Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> Чому я хочу бути юристом

Чому я хочу бути юристом

Назва:
Чому я хочу бути юристом
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,85 KB
Завантажень:
36
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
1. Професія юриста є досить цікавою, а також перспективною на сьогоднішній день. Юрист – це спеціаліст, основне призначення якого є проведення правової роботи в міністерствах і організаціях. На мою думку доречно щоб сказати, що юрист так само як люди з медичною освітою допомагають громадянам, проте вони допомагають особам, які до них звертаються потенційно. Професія юриста вимагає рішучості дій і переконливих аргументів збоку спеціаліста. Саме юристи являються обізнаними у всіх справах і знаходяться на крок попереду інших.

2. Мій вибір професії обумовлено тим, що я вирішила допомагати людям, також тим, що проблеми права відіграють найважливішу роль в сучасному демократичному суспільстві та правовій державі, що ж і сприяє тому, що юриспруденція займає одне із провідних місць серед суспільних наук. Ну а найбільше мене приваблює у даній спеціальності те, що юристи на базі своїх знань доводять винність чи невинність особи або ж інші випадки. Виходячи із цього мене приваблює сам судовий процес певної справи.

3. Сучасний юрист повинен бути обізнаним у всіх справах і бути на край попереду інших. Повинне правильно, логічно висловлюватися і вміти переконувати. Бути справедливим, чесним, ерудованим і звичайно ж впевненим у собі, допомагати людям, які до нього звертаються, розумно підходити до вирішення проблем. На мій погляд для сучасного юриста повинні бути характерні саме такі якості.

ІІ. 1. Після закінчення коледжу я збираюся продовжити навчання в Київському Національно-торгівельному університеті тому, що хочу здобути більше знань, що допоможе мені в майбутньому здобути ту професію, яку б мені хотілося. Після закінчення навчання я гадаю влаштуватися на роботу адвокатам у суді. Хочу допомагати людям, які будуть звертатися, доводити винність чи невинність осіб, або ж інші приклади.

2. Для свого формування як спеціаліста я віддаю перевагу таким предметам, як логіка, політологія, ораторське мистецтво.

Тому що наука логіка навчає, як правильно будувати умовиводи, прищеплює вміння оперувати поняттями і судженнями, застерігає від можливих помилок. Незнання законів і правил логіки, невміння користуватися ними у професії юриста нерідко призводять до різноманітних логічних помилок. Юрист у своїй діяльності повинен користуватись такими логічними категоріями як поняття, судження, умовивід, дедукція, версія, доказ.

Ораторське мистецтво вчить нас як правильно спілкуватись, говорити не у відповідності із смислом викладати усно те, що ми хочемо сказати і так, щоб нас точно зрозуміли ті, до кого ми звертаємось. Як правильно, логічно й виразно викладати та розвивати думки, вживати слова. А ще як виступати перед аудиторією. Для професії юриста, це має надзвичайно важливе значення.

Вміння виступати перед аудиторією, правильно, логічно і виразно і переконливо говорити це саме найголовніше у професії юриста.

Також, на мою думку, наука політологія має важливе значення для формування спеціаліста.

Політологія – це є наука про політику, а політика є невід’ємною складовою суспільного життя впродовж усієї історії людства. Вона органічно пов’язана з найглибшими підвалинами цивілізації, виявляє важливий, нерідко доленосний вплив на життя окремих людей і цілих народів. Тому політичні знання і політична культура потрібні кожній людині, незалежно від її професійної належності.

Я вважаю, що саме від цих предметів залежить формування спеціаліста юриста як особистості.

3. Я б хотіла ознайомитися із діяльністю таких підприємств як-от юридична контора, нотаріат чи підприємством, яке тісно пов’язане з спеціальністю юриста. Чому? Напевне тому, щоб перевірити чи навіть порівняти вивчену мною систему права і діючу систему на даному підприємстві.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Чому я хочу бути юристом

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок