Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> 224. Виготовлення, збут та використання підроблених недержавних цінних паперів

224. Виготовлення, збут та використання підроблених недержавних цінних паперів

Назва:
224. Виготовлення, збут та використання підроблених недержавних цінних паперів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,42 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
РЕФЕРАТ НА ТЕМУ:
Стаття 224. Виготовлення, збут та використання підробле-них недержавних цінних паперів


ПЛАН
Стор.
Вступ...................................................................................................3
Об’єктивні критерії злочину....................................................5
Суб’єктивні критерії злочину..................................................8
Кваліфіковані види злочину....................................................8
Використана література.................................................................9


Вступ
Утворення і розвиток ринку цінних паперів – дуже актуальна тема на сьогоднішній день. Це пояснюється як історією так і сьогоднішнім становищем України в цілому. Основною проблемою ринку цінних паперів була його бездіяльність напротязі тривалого періоду, а сьогодні, в зв”язку із становленням економіки нашої країни виникає чимало проблем пов”язаних з регулюванням даного питання і встановлення відповідальності за виготовлення, збут чи використання цінних паперів.
Державне регулювання ринку цінних паперів здійснюється з метою: реалізації єдиної державної політики у сфері випуску та обігу цінних паперів та їх похідних; створення умов для ефективної мобілізації та розміщення учасниками ринку цінних паперів фінансових ресурсів з урахуванням інтересів суспільства; одержання учасниками ринку цінних паперів інформації про умови випуску та обігу цінних паперів, результати фінансово-господарської діяльності емітентів, обсяги і характер угод з цінними паперами та іншої інформації, що впливає на формування цін на ринку цінних паперів; забезпечення рівних можливостей для доступу емітентів, інвесторів і посередників на ринок цінних паперів; гарантування прав власності на цінні папери; захисту прав учасників фондового ринку; інтеграції в європейський та світовий фондові ринки; дотримання учасниками ринку цінних паперів вимог актів законодавства; запобігання монополізації та створення умов розвитку добросовісної конкуренції на ринку цінних паперів; контролю за прозорістю та відкритістю ринку цінних паперів.
Особи, які порушують законодавство про цінні папери, несуть кримінальну і майнову відповідальність, встановлену відповідними законодавчими актами України.


Стаття 224. Виготовлення, збут та використання підробле-них недержавних цінних паперів
1. Виготовлення з метою збуту, збут чи використання іншим чином підроблених недержавних цінних папе-рів —
караються обмеженням волі на строк від двох до п"яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи за-йматися певною діяльністю на строк до трьох років.
2. Дії, передбачені частиною першою цієї статті, якщо вони вчинені повторно або якщо вони завдали великої ма-теріальної шкоди,—
караються позбавленням волі на строк від двох до п'я-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до їрьох років.
3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вони вчинені організованою групою або як-що вони завдали особливо великої матеріальної шкоди,—
караються позбавленням волі на строк від п'яти до се-ми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Примітки: 1. Повторним у статті 224 визнається злочин, вчинений осо-бою, яка раніше вчинила злочин, передбачений цією статтею або статтею 199 цього Кодексу.
2.Відповідно до цієї статті матеріальна шкода вважається великою, якщо вона у триста і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, а особливо великою - така, що у тисячу і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.


1.Об'єктивні ознаки злочину
1. Об'єктом злочину є встановлений законом порядок виготовлення та обігу недержавних цінних паперів.
2. Предметом злочину є недержавні цінні папери, що існують у документарній (паперовій) формі. Такими цінними паперами відповідно до діючих законів України можуть бути акції, облігації підприємств, ощадні сертифікати, інвестиційні сертифікати, векселі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: 224. Виготовлення, збут та використання підроблених недержавних цінних паперів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок