Головна Головна -> Реферати українською -> Право -> реферат українською: Виконання кримінальних покарань у зарубіжних країнах

Виконання кримінальних покарань у зарубіжних країнах / сторінка 5

Назва:
Виконання кримінальних покарань у зарубіжних країнах
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,08 KB
Завантажень:
465
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Ув'язнені різних класів носили відмінний від інших класів одяг (вищий клас - синю куртку, середній - темно-сіру, нижчий - червону). Для того, щоб перейти до більш високого класу, засудженому необхідно заробити певну кількість марок. Марки видавалися в'язням не тільки за сумлінну працю, а й за успіхи у шкільному навчанні, гімнастичні та військові вправи, поведінку.
З одного боку, в'язню платили за все корисне, що він робив, а з іншого - сам в'язень повинен був також оплачувати своє утримання платити за їжу, одежу, взуття і навіть ліки. В'язні високого класу могли отримати дострокове звільнення. Специфічною ознакою реформаторіїв були невизначені вироки - конкретний строк перебування засудженого в ув'язненні суддею не визначався, а злочинець повинен був перебувати в ув'язненні до тих пір, доки не виправиться.
Окремі прибічники зазначених вироків відстоювали їх повну невизначеність, а інші допускали певні обмеження. Американське законодавство пішло саме другим шляхом - у вироку стали визначати мінімальний і максимальний строки тримання в реформаторії. Засудженого не можна було звільняти раніше мінімального строку тримання у реформатори, який був визначений у вироку, але й не можна було тримати понад максимальний строк.
На думку окремих вчених, суттєвим недоліком цієї системи вважалося те, що строк перебування ув'язненого в реформатори цілком залежав від волі адміністрації установи, що могло призвести з іншого боку, до зловживань адміністрації, а з другого -здійснювало небажаний вплив на засуджених, які розуміючи таку цілковиту залежність, перебували у стані страху, хвилювання, пригнічення, що іноді призводило до нервових зривів та психічних захворювань.
З часом майже всі розглянуті вище пенітенціарні системи зазнали суттєвих змін та трансформації як у країнах, в яких вони виникли, так і в країнах, якими вони були запозичені. В історії розвитку пенітенціарних систем світу траплялися випадки, коли певною країною запозичувалися окремі ознаки декількох різних систем, що призводило до створення нової, змішаної системи.
Наприклад пенсільванська система повного одиночного ув'язнення вже наприкінці XIX та на початку XX ст. зазнала суттєвих змін навіть на своїй батьківщині (Південній Америці) -суворе одиночне ув'язнення було замінено спільним: у камерах утримувалося по 3-4 засуджених, обладнувалися спеціальні майстерні для спільної роботи засуджених. Система повного одиночного ув'язнення була запозичена Бельгією, в якій до 1919 р. всі тюрми були організовані виключно за цією системою.
Ця система була запроваджена в Португалії у 1867 р. законом, та проіснувала у чистому вигляді до 1919 р. Система одиночного ув'язнення використовувалася й Германії (тюрма Moabit біля Берліна), Франції (тюрма Fresnes біля Парижу), Росії (тюрма "Хрести") та в деяких інших країнах. Водночас час у Бруксальській тюрмі великого герцогства Баденського використовувалася вже система полегшеного одиночного ув'язнення, яка передбачала ізольоване тримання в'язнів у камерах, але дозволяла спільне їх перебування у школі та церкві.
Оборнська система, основним елементом якої було дотримання засудженими вимоги мовчання, використовувалася тривалий час в Англії (Векфільдська тюрма), Бельгії, Франції (у центральних та, частково, у департаментських тюрмах), Італії, Греції та у полегшеній формі — у Німеччині.
Система американських реформаторіїв була запозичена на початку XX ст. Англією і застосовувалася у дещо зміненому вигляді до неповнолітніх ув'язнених віком від 16 до 21 року. Вперше у Англії ця система була застосована у Борстальській тюрмі, де був влаштований реформаторій для неповнолітніх. Цей реформаторій являв собою щось середнє між тюрмою та виховно-виправним закладом. В реформатори були запроваджені спільні роботи засуджених, проте передбачалося їх роз'єднання на ніч.
Були обладнані спеціальні приміщення для спільних зібрань, читання, лекцій, бесід, застосовувалися гімнастичні вправи, поділ засуджених на класи та система марок. Проте на відміну від американських реформаторіїв, тут не застосовувати невизначені вироки.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: Виконання кримінальних покарань у зарубіжних країнах

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок