Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Сучасні джерела доказової інформації

Сучасні джерела доказової інформації

Назва:
Сучасні джерела доказової інформації
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,66 KB
Завантажень:
212
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат
на тему:
«Сучасні джерела доказової інформації»


Зміст
Стр.
Вступ----- -----------------------------------------------------------------------------3
Розділ 1. Теорія доказів, як частина кримінального процесу. Доказове право в системі норм кримінального процесуального права -----------------------------------------------------------------------------------5
Розділ 2. Поняття і види доказів ---------------------------------------------10
2.1. Показання свідка, потерпілого, підозрюваного, обвинуваченого ---------------------------------------------- --------------------------------------------10
2.2. Висновок експерта ----------------------------------------------------------13
2.3. Речові докази -----------------------------------------------------------------14
2.4. Інші види доказів-------------------------------------------------------------16
Розділ 3. Сучасні джерела доказової інформації--------------------------19
Висновки ----------------------------------------------------------------------------24
Список використаних джерел -------------------------------------------------26
ВСТУП
Окрім проблем державотворення, перед Україною в наш час досить часто постає питання боротьби із злочинністю та організованою злочинністю зокрема. Це пов’язано з тим, що на протязі останніх п’ятнадцяти років у нашій державі відбулося значне зростання рівня злочинності, у зв’язку з чим посилилася її загроза для усіх сфер суспільного життя, для суспільства та держави в цілому.
Останнім часом в Україні значна увага приділяється вдосконаленню діяльності правоохоронних органів з метою більш ефективної боротьби із злочинністю. Вдосконалення діяльності правоохоронних органів може бути досягнено за допомогою різних засобів: організаційно – технічних, фінансових, нормативно – правових. Але так як темою даної дипломної роботи є «Теорія і практика доказів. Сучасні джерела доказової інформації», то увага буде зосереджена:
на теорії доказів, що частиною науки кримінального процесу;
на нормативно – правовій базі, що законодавчо визначає поняття, зміст, види та інші аспекти доказів;
на науково – технічних досягненнях, що дають можливість розширити перелік джерел доказової інформації (так звані, сучасні джерела доказової інформації) і різні види експертних досліджень, без яких «сучасні» джерела доказової інформації були б недостатні для сприйняття, а отже і не могли б отримати статус доказів у кримінальному судочинстві.
На перший погляд, може здаватись, що дослідження таких аспектів в даній роботі, як теорія доказів, що є частиною науки кримінального процесу і доказового права, що є частиною процесуального права і предметом теорії доказів є доцільним, у зв’язку з їх прямою невідносимістю і великим «теоретичним» навантаженням. Однак теорія доказів визначає і пояснює доказування в кримінальному судочинстві, тобто здійснювану у відповідності з вимогами процесуального закону діяльність осіб, які здійснюють дізнання слідчих, прокурорів, суддів, при участі інших посадових осіб, представників громад кості і громадян по збиранню, переробці і оцінці фактичних даних по обставинам, достовірне встановлення яких необхідне для правильного розв’язання справи; враховуючи, що основним змістом судочинства у кримінальних справах, починаючи з їх порушенням і закінчуючи їх переглядом вищестоячими судами є робота з доказам (докази, як відомості про факти; доказування як процес роботи з доказами), то очевидно, що без висвітлення предмету теорії доказів, її цілей, змісту і системи, дослідження даної дипломної роботи не буде повним. Висвітлення ж доказового права обумовлено тим, що воно є предметом теорії доказів.
Дослідження даної теми обумовлено надання особливої уваги новим видам доказів, які були привнесені у кримінально – процесуальний кодекс України 28 серпня 2001 року, зокрема протоколи з відповідними додатками, складеними уповноваженими органами за результатами оперативно – розшукових заходів; носії інформації, на яких за допомогою технічних засобів зафіксовані процесуальні дії (як складова частина протоколів слідчих і судових).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Сучасні джерела доказової інформації

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок