Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Організація діяльності міліції по охороні та утриманню затриманих та взятих під варту осіб

Організація діяльності міліції по охороні та утриманню затриманих та взятих під варту осіб

Назва:
Організація діяльності міліції по охороні та утриманню затриманих та взятих під варту осіб
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,05 KB
Завантажень:
479
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат
На тему:
Організація діяльності міліції по охороні та утриманню затриманих та взятих під варту осіб


Організація охорони, конвоювання затриманих взятих під варту осіб
Діяльність міліції з питань охорони й конвоювання затриманих і взятих під варту осіб регламентується Положенням про службу міліції з охорони й конвоювання затриманих і взятих під варту осіб, затвердженим наказом МВС України № 548 дек від 14. 08.1995 р.
Охорона затриманих осіб, які підозрюються у вчиненні злочину, і взятих під варту осіб полягає у забезпеченні їх надійної ізоляції і постійного нагляду за ними з метою виключення можливості ухи-литися від слідства й суду, перешкодити встановленню істини в кримінальній справі або займатися злочинною діяльністю, а також забезпечити виконання вироку суду.
Конвоювання полягає в охороні затриманих і взятих під варту осіб при доставленні (супроводі) їх до місця призначення.
Охорона й конвоювання затриманих і взятих під варту осіб здій-снюється нарядами міліції. Для виконання цих обов'язків у порядку, встановленому МВС України, формуються підрозділи міліції або виділяються спеціальні наряди з найбільш підготовлених працівни-ків МІЛІЦІЇ.
Основними завданнями цих підрозділів та нарядів є:
охорона затриманих і взятих під варту осіб при перебуванні їх у камерах ізоляторів органів внутрішніх справ тимчасового три-мання затриманих і взятих під варту осіб (ІТТ);
конвоювання з ІТТ і слідчих ізоляторів для проведення слід-чих дій у лікувальні заклади органів охорони здоров'я, санпропускники (лазні) загального користування й назад; з органів МВС Укра-їни у міжрайонні або загальноміські ІТТ;
- охорона затриманих і ув'язнених при проведенні слідчих дій, охорона їх у медичних закладах органів охорони здоров'я;
- конвоювання з ІТТ і слідчих ізоляторів у районні, міські, ок-ружні суди, на їх виїзні засідання й назад, охорона взятих під варту підчас засідання й назад, охорона взятих під варту під час засідання цих судів;
- конвоювання взятих під варту з ІТТ у слідчі ізолятори й назад, на обмінні пункти на планових маршрутах конвоювання й назад.
Діяльність міліції з охорони й конвоювання затриманих і взятих під варту осіб ґрунтується на суворому дотриманні законності. Ор-гани МВС України, підрозділи міліції і спеціально призначені наря-ди виконують зазначені обов'язки, спираючись на принципи неухи-льного додержання Конституції України, вимог Загальної деклара-ції прав людини, інших міжнародних норм і стандартів поводження з ув'язненими та затриманими, законів України "Про міліцію", "Про попереднє ув'язнення" та інших законодавчих актів України, норма-тивних актів Кабінету Міністрів України, МВС України та Положен-ня про службу міліції з охорони й конвоювання затриманих і взятих під варту осіб.
Обов'язки нарядів з охорони затриманих і взятих під варту осіб
Для охорони затриманих і взятих під варту осіб призначається чер-говий по ІТТ, його помічники, міліціонери, які виконують обов'язки охорони на постах або під час виведення утримуваних осіб з камер. Склад наряду визначається начальником органу МВС України.
Черговий (помічники чергового) здійснює оперативне керівни-цтво нарядом охорони затриманих та взятих під варту осіб і підпо-рядковується начальникові ІТТ, його заступнику, начальникові органу МВС України, його заступникам. Він несе відповідальність за забезпечення встановленого порядку перебування осіб в ІТТ та ви-конання нарядом своїх обов'язків.
Працівник, який приймає чергування по ІТТ, перевіряє наяв-ність і правильність оформлення матеріалів, згідно з якими затри-мані і взяті під варту особи перебувають в ІТТ, приймає під розпи-ску в журналі прийому-здачі чергування по ІТТ ключі від камер, наручники, інші технічні засоби, службову документацію і бланки, а також вилучені у поміщених до ІТТ осіб заборонені для зберігання в камерах речі, предмети й цінності.
Разом з черговим, що змінюється, під контролем відповідаль-ного чергового по міськрайліноргану детально оглядає камери та інші приміщення ІТТ, а також його будівлю із зовнішнього боку, під час обходу камер перевіряє наявність затриманих і взятих під варту осіб за кількістю і за наявними на них документами, проводить їх опитування й обшук.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Організація діяльності міліції по охороні та утриманню затриманих та взятих під варту осіб

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок