Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Постанови Кабінету Міністрів України у сфері авторського права

Постанови Кабінету Міністрів України у сфері авторського права

Назва:
Постанови Кабінету Міністрів України у сфері авторського права
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,93 KB
Завантажень:
123
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат
Постанови Кабінету Міністрів України у сфері авторського права


Відповідно до етапі 14 Закону України «Про авторське право і суміжні права» Кабінет Міністрів України ухвалив постанову від 18 листопада 1994 року № 784 «Про мінімальні ставки авторської винагороди :за використання творів літератури І мистецтва». Мінімальні ставки авторської винагороди визначені за публічне ви-користання творів, за відтворення творів з допомогою звукозапису і надання при-мірників звукозаписів та аудіовізуальних творів (відсофільмів) у тимчасове кори-стування, за відтворення творів декоративно-прикладного мистецтва і порядок їх застосування. Передбачені ставки авторської винагороди є мінімальними за вико-ристання творів, Конкретний розмір винагороди, порядок і терміни її виплати визначаються авторським договором між користувачем твору і його автором або особою, яка володіє правами авторів на колективній основі в межах отриманих від них повноважень.
Авторська винагорода за публічне виконання творів і програм на території України нараховується всіма театрально-видовищними організаціями незалежно від кількості місць для глядачів І кількості проданих вхідних квитків, а також всіма організаціями, що відтворюють випущені в світ твори науки, літератури і мис-тецтва в передачах радіомовлення і телебачення.
Авторська винагорода за публічне виконання творів, які складаються з частин, що мають самостійне значення, нараховується тільки за ту частину твору, яка охо-роняється авторським правом. Авторська винагорода нараховується незалежно від того, чи звучать твори і програми у виконанні артистів безпосередньо перед пуб-лікою або відтворюються в звукозапису. Якщо спектакль складається з кількох од-ноактних або одноактного і багатоактного твору, винагорода нараховується за кожний твір окремо згідно з визначеною для нього ставкою. Якщо одноактний твір виконується в концертній програмі, де займає ціле відділення, винагорода за цей твір нараховується згідно з установленою для нього ставкою і, крім того, на-раховується половина ставки, передбаченої за відповідну концертну програму. Якщо в концерті виконується один акт з багатоактного твору (опери, балету, опе-рети, п'єси) і займає в програмі ціле відділення, авторська винагорода за це від-ділення нараховується в розмірі, що дорівнює ставці винагороди за відповідний багатоактний твір, поділений на кількість актів і, крім того, нараховується поло-вина ставки, передбаченої за відповідну концертну програму. Якщо спектакль складається з багатоактного твору і концертної програми, винагорода за багато-актний твір нараховується згідно з установленою для нього ставкою і, крім того, нараховується третина ставки, передбаченої за концертну програму.
Ставки авторської винагороди за п'єси для дітей застосовуються не тільки ди-тячими, а й іншими театрами. За виконання п'єс, створених за мотивами інших творів, у тому числі творів народної творчості, застосовуються мінімальні ставки, встановлені для п'єс-інсценівок. Якщо твір створено автором двома або більше мовами, він визнається оригінальним на кожній з цих моїз. Ставки авторської ви-нагороди, передбачені для драматичних, музично-драматичних творів, застосову-ються також у разі постановки твору в концертному виконанні.
Ставки авторської винагороди для художників-сценографів і художників по ко-стюмах розподіляються за згодою між ними, при цьому художнику по костюмах належить не менше третини ставки.
Мінімальні ставки авторської винагороди за музику до драматичних спектаклів застосовуються до кожного акту спектаклю, який супроводжується музикою, не-залежно від кількості музичних номерів, а також від того, чи звучить музика у ви-конанні артистів чи відтворюється в звукозапису.
Мінімальні ставки авторської винагороди за публічне виконання творів засто-совуються в усіх випадках як з платним, так і безоплатним для глядачів (слухачів) входом.
З платним для глядачів (слухачів) входом платником ставок авторської винаго-роди є власник приміщення (майданчика), в якому здійснюється публічне вико-нання творів як силами власних, так і силами сторонніх виконавців, незалежно від того, чи виступають вони за договорами про виконання чи за договорами про оренду приміщення (майданчика), якщо авторським договором чи договором, який укладається організацією, що керує майновими правами авторів на колек-тивній основі, з користувачем не передбачено інше.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Постанови Кабінету Міністрів України у сфері авторського права

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок