Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> К/р міжнародний комерційний арбітраж. Мирова угода

К/р міжнародний комерційний арбітраж. Мирова угода

Назва:
К/р міжнародний комерційний арбітраж. Мирова угода
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,63 KB
Завантажень:
73
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
К/р міжнародний комерційний арбітраж
Мирова угода по справі


Зміст


Вступ
Тема даної роботи – „Мирова угода по справі”.
Мета написання даної роботи полягає в дослідженні питань, пов’язаних з укладенням мирової угоди в судочинстві. Укладення мирової угоди допомагає у вирішенні судових справ ще на самих початкових стадіях, знання механізму, підстав та наслідків укладення мирової угоди необхідне для того, щоб уникнути можливих ускладнень в розгляді судової справи, саме в цьому полягає актуальність обраної мною теми роботи “.
Робота складається з трьох частин.
В першій та другій частині розкриті наступні питання: сутність мирової угоди, право сторін у судовому процесі на укладення мирової угоди, правила укладення мирової угоди на різних стадіях розгляду судової справи, розподіл судових витрат при укладенні мирової угоди.
В третій частині розглядається процедура укладення мирової угоди відповідно до закону України „Про міжнародний комерційний арбітраж”.
При написанні роботи використовувались Закони України, зокрема Закон „Про міжнародний комерційний арбітраж”, Цивільний процесуальний кодекс, та інші нормативні акти, підручники та монографії з цивільного та міжнародного права, цивільного процесу тощо.


1. Процесуальні права сторін в цивільному судочинстві. Право на укладення мирової угоди.
Сторони в цивільному судочинстві користуються рівними процесуальними правами. Позивач вправі протягом усього часу розгляду справи по суті змінити підставу або предмет позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від позову.
Відповідач має право визнати позов повністю або частково.
Сторони можуть закінчити справу мировою угодою в усякій стадії процесу, вимагати виконання рішення, ухвали, постанови суду.
Суд не приймає відмови від позову, визнання позову відповідачем і не затверджує мирової угоди сторін, якщо ці дії суперечать законові або порушують чиї-небудь права і охоронювані законом інтереси.
Треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, можуть вступити в справу на стороні позивача або відповідача до постановлення судом рішення, якщо рішення в справі може вплинути на їх права або обов'язки щодо однієї з сторін. Вони можуть бути притягнуті до участі в справі також за клопотанням сторін, прокурора або з ініціативи суду.
Треті особи, які не заявляють самостійних вимог, користуються процесуальними правами і несуть процесуальні обов'язки сторони, крім права на зміну підстави і предмета позову, збільшення чи зменшення розміру позовних вимог, а також на відмову від позову, визнання позову або укладення мирової угоди, вимоги виконання судового рішення, ухвали, постанови суду.
В заявах про притягнення третіх осіб і в заявах третіх осіб про вступ у справу на стороні позивача або відповідача слід точно зазначити, на яких підставах третіх осіб належить притягти або допустити до участі в справі.
Стаття 115 Цивільного процесуального Кодексу (ЦПК) визначає повноваження представника в суді. Повноваження на ведення справи в суді дає представникові право на вчинення від імені особи, яку він представляє, всіх процесуальних дій, крім передачі справи в третейський суд, повної або часткової відмови від позовних вимог, визнання позову, зміни предмета позову, укладення мирової угоди, передачі повноважень іншій особі (передоручення), оскарження рішення суду, подачі виконавчого листа до стягнення, одержання присудженого майна або грошей. Повноваження представника на вчинення кожної із зазначених дій повинні бути спеціально обумовлені у виданій йому довіреності.
Процесуальні права прокурора, органів державної влади, органів місцевого самоврядування та осіб, яким законом надано право захищати права і свободи інших осіб (ст. 112 ЦПК). Зазначені в органи та інші особи, що порушують справу в суді в інтересах інших осіб, користуються процесуальними правами і несуть процесуальні обов'язки сторони, за винятком права на укладення мирової угоди.
Відмова зазначених органів й інших осіб від поданої заяви або зміна заявлених ними вимог не позбавляє особу, на захист прав та свобод якої подано заяву, права вимагати від суду розгляду справи для вирішення вимоги у первісному обсязі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: К/р міжнародний комерційний арбітраж. Мирова угода

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок