорі, у належному місці, відповідним способом.
З цього основного принципу випливає другий принцип – це принцип реального виконання господарського договору. Цей принцип закріплений у Цивільному кодексі, згідно з якого зобов'язання повинно бути виконано в натурі. Це означає, що боржник має вчиняти дії, які передбачені господарським договором, а саме: передати майно, виконати роботу, надати послуги. Замінювати ці дії іншими можна лише за згодою кредитора, але це вже буде інший договір.
Невиконання господарського договору реально, в натурі, породжує право кредитора вимагати цього примусово (зокрема, вимагати відібрання майна - об'єкта договору майнового найму - і передачі його кредитору).
З принципу належного виконання випливає і третій принцип - виконання господарського договору в установлений строк. Щодо всіх господарських договорів строк є, як правило, їх істотною умовою. Тому порядок включення цієї умови у договір досить детально регулюється господарським законодавством.
Четвертий принцип виконання господарських договорів - відповідність виконання вказівок закону. Категорію "вказівки закону" слід тлумачити широко, не буквально. По-перше, це вказівки закону у прямому розумінні: господарські договори повинні виконуватися відповідно до правил господарського Кодексу й інших законодавчих актів; по-друге, вказівками закону у даному випадку є норми положень про поставки, транспортні статути, відповідно правила перевезення вантажів тощо. По-третє,- це і норми відомчих нормативних актів: положення, інструкції, накази, нормативно-технічна документація.
Щодо, так званих, планових договорів діє принцип виконання їх відповідно до актів планування. Господарські договори, щодо яких не існує будь-яких "вказівок", виконуються "відповідно до вимог, що звичайно ставляться".

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Виконання господарських договорів щодо приймання продукції

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок