Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> 199. Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї.

199. Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї.

Назва:
199. Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,20 KB
Завантажень:
88
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Р Е Ф Е Р А Т Н А Т Е М У:
Стаття 199. Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї.


Вступ
Фальшивомонетництво - в юридичній літературі і побуті коротка назва злочину, що полягає у виготовленні або збуті підроблених грошей чи цінних паперів. Це один із самих древніх злочинів державного характеру. Фальшивомонетництво з'явилося одночасно із зміною натурального товарообігу грошовим. Необхідність міжнародного співробітництва в переслідуванні фальшивомонетництва привела до підписання в 1929 р. Женевської конвенції про боротьбу з підробкою грошових знаків. Держави - учасники взяли на себе зобов'язання не робити розбіжностей між підробкою власних і іноземних грошових знаків та цінних паперів і з однаковою суворістю карати злочинців. Фальшивомонетництво об'являлося міжнародним екстрадиційним злочином. Тому всі країни - учасники конвенції повинні надавати допомогу зацікавленим країнам у розшуку і поверненні виготовлювача, що знаходиться за кордоном, осіб, що збувають гроші чи їх співучасників.З 1931 по 1995 р. у рамках Женевської конвенції проведено 8 міжнародних конференцій по координації діяльності держав, найбільших банків і емісійних установ у боротьбі з цими злочинами. До грошових знаків Конвенція відносить тільки паперові гроші і металеві монети, які знаходяться в обороті .
Держави-учасники домовилися суворо карати: а) всі обманні дії по виготовленню чи зміні грошових знаків, незалежно від спосібу, що здійснюється для досягнення цього результату; б) збут підроблених грошових знаків; в) дії, спрямовані на збут, ввіз в країну, одержання або добування для себе підроблених грошових знаків за умови, що їхній підроблений характер був відомий; г) замах на ці правопорушення і співучасть; д) обманні дії з виготовлення, отримання чи придбання для себе знарядь чи інших предметів, призначених для виготовлення підроблених чи зміни справжніх грошових знаків (ст. 3). До кримінальної відповідальності притягуються громадяни цієї країни й особи, що проживають на її території, винні як у підробці внутрішніх грошових знаків, так і іноземної валюти.
На сьогодні поширеними є підробки векселів, акредитивів, чеків, знаків поштової оплати й інших цінних паперів. Однак у Конвенції такі діяння злочинними не вважаються. Те ж саме можна сказати про підробку грошових знаків, що не знаходяться в обігу, і про вивіз фальшивих грошей за кордон. Ці пробіли Конвенції змушені заповнювати національні норми карного законодавства, а також двосторонні угоди.


Стаття 199. Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї.
1. Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту, а також збут підробленої національної валюти України у виді банкнот чи металевої монети, іноземної валюти, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї —
караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
2. Ті самі дії, вчинені повторно, або за попередньою змовою групою осіб чи у великому розмірі,—
караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років.
3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені організованою групою чи в особливе великому розмірі,—
караються позбавленням волі на строк від восьмі до дванадцяти років з конфіскацією майна.
Примітка. Дії, передбачені цією статтею, вважаються вчиненими у великому розмірі, якщо сума підробки у двісті і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян; в особливо великому розмірі, якщо сума підробки у чотириста і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.
Об'єктом злочину є встановлений законом порядок формування і функціонування грошової системи України як частини економічної системи нашої держави.
Деякі різновиди коментованого злочину мають транснаціональний характер.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: 199. Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок