Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Попередження випадків торгівлі людьми

Попередження випадків торгівлі людьми

Назва:
Попередження випадків торгівлі людьми
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
1,70 KB
Завантажень:
469
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Реферат
ПОПЕРЕДЖЕННЯ ВИПАДКІВ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ


Для чого організовують торгівлю людьми?
Використовуючи складну економічну ситуа-цію у країні, високий рівень безробіття і недоско-налість правового захисту громадян, нечисті на руку ділки організували кримінальний бізнес — запрошення українських громадян на роботу за кордон, де вони зазнають жорстокої експлуата-ції, заробляючи мізерні кошти для себе й тися-чі — для організаторів цього бізнесу. Чоловіків експлуатують як будівельників, шахтарів, жі-нок — як домогосподарок, швачок, посудомийок. Але, крім звичайної експлуатації, жінки мають справу ще з однією її формою — приму-совою проституцією. У багатьох країнах світу популярним є сексуальний бізнес у його легаль-них та нелегальних формах. Він приносить ве-личезні прибутки порівняно з іншими сферами діяльності.
Чи вживаються в Україні заходи щодо попе-редження випадків торгівлі людьми?
Уряд України затвердив Комплексну програ-му щодо боротьби із торгівлею людьми. Чинним Кримінальним кодексом заборонена міжнародна торгівля людьми і пов'язані з нею діяння, вну-трішня торгівля людьми повинна переслідувати-ся за категорією суміжних злочинів. У Міністер-стві внутрішніх справ України працює відділ із боротьби з торгівлею людьми.
По всій Україні діють регіональні довідкові системи взаємодії між правоохоронними орга-нами та неурядовими організаціями. Проте вже сьогодні можна говорити, що протягом останніх 10 років Україна ввійшла до числа світових лі-дерів щодо поставок «живого товару» до країн Західної Європи. Різні джерела називають цифру від 100 до 130 тисяч українських громадян, які у даний час потрапили в кабалу, в основному на ниві проституції.
Яким чином можна потрапити у кабалу до торговців живим товаром?
Жертви вербуються через агентства та фірми, а також через родичів і знайомих. їм пропону-ється різна високооплачувана робота, наприклад: бути моделями або танцюристками, співачка-ми. Після потрапляння до країни призначення у людей відбирають документи та змушують їх до потрібної власникам роботи. Якщо людині про-понують роботу за кордоном на дуже вигідних умовах, їй необхідно звернутися до юриста, який спеціалізується у питаннях трудової міграції, і надати йому пропонований договір на експер-тизу. Також можна звернутися до відповідних консульств та посольств або знайти умови тру-дової еміграції на сайтах різних країн у мережі Інтернет.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Попередження випадків торгівлі людьми

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок