Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> реферат на тему: з митного права

з митного права / сторінка 3

Назва:
з митного права
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,81 KB
Завантажень:
260
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Відбір проб та зразків товарів проводиться відповідно найменуванню товарів задекларованих в гр.31 ВМД.
У разі, якщо відбір проб та зразків проводиться не по кожному найменуванню (артикулу) товару, то в запиті до відділу номенклатури робиться запис наступного змісту: "Товари задекларовані в гр.31, гр. 32 "товар N__" ВМД N____ідентичні, але мають відмінності, що не впливають на класифікацію товару, а саме:::.. Зразки надані в достатній кількості для класифікації товару.
Запит оперативного підрозділу або ВМП реєструється у журналі реєстрації запитів відділу номенклатури під номером» zzz/xx/yyy", де: "xx /yyy" номер запиту оперативному підрозділу; "zzz" - порядковий номер запиту відповідно до нумерації відділу номенклатури. Номер запиту зазначається в "рішенні про визначення коду товару" для здійснення контролю за виконанням відповідного рішення оперативним підрозділом або ВМП.
При неможливості вирішення класифікаційного питання на підставі наданих документів, ВН має право:
- запитувати додаткові відомості щодо товару;
ініціювати відбір проб та зразків оперативним підрозділом;
- ініціювати проведення повторного огляду товару інспекторами оперативного підрозділу із залученням фахівців ВН. За результатами такого огляду складається Акт про митний огляд з врахуванням вимог.
"Рішення про визначення коду товару" виноситься ВН відповідно до "Технології роботи відділу номенклатури" з проведенням, при необхідності, матеріалознавчої, хімічної, технічної експертизи в ЦМЛ з відбором проб та зразків.
Порядок направлення документів, проб і зразків товарів до ЦМЛ визначається "Технологією взаємодії відділу номенклатури КРМ з Центральною митною лабораторією".
"Рішення про визначення коду товару", прийняте ВН, оформлюється за встановленою формою у 3-х екземплярах (1-йекземпляр надається суб'єкту ЗЕД для проведення митного оформлення; 2-й - контрольний, передається до оперативного підрозділу через загальний відділ; 3-й примірник залишається у справах ВН).
"Рішення про визначення коду товару" реєструється у журналі реєстрації класифікаційних рішень під номером "N КТ -******", де: "КТ" - абревіатура класифікаційного рішення; "******" - порядковий номер рішення відповідно до нумерації, прийнятої у ВН, згідно номенклатури справ КРМ.
Класифікаційне рішення містить відбиток штампу та підпис інспектора ВН, штамп та підпис начальника відділу номенклатури.
Якщо відділом приймається класифікаційне рішення, яке не підтверджує відомості, що заявлені декларантом у гр.33 ВМД, то для митного оформлення складається нова ВМД. При складанні нової ВМД опис товару в гр.31 повинен відповідати опису товару, що зазначений у висновках "рішення про визначення коду товару".
На підставі другого (контрольного) екземпляру класифікаційного рішення оперативний підрозділ систематично перевіряє обов'язковість його використання при митному оформленні.
Рішення про визначення коду товару винесене ВН не є остаточним та може бути скасоване Держмитслужбою України, згідно зп. 14 наказу ДМСУ від 02.12.99 р. N 782.
"Рішення про визначення країни походження" реєструється у журналі реєстрації рішень про визначення країни походження під номером "N КП - ******", де: "КП" - абревіатура рішення про визначення країни походження; "******" - порядковий номер рішення відповідно до нумерації, прийнятої у ВН, згідно номенклатури справ КРМ.
"Рішення про визначення країни походження" містить відбиток штампу та підпис інспектора ВН, штамп та підпис начальника відділу номенклатури.
Якщо відділом приймається рішення, яке не підтверджує відомості, що заявлені декларантом, то для митного оформлення складається нова ВМД. В новій ВМД у графі 44 в п. 9 під кодом "9000" згідно з Класифікатором документів, затвердженим наказом Держмитслужби від09.07.97 N 307 "Про затвердження Інструкції про порядок заповнення вантажної митної декларації" проставляється номер рішення про визначення країни походження товарів.
На підставі другого (контрольного) екземпляру "рішення про визначення країни походження" оперативний підрозділ перевіряє обов’язковість його використання при митному оформленні.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему: з митного права

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок