Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Порядок виїзду з України і в’їзд в Україну громадян України

Порядок виїзду з України і в’їзд в Україну громадян України

Назва:
Порядок виїзду з України і в’їзд в Україну громадян України
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,39 KB
Завантажень:
325
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
РЕФЕРАТ
НА ТЕМУ:
«Порядок виїзду з України і в’їзд в Україну громадян України »

  
Закон України від 21 січня 1994 року регулює порядок оформлення документів для зарубіжних поїздок, визначає випадки тимчасового обмеження прав громадян на виїзд з України.  
Згідно з цим законом та відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 31 грудня 1992 року № 738 "Про першочергові заходи щодо вирішення питань виїзду громадян України за кордон", виїзд громадян України здійснюється в пунктах пропуску через державний кордон за діючим проїзним документом, при наявності візи зарубіжної держави, до якої прямує громадянин, або запрошення встановленого зразка.
В багатьох країнах світу встановлена обов'язкова вимога щодо наявності грошей необхідних для перебування іноземців на території цих країн.  
Для оформлення виїзду до візових країн громадянам України необхідно мати:
· проїзний документ (дипломатичний, службовий паспорт, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, проїзний документ дитини, посвідчення особи моряка);
· запрошення;
· заповнені анкети країни відрядження;
· консульський збір згідно з вимогами країни відрядження.  
Відповідно до Указу Президента від 28 жовтня 1993 року № 491/93 видача громадянам України паспорта для виїзду за кордон здійснюється органами внутрішніх справ за місцем їх постійного проживання.   
Дипломатичними представництвами та консульськими установами України оформлюються паспорти громадянам України, які , знаходяться . 
У Міністерстві Закордонних справ України видаються дипломатичні та службові паспорти, які дійсні лише для службових поїздок за кордон представникам органів державної влади, державних установ та організацій згідно з Указом Президента від 27 жовтня 1992 року № 515/92.  
У разі втрати проїзного документу за межами України, консульською установою України за кордоном оформлюється посвідчення особи на повернення в країну на підставі особистої заяви громадянина України. Посвідчення видається лише після підтвердження особи та громадянства компетентними органами України за місцем постійного проживання в Україні.  
Як відомо, 26 березня 1995 року набрали чинності Шенгенські угоди, відповідно до яких в Європі створено безвізовий простір. Шенгенська віза дає право безперешкодного пересування по території всіх країн, які входять до згаданих Угод, але отримати її можливо тільки в посольстві тієї держави, із якої поступило запрошення.  
Громадяни України в'їжджають в держави, з якими укладено міжнародні угоди про , а таких країн на сьогодні 26, з дійсним національним паспортом, у разі наявності страхового полісу та належним чином оформленого запрошення (в оригіналі) від юридичних чи фізичних осіб в цих державах, якщо інше не передбачено міжнародним договором.
Довідка про правила в'їзду (виїзду) іноземців в Україну
На сьогоднішній день українським законодавством визначений як візовий , так і безвізовий порядок в'їзду іноземців (іноземних громадян і осіб без громадянства) в Україну.
В'їзд (виїзд) іноземців в Україну регулюється Законом України про правовий статус іноземців від 4 лютого 1994 року, Правилами в'їзду іноземців в Україну, їхнього виїзду з України і транзитного проїзду через її територію (постанова Кабінету Міністрів від 29 грудня 1995 року N1074) і Правилами оформлення візових документів для в'їзду в Україну (постанова Кабінету Міністрів від 20 лютого 1999 року N227).
Іноземці в'їжджають (виїжджають) в Україну через пункти пропуску на державному кордоні по національному паспорту й у випадку наявності візи, якщо інший порядок в'їзду не встановлений законодавством України. Усі категорії віз оформляються дипломатичними представництвами і консульськими установами України за кордоном. На території України Департамент консульської служби Міністерства закордонних справ оформлює дипломатичні візи на термін акредитації дипломатичного працівника і службові візи працівникам відомств іноземних справ іноземних держав, що мають службовий паспорт, працівникам закордонних засобів інформації, а також членам їхніх родин на термін дії службової картки
Термін дії візи може бути продовжений на території України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Порядок виїзду з України і в’їзд в Україну громадян України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок