Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Пенсія за вислугу років.

Пенсія за вислугу років.

Назва:
Пенсія за вислугу років.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,19 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Пенсія за вислугу років.


План
1. Пенсії за вислугу років працівникам цивільної авіації та льотно-випробувальното складу.
2. Пенсії за вислугу років державним службовцям, суддям, працівни-кам прокуратури і митних органів.
2. Пенсії за вислугу років окремим категоріям працівників інших галузей народного господарства.


1. Згідно зі ст.54 Закону України "Про пенсійне забезпечення" до загалу осіб, які мають право на пенсію зо вислугу років входять працівники льотного і льотно-випробувального складу, працівника, які здійснюють управління повітряним рухом, а також інже-нерно-технічний склад цивільної авіації незалежно від відомчої підлеглості підприємств, установ і організацій, в яких вони працюють, перелік посад льотного складу та інших працівників цивільної авіації, порядок нарахування строків вислуги років для призначення ним пенсій затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 1992 р.
До льотного складу цивільної авіації належать члени екіпа-жів повітряних суден та інших літальних апаратів, льотно-випробувальний і командний склад, парашутисти всіх найменувань /рятувальники, десантники-пожежники / керівники парашутних підрозділів тощо.
Умови призначення пенсій льотному складові цивільної авіації та льотно-випробувального складу є наявність певного стажу роботи за спеціальністю /вислуга років/ і припинення до часу звернення за пенсію роботи, яка дає право на пенсію за вислугу років.
Дана пенсія складає для чоловіків 25, для жінок - 20 років.
Так, льотному складу цивільної авіації кожні 20 годин польоту на літаках зараховується за іІ місяць вислуги; кожні 12 годин по-льоту на вертольотах, в авіації спеціального застосування /санітар-ні польоти, авіахімічні роботи, патрулювання, аерофотознімання та інші види робіт /, на посадах льотного складу, в тому числі в нав-чальних закладах - за 1 місяць вислуги; і рік роботи у складі льот-ного екіпажу повітряного судна в авіаційно-рятувальних підрозділах за 1,5 року вислуги.
Працівникам льотно-випробувального складу вислуга років нараховується в такому порядку:
- один рік роботи на посадах льотного складу - за 2 роки за умови здійснення протягом даного року льотних випробовувань;
- один рік роботи на посадах інженерно-технічного складу, за нальоту на рік 120 чи більше годин - за 2 роки, від 50 до 120 годин - за 1,5 року, менше 50 годин - за І рік;
- один рік роботи на посадах, які інспектують льотний склад у випробувальних польотах, - за 2 роки за умови виконання встановленої норми нальоту годин.
7. Пенсії державним службовцям призначаються з досягненням загального трудового стажу для чоловіків не менше 25, для жінок - не менше 20 років, в тому числі стажу державної служби - не менше 10 років.
Пенсії державному службовцеві виплачується в повному розмірі незалежно від його заробітку /доходу/, отримуваного після виходу на пенсію.
Пенсія за вислугу років суддям. Стеж роботи на посаді судді не менше 20 років і вихід у відставку.
Судді у відставці, які мають не менше 20 років, виплачується за його вибором пенсія чи щомісячне довічне утримання в розмірі 80% заробітної плати працюючого на відповідній посаді. За кожний повний рік роботи після 20 років не посаді судді розмір щорічного довічного грошового утримання збільшується на 2% заробітку, але не більше 90% заробітку судді.
Суддя у відставці, який має стаж на посаді судді менше 20 ро-ків і досягнув 55-річного віку /для жінок 50 років /, розмір щомі-сячного грошового утримання нараховується пропорційно кількості пов-них років роботи на посаді судці.
Пенсії працівникам прокуратури призначаються диференційно - залежно від займаної посади.
Вислуга не менше 20 років, у розмірі 50% місячного заробітку. За кожний рік вислуги понад 20 років пенсія збільшується: на слідчій роботі - на 3%, а на будь-якій прокурорській посаді - на 2% заробітку, з якого нараховується пенсія.
Працівники, які обіймають прокурорські посади, пенсії признача-ються з досягненням 55-річного віку чоловіками і 50-рІчного віку жінками, з вислугою на цих посадах не менше 20 років, у розмірі 50% місячного заробітку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Пенсія за вислугу років.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок