Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Звіт про практику в Міськвиконкомі

Звіт про практику в Міськвиконкомі

Назва:
Звіт про практику в Міськвиконкомі
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,22 KB
Завантажень:
226
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Керівник практики від міськвиконкому, Липчук Іван Васильович, перед тим, як доручити нам виконання конкретного завдання, вважав за необх
ідне ознайомити нас з структурою міської ради, яка є досить складною


Звіт про практику в Міськвиконкомі
Керівник практики від міськвиконкому, Липчук Іван Васильович, перед тим, як доручити нам виконання конкретного завдання, вважав за необхідне ознайомити нас з структурою міської ради, яка є досить складною. Перш за все, варто підкреслити, що є відділи, наприкклад, відділ архітектури, які знаходяться поза приміщенням міської ради, але про них неможливо не згадати. Ми зупинимося на структурі лише в загальних рисах, оскільки більш складнішаструктура буде описана в індивідуальному завданні.
Служба 05 - це перше, що можна побачити в міській раді. Тут приймаються всі дзвінки від громадян, що повідомляють про якісь події, а потім перенаправляються у відповідні служби. Це можуть бути дзвінки стосовно пожежі, які негайно направляються в пожежну допомогу. В даному кабінеті находиться відповідальний секретар адміністративної комісії. Саме в цьому кабінеті приймаються і реєструються скарги і заяви громадян з приводу чого - небудь. Пізніше ці заяви відправляються у відповідні підрозділи міської ради, наприклад в юридичний відділ тощо.
В відділі торгівлі і побутового обслуговування здійснюється нагляд за дотриманням прав споживачів. Як нам відомо рдним із таких прав є право на прдбання якісної продукції і для захисту цього права періодично проводиться перевірка магазинів міста коломиї.
Економічною стуктурою діяльності міської ради займається відділ економіки і промисловості. Саме цей відділ вживає всіх заходів для реалізації економічної реформи в межах міста тощо.
Звичайно міська рада містить значно більше відділів ніж описано вище, там є відділ культури, відділ надзвичайних ситуацій, відділ управління комунальним майном, державний архів, відділ містобудування та архітектури, відділ управління праці та соціального захисту населення, відділ освіти, фінансове управління, організаційний відділ і інші з виконавчої причини не будемо вдаватися в глибоку характеристику цих відділів, а охарактеризуємо лише ті на яких я безпосередньо був під час проходження практики.
Перш за все - це був юридичний відділ він розташований на другому поверсі кабінет №24. Юристи Довганюк І.П і Сончак Л.Б. надали нам матеріали для ознайомлення.Яознайомився з позовною заявою громадянина Невеченко В.О., відповідачем в якій зазначалася Коломийська міська рада. Суть заяви була в тому, що начебто на належній позивачу території, яка була з різними насадженнями (овочі, фрукти, дерева) окремі особи почали індивідуальне будівництво гаражу. Вказаний вище громадянин вимагав матеріальної компенсації, а також компенсацію за завдану моральну шкоду. Важливим аспектом є пропущення строку позовної давності, яку було здійснено з певних причин. Причиною було від’їзд громадянина Невеченко на роботу в Ізраіль, отже, він не знав і не міг знати про порушене свого права.
В поясненні на позов було вказано, що міська рада раніше об’єднала землю двох будинків в спільну власність, а отже, індивідуальне будівництво було не на приватній власності, а на спільній території, що є цілком законним.
Ще одним актом, який я розглянув є апеляційна скарга до Львівськог апеляційного господарського суду на рішкння Івно - Франківського обласного господарського суду. Суть скарги полягає в тому, що останній виніс рішення , яким зобов’язав Коломийську міську раду виплатити ВАТ «Коломийське АТП » належну суму за послуги по перевезенню пасажирів під час гуцульського фестивалю, який проходив в місті Коломия.В апеляційній скарзі було, вказано, що замовлення транспорту здійснював Клапчук Б - голова райвідділу культури, а також обвинувачено останнього і ВАТ «Коломийське АТП » в підробці документів, що подавалися, як докази. Рішення додається до звіту, зазначивши лише, що у задоволенні цієї скарги Коломийській міській раді було відмовлено.
Взагалі юридичний відділ - це чомусь найгірш оформлений відділ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Звіт про практику в Міськвиконкомі

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок