Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

Назва:
Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,80 KB
Завантажень:
253
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власни
ків наземних транспортних засобів


бов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.


Об’єкт
З 01.01.2005 набув чинності Закон України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», відповідно до якого всі власники транспортних засобів зобов’язані страхувати власну цивільно-правову відповідальність перед третіми особами.
Українська Страхова Компанія «Княжа» пропонує Вам застрахувати Вашу цивільно-правову відповідальність під час експлуатації автомобіля.
Ризики
Авто страхування за "ОСЦПВ" передбачає страхування Вашої відповідальності перед третьою стороною за шкоду завдану її майну, здоров'ю та життю.
Страховий платіж
за договором визначається індивідуально, шляхом добутку базового платежу та відповідних коригуючих коефіцієнтів, і залежить від:
· типу договору страхування;
· типу транспортного засобу;
· території переважного використання транспортного засобу;
· сфери використання транспортного засобу;
· водійського стажу осіб;
· кількості зазначених у договорі осіб;
· терміну дії договору страхування.
Вам надається можливість самостійного розрахунку вартості страхового платежу.
Пакет страхування
· укласти договір обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності на території країн - членів міжнародної системи автострахування «Зелена Картка» , у разі Вашого виїзду за межі України.
· укласти договір страхування наземного транспорту (КАСКО), за яким ми гарантуємо отримання страхового відшкодування на випадок пошкодження, знищення, або викрадення Вашого авто.
· укласти договір страхування водія та пасажирів від нещасного випадку , за яким ми здійснимо страхову виплату, якщо внаслідок ДТП буде завдано шкоду життю та здоров'ю водію і пасажирам, які перебували в авто.
Переваги та можливості програми:
Ми гарантуємо відшкодування збитків, завданих Вами третій стороні на суму, ліміт якої, визначений законодавством України і становить: при шкоді заподіяній майну 25500 гривень; при шкоді заподіяній життю та здоров’ю 51000 гривень.
· Ви будете правослухняним громадянином, на відміну від тих осіб, які експлуатують свій автомобіль без наявності полісу обов’язкового страхування цивільно правової відповідальності, що заборонено законодавством України, а також передбачається адміністративна відповідальність .
· Ви зможете обрати оптимальний для Вас тип полісу обов’язкового страхування цивільної відповідальності. Це дасть Вам змогу мінімізувати Ваші витрати на придбання страхового полісу, при цьому отримати повне страхове покриття відповідно вищезазначеному закону.
· Ви можете отримати пільги на придбання полісу страхування цивільно-правової відповідальності, якщо ви належите до категорії громадян, яким передбачені пільги у вищезазначеному законі.
· Ви отримуєте суттєві знижки у разі страхування одночасно декількох транспортних засобів на термін 1 рік.
· Вам буде запропонований індивідуальний підхід . Якщо Ви безаварійно експлуатуєте автомобіль протягом певного періоду, а також при відсутності страхових випадків за цей період, ви можете отримати знижки при наступному придбанні страхового полісу за системою «бонус-малус».
При настанні страхової події по будь-якому ризику Страхувальник зобов'язаний:

1. Негайно заявити в компетентні органи (ДАІ, правоохоронні органи, пожежну або аварійну службу й т.п.).
2. Зберігати картину збитку до прибуття представника Страховика - аварійного комісара, за винятком випадків, що вимагають безпеки або необхідності зменшення збитку.
3. Вживати всіх можливих заходів для зменшення збитку, заподіяного внаслідок настання страхової події.
4. Повідомити про подію Страховика (уповноваженого представника Страховика) протягом 2 робочих днів шляхом подачі письмової заяви. У випадку якщо страховий випадок відбувся за межами території України - повідомити шляхом подачі письмової заяви протягом 2 робочих днів з моменту повернення в Україну.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок